Game of Conversions OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16607514 OÜ Tallinn Registreeritud 04.11.2022
Võrdle

Game of Conversions OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16607514, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 32 458 € ja töötajaid .

Käive
32 458 €
↑ 68,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Käive · 2026 III kv 32 458 €
    tegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
  • Müügitulu · 2025 45 152 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
  • Puhasrentaablus · 2025 -22,9 %
    tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 32 458 € · +68,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 8 051 € Tegevusala mediaan: 15 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 9 982 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 II kv Ettevõte: 1 405 € Tegevusala mediaan: 14 762 €II·242024 III kv Ettevõte: 12 807 € Tegevusala mediaan: 14 140 €2024 IV kv Ettevõte: 34 162 € Tegevusala mediaan: 15 052 €IV·242025 I kv Ettevõte: 41 062 € Tegevusala mediaan: 14 703 €2025 II kv Ettevõte: 3 119 € Tegevusala mediaan: 13 688 €II·252025 III kv Ettevõte: 8 690 € Tegevusala mediaan: 13 984 €2025 IV kv Ettevõte: 15 181 € Tegevusala mediaan: 14 505 €IV·252026 I kv Ettevõte: 19 608 € Tegevusala mediaan: 14 237 €2026 II kv Ettevõte: 19 324 € Tegevusala mediaan: 14 128 €II·262026 III kv Ettevõte: 32 458 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 34 162 € Tegevusala mediaan: 15 052 €2025 I kv Ettevõte: 41 062 € Tegevusala mediaan: 14 703 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 119 € Tegevusala mediaan: 13 688 €2025 III kv Ettevõte: 8 690 € Tegevusala mediaan: 13 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 15 181 € Tegevusala mediaan: 14 505 €2026 I kv Ettevõte: 19 608 € Tegevusala mediaan: 14 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 19 324 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2026 III kv Ettevõte: 32 458 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 €
0204060802023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: 38 €IV·242025 I kv Ettevõte: 34 €2025 II kv Ettevõte: 38 €II·252025 III kv Ettevõte: 8 €2025 IV kv Ettevõte: 6 €IV·252026 I kv Ettevõte: 67 €2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: 3 €III·260204060802024 IV kv Ettevõte: 38 €2025 I kv Ettevõte: 34 €I·252025 II kv Ettevõte: 38 €2025 III kv Ettevõte: 8 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 €2026 I kv Ettevõte: 67 €I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 3 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 32 458 3 — —
2026 II kv 19 324 — — —
2026 I kv 19 608 67 — —
2025 IV kv 15 181 6 — —
2025 III kv 8 690 8 — —
2025 II kv 3 119 38 — —
2025 I kv 41 062 34 — —
2024 IV kv 34 162 38 — —
2024 III kv 12 807 — — —
2024 II kv 1 405 — — —
2024 I kv 9 982 — — —
2023 IV kv 8 051 — — —
2023 III kv 10 417 — — —
2023 II kv 3 174 — — —
2023 I kv 12 591 — — —
2022 IV kv 3 022 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2023 – 2025
Müügitulu, € 2025: 45 152 € · −31,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 Ettevõte: 37 355 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 65 453 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 45 152 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025020 00040 00060 00080 0002023 Ettevõte: 37 355 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 65 453 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 45 152 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -10 330 € · −140,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 0002023 Ettevõte: 10 441 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 25 842 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: -10 330 € Tegevusala mediaan: 284 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 0002023 Ettevõte: 10 441 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 25 842 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: -10 330 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -22,9 % · −62,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-40-20020402023 Ettevõte: 28,0 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 39,5 % Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: -22,9 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025-40-20020402023 Ettevõte: 28,0 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 39,5 % Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: -22,9 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 26 682 € · −32,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002023 Ettevõte: 15 599 €20232024 Ettevõte: 39 257 €20242025 Ettevõte: 26 682 €2025010 00020 00030 00040 0002023 Ettevõte: 15 599 €20232024 Ettevõte: 39 257 €2025 Ettevõte: 26 682 €2025
Omakapital, € 2025: 25 952 € · −28,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002023 Ettevõte: 10 441 €20232024 Ettevõte: 36 283 €20242025 Ettevõte: 25 952 €2025010 00020 00030 00040 0002023 Ettevõte: 10 441 €20232024 Ettevõte: 36 283 €2025 Ettevõte: 25 952 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 45 152 -10 330 0 26 682 25 952 0
2024 65 453 25 842 0 39 257 36 283 0
2023 37 355 10 441 0 15 599 10 441 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-22,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-39,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-38,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
36,55
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 07.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 20.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 04.11.2022 – 31.12.2023 29.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Csaba Borzási
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · HUN · alates 04.11.2022

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50214437 / 3
02.10.2025
Muutmiskanne Jõustunud
02.10.2025
PDF
Ä 50214437 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50214437
04.11.2022
Esmakanne Jõustunud
04.11.2022
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes