PaintPot Productions OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16595001 OÜ Palivere alevik Registreeritud 17.10.2022
Võrdle

PaintPot Productions OÜ (OÜ), Palivere alevik, registrikood 16595001, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 8 161 € ja töötajaid .

Käive
8 161 €
↓ 44,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
851 €
↓ 62,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Käive · 2026 III kv 8 161 €
    tegevusala mediaan 16 222 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 418
  • Müügitulu · 2025 37 950 €
    tegevusala mediaan 31 021 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 445
  • Puhasrentaablus · 2025 15,9 %
    tegevusala mediaan 1,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 095

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 8 161 € · −44,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 9 017 € Tegevusala mediaan: 18 662 €IV·232024 I kv Ettevõte: 20 278 € Tegevusala mediaan: 15 408 €2024 II kv Ettevõte: 12 095 € Tegevusala mediaan: 18 111 €II·242024 III kv Ettevõte: 9 494 € Tegevusala mediaan: 16 730 €2024 IV kv Ettevõte: 16 285 € Tegevusala mediaan: 17 805 €IV·242025 I kv Ettevõte: 18 419 € Tegevusala mediaan: 15 146 €2025 II kv Ettevõte: 6 516 € Tegevusala mediaan: 17 157 €II·252025 III kv Ettevõte: 14 066 € Tegevusala mediaan: 15 724 €2025 IV kv Ettevõte: 8 805 € Tegevusala mediaan: 17 609 €IV·252026 I kv Ettevõte: 9 904 € Tegevusala mediaan: 14 571 €2026 II kv Ettevõte: 14 795 € Tegevusala mediaan: 17 461 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 161 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 16 285 € Tegevusala mediaan: 17 805 €2025 I kv Ettevõte: 18 419 € Tegevusala mediaan: 15 146 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 516 € Tegevusala mediaan: 17 157 €2025 III kv Ettevõte: 14 066 € Tegevusala mediaan: 15 724 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 805 € Tegevusala mediaan: 17 609 €2026 I kv Ettevõte: 9 904 € Tegevusala mediaan: 14 571 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 795 € Tegevusala mediaan: 17 461 €2026 III kv Ettevõte: 8 161 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 851 € · −62,5% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 231 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 081 €2024 II kv Ettevõte: 952 €II·242024 III kv Ettevõte: 717 €2024 IV kv Ettevõte: 1 993 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 180 €2025 II kv Ettevõte: 744 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 455 €2025 IV kv Ettevõte: 176 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 187 €2026 II kv Ettevõte: 2 268 €II·262026 III kv Ettevõte: 851 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 993 €2025 I kv Ettevõte: 1 180 €I·252025 II kv Ettevõte: 744 €2025 III kv Ettevõte: 1 455 €III·252025 IV kv Ettevõte: 176 €2026 I kv Ettevõte: 1 187 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 268 €2026 III kv Ettevõte: 851 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 8 161 851 — —
2026 II kv 14 795 2 268 — —
2026 I kv 9 904 1 187 — —
2025 IV kv 8 805 176 — —
2025 III kv 14 066 1 455 — —
2025 II kv 6 516 744 — —
2025 I kv 18 419 1 180 — —
2024 IV kv 16 285 1 993 — —
2024 III kv 9 494 717 — —
2024 II kv 12 095 952 — —
2024 I kv 20 278 1 081 — —
2023 IV kv 9 017 231 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, € 2025: 37 950 € · −10,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002022 Ettevõte: 11 070 € Tegevusala mediaan: 33 187 €20222023 Ettevõte: 48 676 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 42 535 € Tegevusala mediaan: 32 944 €20242025 Ettevõte: 37 950 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002022 Ettevõte: 11 070 € Tegevusala mediaan: 33 187 €2023 Ettevõte: 48 676 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 42 535 € Tegevusala mediaan: 32 944 €2025 Ettevõte: 37 950 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 6 016 € · +350,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002022 Ettevõte: 4 258 € Tegevusala mediaan: 411 €20222023 Ettevõte: 3 012 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: 1 337 € Tegevusala mediaan: 285 €20242025 Ettevõte: 6 016 € Tegevusala mediaan: 188 €202502 0004 0006 0008 0002022 Ettevõte: 4 258 € Tegevusala mediaan: 411 €2023 Ettevõte: 3 012 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: 1 337 € Tegevusala mediaan: 285 €2025 Ettevõte: 6 016 € Tegevusala mediaan: 188 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 15,9 % · +12,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
0102030402022 Ettevõte: 38,5 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20222023 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 1,4 %20242025 Ettevõte: 15,9 % Tegevusala mediaan: 1,2 %20250102030402022 Ettevõte: 38,5 % Tegevusala mediaan: 1,8 %2023 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 1,4 %2025 Ettevõte: 15,9 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 18 778 € · +67,9% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002022 Ettevõte: 8 676 €20222023 Ettevõte: 11 659 €20232024 Ettevõte: 11 185 €20242025 Ettevõte: 18 778 €202505 00010 00015 00020 0002022 Ettevõte: 8 676 €2023 Ettevõte: 11 659 €20232024 Ettevõte: 11 185 €2025 Ettevõte: 18 778 €2025
Omakapital, € 2025: 17 123 € · +54,2% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002022 Ettevõte: 6 758 €20222023 Ettevõte: 9 770 €20232024 Ettevõte: 11 107 €20242025 Ettevõte: 17 123 €202505 00010 00015 00020 0002022 Ettevõte: 6 758 €2023 Ettevõte: 9 770 €20232024 Ettevõte: 11 107 €2025 Ettevõte: 17 123 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 37 950 6 016 0 18 778 17 123 0
2024 42 535 1 337 0 11 185 11 107 0
2023 48 676 3 012 0 11 659 9 770 0
2022 11 070 4 258 0 8 676 6 758 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
15,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
35,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
32,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
91,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
8,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
11,35
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 18.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.12.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 17.10.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Anti Paas
    Juhatuse liige · alates 17.10.2022

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Anti Paas
    Füüsiline isik · 2 500 €

Tegelikud kasusaajad

  • Anti Paas
    otsene osalus · alates 17.10.2022

Asutajad ja muud isikud

  • Anti Paas
    Asutaja · 2 500 € · 16.10.2022
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus Põhitegevus
  • 47821Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50213106 / M2
07.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 11.12.2024 Puudused kõrvaldatud
09.12.2024
PDF
Ä 50213106 / M1
01.08.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 04.11.2024 Puudused kõrvaldatud
24.08.2024
PDF
Ä 50213106 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50213106
17.10.2022
Esmakanne Jõustunud
17.10.2022
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes