Kagu Teenused OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16669231 OÜ Himmaste küla Registreeritud 03.02.2023
Võrdle

Kagu Teenused OÜ (OÜ), Himmaste küla, registrikood 16669231, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mehaaniline metallitöötlus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 715 € ja töötajaid .

Käive
715 €
↑ 39,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
9 €
↑ 200,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed · EMTAK 25

  • Käive · 2026 III kv 715 €
    tegevusala mediaan 54 051 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 358
  • Müügitulu · 2025 4 625 €
    tegevusala mediaan 71 144 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 712
  • Puhasrentaablus · 2025 37,1 %
    tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 414

Maksud ja käive

2023 I kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 715 € · +39,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 54 051 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 44 761 €I·232023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 50 488 €2023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 49 905 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 47 931 €2024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 39 673 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 43 108 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 46 432 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 49 785 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 198 €I·262026 II kv Ettevõte: 512 € Tegevusala mediaan: 54 700 €2026 III kv Ettevõte: 715 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·26020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 47 931 €2024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 39 673 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 43 108 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 46 432 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 49 785 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 198 €I·262026 II kv Ettevõte: 512 € Tegevusala mediaan: 54 700 €2026 III kv Ettevõte: 715 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 III kv: 747 € · +0,0% võrreldes 2024 II kv · tegevusala mediaan 1 864 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 666 €I·232023 II kv Ettevõte: 369 € Tegevusala mediaan: 1 624 €2023 III kv Ettevõte: 677 € Tegevusala mediaan: 1 736 €III·232023 IV kv Ettevõte: 677 € Tegevusala mediaan: 1 751 €2024 I kv Ettevõte: 724 € Tegevusala mediaan: 1 757 €I·242024 II kv Ettevõte: 747 € Tegevusala mediaan: 1 735 €2024 III kv Ettevõte: 747 € Tegevusala mediaan: 1 864 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 892 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 906 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 845 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 944 €III·2605001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 677 € Tegevusala mediaan: 1 751 €2024 I kv Ettevõte: 724 € Tegevusala mediaan: 1 757 €I·242024 II kv Ettevõte: 747 € Tegevusala mediaan: 1 735 €2024 III kv Ettevõte: 747 € Tegevusala mediaan: 1 864 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 892 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 906 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 845 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 944 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 I kv Ettevõte: 1I·232023 II kv Ettevõte: 12023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: 12024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 12024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 9 € · +200,0% võrreldes 2026 II kv
02004006008002023 I kv Ettevõte: —I·232023 II kv Ettevõte: 350 €2023 III kv Ettevõte: 647 €III·232023 IV kv Ettevõte: 647 €2024 I kv Ettevõte: 694 €I·242024 II kv Ettevõte: 718 €2024 III kv Ettevõte: 718 €III·242024 IV kv Ettevõte: 718 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 €2026 III kv Ettevõte: 9 €III·2602004006008002023 IV kv Ettevõte: 647 €2024 I kv Ettevõte: 694 €I·242024 II kv Ettevõte: 718 €2024 III kv Ettevõte: 718 €III·242024 IV kv Ettevõte: 718 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 €2026 III kv Ettevõte: 9 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 715 9 — —
2026 II kv 512 3 — —
2026 I kv — — — —
2024 IV kv — 718 747 —
2024 III kv — 718 747 1
2024 II kv — 718 747 1
2024 I kv — 694 724 1
2023 IV kv — 647 677 1
2023 III kv — 647 677 1
2023 II kv — 350 369 1
2023 I kv — — — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2023 – 2025
Müügitulu, € 2025: 4 625 € · −41,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 71 144 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 Ettevõte: 9 972 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 7 837 € Tegevusala mediaan: 75 081 €20242025 Ettevõte: 4 625 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025020 00040 00060 00080 0002023 Ettevõte: 9 972 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 7 837 € Tegevusala mediaan: 75 081 €2025 Ettevõte: 4 625 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 716 € · −52,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 904 € · parem kui 53% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 Ettevõte: 2 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: 3 605 € Tegevusala mediaan: 714 €20242025 Ettevõte: 1 716 € Tegevusala mediaan: 904 €202501 0002 0003 0004 0002023 Ettevõte: 2 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: 3 605 € Tegevusala mediaan: 714 €2025 Ettevõte: 1 716 € Tegevusala mediaan: 904 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 37,1 % · −8,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
010203040502023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: 46,0 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 37,1 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025010203040502023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: 46,0 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 37,1 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 5 361 € · +48,3% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002023 Ettevõte: 6 883 €20232024 Ettevõte: 3 614 €20242025 Ettevõte: 5 361 €202502 0004 0006 0008 0002023 Ettevõte: 6 883 €20232024 Ettevõte: 3 614 €2025 Ettevõte: 5 361 €2025
Omakapital, € 2025: 5 326 € · +47,6% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002023 Ettevõte: 4 €20232024 Ettevõte: 3 609 €20242025 Ettevõte: 5 326 €202502 0004 0006 0002023 Ettevõte: 4 €20232024 Ettevõte: 3 609 €2025 Ettevõte: 5 326 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 3202501232023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 4 625 1 716 0 5 361 5 326 0
2024 7 837 3 605 6 490 3 614 3 609 1
2023 9 972 2 6 197 6 883 4 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
37,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
32,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
32,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
24,29
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 02.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 07.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 03.02.2023 – 31.12.2023 15.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 25531Mehaaniline metallitöötlus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50221078 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50221078
03.02.2023
Esmakanne Jõustunud
03.02.2023
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes