Paju Vili OÜ
Paju Vili OÜ (OÜ), , registrikood 16697537, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu veislaste ja pühvlikasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2024 18 208 €parem kui 58% ettevõteteltegevusala mediaan 9 086 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 276
- Puhasrentaablus · 2024 145,9 %parem kui 92% ettevõteteltegevusala mediaan 8,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 825
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | — | — | — |
| 2026 I kv | 9 500 | — | 602 | — |
| 2025 IV kv | 8 256 | 2 636 | 1 270 | — |
| 2025 III kv | 7 448 | 1 373 | 1 270 | 1 |
| 2025 II kv | 5 522 | 430 | 1 270 | 1 |
| 2025 I kv | — | — | 423 | 1 |
| 2024 IV kv | 7 124 | 1 141 | — | — |
| 2024 III kv | 5 267 | 866 | — | — |
| 2024 II kv | 5 817 | — | — | — |
| 2024 I kv | — | — | — | — |
| 2023 IV kv | 6 726 | 220 | — | — |
| 2023 III kv | 14 518 | 2 904 | — | — |
| 2023 II kv | — | — | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 18 208 | 26 559 | 0 | 99 818 | 38 879 | 0 |
| 2023 | 21 244 | 12 319 | 0 | 12 379 | 12 319 | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 11.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 17.03.2023 – 31.12.2023 | 19.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Tarvo RoolJuhatuse liige · alates 10.12.2025
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Tarvo RoolFüüsiline isik · 0 €
Tegelikud kasusaajad
- Tarvo Roolotsene osalus · alates 17.03.2023
Asutajad ja muud isikud
- Brenda BalodisAsutaja · 0 € · 16.03.2023
- Tarvo RoolAsutaja · 0 € · 16.03.2023
Tegevusalad (EMTAK)
- 01421Muu veislaste ja pühvlikasvatus Põhitegevus
- 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50224076 / M7 22.06.2026 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 22.06.2026 |
||
| Ä 50224076 / M6 17.06.2026 |
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks | 20.09.2026 | Jõustunud 17.06.2026 |
|
| Ä 50224076 / M5 14.05.2026 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 14.05.2026 |
||
| Ä 50224076 / 8 14.05.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.05.2026 |
||
| Ä 50224076 / M4 11.05.2026 |
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) | 14.06.2026 | Jõustunud 30.05.2026 |
|
| Ä 50224076 / M3 06.04.2026 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 06.04.2026 |
||
| Ä 50224076 / 7 31.03.2026 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 31.03.2026 |
||
| Ä 50224076 / M2 13.03.2026 |
Korraldav määrus | 27.03.2026 | Jõustunud 13.03.2026 |
|
| Ä 50224076 / 6 10.12.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.12.2025 |
||
| Ä 50224076 / 5 17.11.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.11.2025 |
||
| Ä 50224076 / 4 07.02.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 07.02.2024 |
||
| Ä 50224076 / 3 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 50224076 / 2 17.05.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.05.2023 |
||
| Ä 50224076 17.03.2023 |
Esmakanne | Jõustunud 17.03.2023 |
||
| Ä 50224076 / M1 16.03.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 31.03.2023 | Puudused kõrvaldatud 17.03.2023 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes