Luksi Mahetalu OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16595314
OÜ Riguldi küla / Rickul Registreeritud 17.10.2022
Võrdle
Luksi Mahetalu OÜ (OÜ), Riguldi küla / Rickul, registrikood 16595314, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kodulinnukasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 11 906 € ja töötajaid 1.
Käive
11 906 €
↓ 38,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01
Käive · 2026 III kv 11 906 €
parem kui 45% ettevõtetel
tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
Tööjõumaksud töötaja kohta 0 €
parem kui 2% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
Müügitulu · 2025 82 223 €
parem kui 77% ettevõtetel
tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
Puhasrentaablus · 2025 110,7 %
parem kui 91% ettevõtetel
tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 11 906 € · −38,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2023 IV kv
Ettevõte: 316 €
Tegevusala mediaan: 15 926 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 247 €
Tegevusala mediaan: 10 273 € 2024 II kv
Ettevõte: 4 759 €
Tegevusala mediaan: 9 284 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 5 128 €
Tegevusala mediaan: 14 188 € 2024 IV kv
Ettevõte: 9 931 €
Tegevusala mediaan: 16 824 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 22 015 €
Tegevusala mediaan: 10 092 € 2025 II kv
Ettevõte: 33 037 €
Tegevusala mediaan: 9 357 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 18 090 €
Tegevusala mediaan: 13 190 € 2025 IV kv
Ettevõte: 15 143 €
Tegevusala mediaan: 17 924 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 18 005 €
Tegevusala mediaan: 9 854 € 2026 II kv
Ettevõte: 19 437 €
Tegevusala mediaan: 10 064 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 11 906 €
Tegevusala mediaan: 15 366 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2024 IV kv
Ettevõte: 9 931 €
Tegevusala mediaan: 16 824 € 2025 I kv
Ettevõte: 22 015 €
Tegevusala mediaan: 10 092 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 33 037 €
Tegevusala mediaan: 9 357 € 2025 III kv
Ettevõte: 18 090 €
Tegevusala mediaan: 13 190 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 15 143 €
Tegevusala mediaan: 17 924 € 2026 I kv
Ettevõte: 18 005 €
Tegevusala mediaan: 9 854 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 19 437 €
Tegevusala mediaan: 10 064 € 2026 III kv
Ettevõte: 11 906 €
Tegevusala mediaan: 15 366 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 329 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 121 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 185 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 307 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 459 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 262 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 327 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 446 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 534 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 229 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 296 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 307 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 459 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 262 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 327 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 446 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 534 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 229 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 296 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 0 €
0 100 200 300 400 500 2023 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 241 € 2024 IV kv
Ettevõte: 470 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 79 € 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26 0 100 200 300 400 500 2024 IV kv
Ettevõte: 470 € 2025 I kv
Ettevõte: 79 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2023 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 82 223 € · +198,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2023
Ettevõte: 1 517 €
Tegevusala mediaan: 9 287 € 2023 2024
Ettevõte: 27 541 €
Tegevusala mediaan: 9 086 € 2024 2025
Ettevõte: 82 223 €
Tegevusala mediaan: 10 955 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2023
Ettevõte: 1 517 €
Tegevusala mediaan: 9 287 € 2023 2024
Ettevõte: 27 541 €
Tegevusala mediaan: 9 086 € 2025
Ettevõte: 82 223 €
Tegevusala mediaan: 10 955 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 91 008 € · +36,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2023
Ettevõte: 28 180 €
Tegevusala mediaan: 125 € 2023 2024
Ettevõte: 66 657 €
Tegevusala mediaan: 190 € 2024 2025
Ettevõte: 91 008 €
Tegevusala mediaan: 392 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2023
Ettevõte: 28 180 €
Tegevusala mediaan: 125 € 2023 2024
Ettevõte: 66 657 €
Tegevusala mediaan: 190 € 2025
Ettevõte: 91 008 €
Tegevusala mediaan: 392 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 110,7 % · −131,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2023
Ettevõte: 1 857,6 %
Tegevusala mediaan: 6,7 % 2023 2024
Ettevõte: 242,0 %
Tegevusala mediaan: 8,1 % 2024 2025
Ettevõte: 110,7 %
Tegevusala mediaan: 10,0 % 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2023
Ettevõte: 1 857,6 %
Tegevusala mediaan: 6,7 % 2023 2024
Ettevõte: 242,0 %
Tegevusala mediaan: 8,1 % 2025
Ettevõte: 110,7 %
Tegevusala mediaan: 10,0 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 188 865 € · +30,2% võrreldes 2024
0 50 100 150 200 2023
Ettevõte: 51 890 € 2023 2024
Ettevõte: 145 093 € 2024 2025
Ettevõte: 188 865 € 2025 0 50 100 150 200 2023
Ettevõte: 51 890 € 2023 2024
Ettevõte: 145 093 € 2025
Ettevõte: 188 865 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 145 502 € · +49,1% võrreldes 2024
0 50 100 150 2023
Ettevõte: 28 180 € 2023 2024
Ettevõte: 97 607 € 2024 2025
Ettevõte: 145 502 € 2025 0 50 100 150 2023
Ettevõte: 28 180 € 2023 2024
Ettevõte: 97 607 € 2025
Ettevõte: 145 502 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
12.08.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
17.10.2022 – 31.12.2023
30.01.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
01471 Kodulinnukasvatus
Põhitegevus
01421 Muu veislaste ja pühvlikasvatus
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes