Wonderful Lifestyle OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16604421
OÜ Tallinn Registreeritud 31.10.2022
Võrdle
Wonderful Lifestyle OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16604421, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus. 2023. aasta aruande järgi oli müügitulu 1 737 € ja töötajaid 1.
Riiklikud maksud
1 €
↓ 99,0% võrreldes: 2024 I kv
Tööjõumaksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2024 I kv
2024 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96
Müügitulu · 2023 1 737 €
parem kui 32% ettevõtetel
tegevusala mediaan 7 275 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 983
Puhasrentaablus · 2023 -205,9 %
parem kui 2% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 298
Maksud ja käive
2022 IV kv – 2024 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2023 III kv: 129 € · −49,8% võrreldes 2023 II kv · tegevusala mediaan 734 € · parem kui 7% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 800 1 000 2022 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 693 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 309 €
Tegevusala mediaan: 696 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 257 €
Tegevusala mediaan: 726 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 129 €
Tegevusala mediaan: 734 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 734 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 769 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 806 € II·24 0 200 400 600 800 1 000 2022 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 693 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 309 €
Tegevusala mediaan: 696 € 2023 II kv
Ettevõte: 257 €
Tegevusala mediaan: 726 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 129 €
Tegevusala mediaan: 734 € 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 734 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 769 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 806 € II·24 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2023 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 IV kv
Ettevõte: 1 IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 1 I·23 2023 II kv
Ettevõte: 1 II·23 2023 III kv
Ettevõte: 1 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — I·24 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 IV kv
Ettevõte: 1 IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 1 2023 II kv
Ettevõte: 1 II·23 2023 III kv
Ettevõte: 1 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: — II·24
Riiklikud maksud , € 2024 II kv: 1 € · −99,0% võrreldes 2024 I kv
0 100 200 300 2022 IV kv
Ettevõte: — IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 293 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 240 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 120 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 282 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 103 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 1 € II·24 0 100 200 300 2022 IV kv
Ettevõte: — IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 293 € 2023 II kv
Ettevõte: 240 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 120 € 2023 IV kv
Ettevõte: 282 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 103 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 € II·24
Majandusnäitajad aastate kaupa
2022 – 2023
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2023: 1 737 € · +417,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 7 275 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 8 000 2022
Ettevõte: 336 €
Tegevusala mediaan: 6 970 € 2022 2023
Ettevõte: 1 737 €
Tegevusala mediaan: 7 275 € 2023 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2022
Ettevõte: 336 €
Tegevusala mediaan: 6 970 € 2023
Ettevõte: 1 737 €
Tegevusala mediaan: 7 275 € 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2023: -3 577 € · −1 409,3% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 38 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
-4 000 -3 000 -2 000 -1 000 0 1 000 2022
Ettevõte: -237 €
Tegevusala mediaan: 47 € 2022 2023
Ettevõte: -3 577 €
Tegevusala mediaan: 38 € 2023 -4 000 -3 000 -2 000 -1 000 0 1 000 2022
Ettevõte: -237 €
Tegevusala mediaan: 47 € 2023
Ettevõte: -3 577 €
Tegevusala mediaan: 38 € 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2023: -205,9 % · tegevusala mediaan 2,1 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-250 -200 -150 -100 -50 0 50 2022
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2022 2023
Ettevõte: -205,9 %
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2023 -250 -200 -150 -100 -50 0 50 2022
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2023
Ettevõte: -205,9 %
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2023: 7 710 € · −9,3% võrreldes 2022
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2022
Ettevõte: 8 500 € 2022 2023
Ettevõte: 7 710 € 2023 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2022
Ettevõte: 8 500 € 2023
Ettevõte: 7 710 € 2023
Omakapital , € 2023: 0 €
0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 2022
Ettevõte: 0 € 2022 2023
Ettevõte: 0 € 2023 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 2022
Ettevõte: 0 € 2023
Ettevõte: 0 € 2023
Töötajad 2023: 1 · +0,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2023
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
12.12.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
31.10.2022 – 31.12.2022
11.12.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegelikud kasusaajad
Hiie Saadaouy kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 31.10.2022
Tegevusalad (EMTAK)
96041 Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus
Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev
Nimetus
Tähtaeg
Olek
Dokument
Ä 50214127 / M2 08.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
12.12.2024
Puudused kõrvaldatud13.12.2024
PDF PDF
Ä 50214127 / M1 21.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
24.10.2024
Puudused kõrvaldatud24.08.2024
PDF PDF
Ä 50214127 / 2 01.09.2023
Muutmiskanne
Jõustunud01.09.2023
PDF PDF
Ä 50214127 31.10.2022
Esmakanne
Jõustunud31.10.2022
PDF PDF
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes