Padre Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16684880 OÜ Ihasalu küla Registreeritud 28.02.2023
Võrdle

Padre Invest OÜ (OÜ), Ihasalu küla, registrikood 16684880, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 6 173 € ja töötajaid 1.

Käive
6 173 €
↑ 235,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 661 €
↑ 1 300,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 919 €
Töötajad
1

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Käive · 2026 III kv 6 173 €
    tegevusala mediaan 9 740 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 327
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 919 €
    tegevusala mediaan 1 122 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 120
  • Müügitulu · 2024 4 826 €
    tegevusala mediaan 12 266 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 621
  • Puhasrentaablus · 2024 42,2 %
    tegevusala mediaan 15,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 060

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 6 173 € · +235,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 740 € · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 2 150 € Tegevusala mediaan: 8 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 16 101 € Tegevusala mediaan: 8 662 €2024 II kv Ettevõte: 805 € Tegevusala mediaan: 9 055 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 937 € Tegevusala mediaan: 9 026 €2024 IV kv Ettevõte: 1 232 € Tegevusala mediaan: 8 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 765 € Tegevusala mediaan: 8 739 €2025 II kv Ettevõte: 969 € Tegevusala mediaan: 8 935 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 818 € Tegevusala mediaan: 9 025 €2025 IV kv Ettevõte: 1 030 € Tegevusala mediaan: 8 820 €IV·252026 I kv Ettevõte: 882 € Tegevusala mediaan: 9 182 €2026 II kv Ettevõte: 1 840 € Tegevusala mediaan: 9 921 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 173 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 1 232 € Tegevusala mediaan: 8 663 €2025 I kv Ettevõte: 765 € Tegevusala mediaan: 8 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 969 € Tegevusala mediaan: 8 935 €2025 III kv Ettevõte: 1 818 € Tegevusala mediaan: 9 025 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 030 € Tegevusala mediaan: 8 820 €2026 I kv Ettevõte: 882 € Tegevusala mediaan: 9 182 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 840 € Tegevusala mediaan: 9 921 €2026 III kv Ettevõte: 6 173 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 919 € · tegevusala mediaan 1 122 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 957 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 991 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 012 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 020 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 032 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 115 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 096 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 919 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 096 €2026 III kv Ettevõte: 1 919 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 661 € · +1 300,5% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 205 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 618 €2024 II kv Ettevõte: 65 €II·242024 III kv Ettevõte: 52 €2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: 500 €2025 II kv Ettevõte: 105 €II·252025 III kv Ettevõte: 197 €2025 IV kv Ettevõte: 87 €IV·252026 I kv Ettevõte: 95 €2026 II kv Ettevõte: 190 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 661 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: 500 €I·252025 II kv Ettevõte: 105 €2025 III kv Ettevõte: 197 €III·252025 IV kv Ettevõte: 87 €2026 I kv Ettevõte: 95 €I·262026 II kv Ettevõte: 190 €2026 III kv Ettevõte: 2 661 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 6 173 2 661 1 919 1
2026 II kv 1 840 190 — —
2026 I kv 882 95 — —
2025 IV kv 1 030 87 — —
2025 III kv 1 818 197 — —
2025 II kv 969 105 — —
2025 I kv 765 500 — —
2024 IV kv 1 232 — — —
2024 III kv 1 937 52 — —
2024 II kv 805 65 — —
2024 I kv 16 101 2 618 — —
2023 IV kv 2 150 205 — —
2023 III kv 34 078 4 875 — —
2023 II kv 22 627 3 334 — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
640 €
Käive töötaja kohta kvartalis
6 173 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2023 – 2024
Müügitulu, € 2024: 4 826 € · −93,5% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 12 266 € · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 Ettevõte: 74 132 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 4 826 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2024020 00040 00060 00080 0002023 Ettevõte: 74 132 € Tegevusala mediaan: 12 140 €2024 Ettevõte: 4 826 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 2 035 € · −90,2% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 987 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 Ettevõte: 20 767 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 2 035 € Tegevusala mediaan: 987 €202405 00010 00015 00020 00025 0002023 Ettevõte: 20 767 € Tegevusala mediaan: 1 210 €2024 Ettevõte: 2 035 € Tegevusala mediaan: 987 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 42,2 % · +14,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 15,0 % · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
010203040502023 Ettevõte: 28,0 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 42,2 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2024010203040502023 Ettevõte: 28,0 % Tegevusala mediaan: 16,9 %2024 Ettevõte: 42,2 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 63 722 € · +99,6% võrreldes 2023
020 00040 00060 00080 0002023 Ettevõte: 31 926 €20232024 Ettevõte: 63 722 €2024020 00040 00060 00080 0002023 Ettevõte: 31 926 €2024 Ettevõte: 63 722 €2024
Omakapital, € 2024: 22 302 € · +0,2% võrreldes 2023
05 00010 00015 00020 00025 0002023 Ettevõte: 22 267 €20232024 Ettevõte: 22 302 €202405 00010 00015 00020 00025 0002023 Ettevõte: 22 267 €2024 Ettevõte: 22 302 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 4 826 2 035 0 63 722 22 302 0
2023 74 132 20 767 0 31 926 22 267 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
42,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
9,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
35,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
65,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,43
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 19.10.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 28.02.2023 – 31.12.2023 21.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50222796 / M1
21.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 24.10.2024 Puudused kõrvaldatud
22.07.2024
PDF
Ä 50222796 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50222796
28.02.2023
Esmakanne Jõustunud
28.02.2023
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes