Toivo Vetka OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16679548 OÜ Tallinn Registreeritud 20.02.2023
Võrdle

Toivo Vetka OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16679548, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puu- ja köögivilja jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 99 377 € ja töötajaid 1.

Käive
99 377 €
↑ 1 219,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
18 258 €
↑ 1 018,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 201 €
↑ 6,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 99 377 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 201 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2025 113 027 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 29,2 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 99 377 € · +1 219,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 4 947 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 9 728 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 68 659 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 6 938 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 98 897 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 6 891 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 7 534 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 99 377 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 938 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 98 897 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 891 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 534 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 99 377 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 201 € · +6,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 239 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 718 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 718 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 718 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 780 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 001 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 1 131 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 201 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 718 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 780 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 001 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 131 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 1 201 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 18 258 € · +1 018,1% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 632 €IV·232024 I kv Ettevõte: 250 €2024 II kv Ettevõte: 2 102 €II·242024 III kv Ettevõte: 13 134 €2024 IV kv Ettevõte: 734 €IV·242025 I kv Ettevõte: 656 €2025 II kv Ettevõte: 1 536 €II·252025 III kv Ettevõte: 21 541 €2025 IV kv Ettevõte: 1 872 €IV·252026 I kv Ettevõte: 930 €2026 II kv Ettevõte: 1 633 €II·262026 III kv Ettevõte: 18 258 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 734 €2025 I kv Ettevõte: 656 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 536 €2025 III kv Ettevõte: 21 541 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 872 €2026 I kv Ettevõte: 930 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 633 €2026 III kv Ettevõte: 18 258 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 99 377 18 258 1 201 1
2026 II kv 7 534 1 633 1 131 1
2026 I kv — 930 1 001 1
2025 IV kv 6 891 1 872 812 1
2025 III kv 98 897 21 541 812 1
2025 II kv 6 938 1 536 812 1
2025 I kv — 656 780 1
2024 IV kv — 734 718 1
2024 III kv 68 659 13 134 718 1
2024 II kv 9 728 2 102 718 1
2024 I kv — 250 239 1
2023 IV kv 4 947 632 — 1
2023 III kv 74 104 12 916 — 1
2023 II kv 6 445 207 — 1
2023 I kv — — — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
400 €
Käive töötaja kohta kvartalis
99 377 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2023 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 113 027 € · +44,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 Ettevõte: 85 496 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 78 388 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 113 027 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202502550751001252023 Ettevõte: 85 496 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 78 388 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 113 027 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 32 999 € · −36,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 Ettevõte: 30 262 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 52 311 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 32 999 € Tegevusala mediaan: 0 €2025020 00040 00060 0002023 Ettevõte: 30 262 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 52 311 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 32 999 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 29,2 % · −37,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
0204060802023 Ettevõte: 35,4 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 66,7 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: 29,2 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20250204060802023 Ettevõte: 35,4 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 66,7 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: 29,2 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 117 090 € · +40,8% võrreldes 2024
02550751001252023 Ettevõte: 30 329 €20232024 Ettevõte: 83 172 €20242025 Ettevõte: 117 090 €202502550751001252023 Ettevõte: 30 329 €20232024 Ettevõte: 83 172 €2025 Ettevõte: 117 090 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 115 573 € · +40,0% võrreldes 2024
02550751001252023 Ettevõte: 30 262 €20232024 Ettevõte: 82 574 €20242025 Ettevõte: 115 573 €202502550751001252023 Ettevõte: 30 262 €20232024 Ettevõte: 82 574 €2025 Ettevõte: 115 573 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 113 027 32 999 4 162 117 090 115 573 0
2024 78 388 52 311 2 902 83 172 82 574 0
2023 85 496 30 262 0 30 329 30 262 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
29,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
28,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
28,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
98,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
1,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
66,90
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 20.02.2023 – 31.12.2023 24.09.2024 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47211Puu- ja köögivilja jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50222186 / M3
08.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 12.12.2024 Puudused kõrvaldatud
25.09.2024
PDF
Ä 50222186 / M2
21.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 24.10.2024 Puudused kõrvaldatud
24.08.2024
PDF
Ä 50222186 / M1
12.02.2024
Korraldav määrus 18.03.2024 Puudused kõrvaldatud
04.03.2024
PDF
Ä 50222186 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50222186
20.02.2023
Esmakanne Jõustunud
20.02.2023
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes