Gisanera Logistics OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16593574 OÜ Maardu linn Registreeritud 13.10.2022
Võrdle

Gisanera Logistics OÜ (OÜ), Maardu linn, registrikood 16593574, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kaubavedu maanteel. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 54 014 € ja töötajaid 2.

Käive
54 014 €
↑ 54,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
5 337 €
↑ 96,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 601 €
↑ 7,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49

  • Käive · 2026 III kv 54 014 €
    tegevusala mediaan 29 505 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 554
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 801 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 134
  • Müügitulu · 2025 227 826 €
    tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896
  • Puhasrentaablus · 2025 -7,8 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 877

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 54 014 € · +54,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 505 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 17 050 € Tegevusala mediaan: 28 097 €IV·232024 I kv Ettevõte: 17 050 € Tegevusala mediaan: 21 794 €2024 II kv Ettevõte: 26 194 € Tegevusala mediaan: 26 442 €II·242024 III kv Ettevõte: 46 391 € Tegevusala mediaan: 27 160 €2024 IV kv Ettevõte: 63 422 € Tegevusala mediaan: 26 706 €IV·242025 I kv Ettevõte: 54 406 € Tegevusala mediaan: 21 631 €2025 II kv Ettevõte: 69 561 € Tegevusala mediaan: 25 269 €II·252025 III kv Ettevõte: 81 437 € Tegevusala mediaan: 26 730 €2025 IV kv Ettevõte: 28 926 € Tegevusala mediaan: 28 911 €IV·252026 I kv Ettevõte: 59 900 € Tegevusala mediaan: 22 939 €2026 II kv Ettevõte: 34 953 € Tegevusala mediaan: 29 392 €II·262026 III kv Ettevõte: 54 014 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 63 422 € Tegevusala mediaan: 26 706 €2025 I kv Ettevõte: 54 406 € Tegevusala mediaan: 21 631 €I·252025 II kv Ettevõte: 69 561 € Tegevusala mediaan: 25 269 €2025 III kv Ettevõte: 81 437 € Tegevusala mediaan: 26 730 €III·252025 IV kv Ettevõte: 28 926 € Tegevusala mediaan: 28 911 €2026 I kv Ettevõte: 59 900 € Tegevusala mediaan: 22 939 €I·262026 II kv Ettevõte: 34 953 € Tegevusala mediaan: 29 392 €2026 III kv Ettevõte: 54 014 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 801 € · +7,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 672 € Tegevusala mediaan: 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 960 € Tegevusala mediaan: 990 €2024 II kv Ettevõte: 513 € Tegevusala mediaan: 1 010 €II·242024 III kv Ettevõte: 878 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2024 IV kv Ettevõte: 737 € Tegevusala mediaan: 1 066 €IV·242025 I kv Ettevõte: 928 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 676 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 666 € Tegevusala mediaan: 1 129 €2025 IV kv Ettevõte: 2 396 € Tegevusala mediaan: 1 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 724 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2026 II kv Ettevõte: 747 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 801 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 737 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 I kv Ettevõte: 928 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 676 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 666 € Tegevusala mediaan: 1 129 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 396 € Tegevusala mediaan: 1 133 €2026 I kv Ettevõte: 1 724 € Tegevusala mediaan: 1 106 €I·262026 II kv Ettevõte: 747 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 801 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·26012342024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 5 337 € · +96,8% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 3 055 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 403 €2024 II kv Ettevõte: 3 530 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 758 €2024 IV kv Ettevõte: 7 069 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 637 €2025 II kv Ettevõte: 7 904 €II·252025 III kv Ettevõte: 13 129 €2025 IV kv Ettevõte: 5 844 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 618 €2026 II kv Ettevõte: 2 712 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 337 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 7 069 €2025 I kv Ettevõte: 4 637 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 904 €2025 III kv Ettevõte: 13 129 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 844 €2026 I kv Ettevõte: 6 618 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 712 €2026 III kv Ettevõte: 5 337 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 54 014 5 337 1 601 2
2026 II kv 34 953 2 712 1 494 2
2026 I kv 59 900 6 618 1 724 1
2025 IV kv 28 926 5 844 4 791 2
2025 III kv 81 437 13 129 4 999 3
2025 II kv 69 561 7 904 2 705 4
2025 I kv 54 406 4 637 2 785 3
2024 IV kv 63 422 7 069 2 211 3
2024 III kv 46 391 5 758 1 755 2
2024 II kv 26 194 3 530 1 026 2
2024 I kv 17 050 2 403 960 1
2023 IV kv 17 050 3 055 672 1
2023 III kv — 236 — 1
2023 II kv — — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv — — — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
267 €
Käive töötaja kohta kvartalis
27 007 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2023 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 227 826 € · +37,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502023 Ettevõte: 25 275 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 165 269 € Tegevusala mediaan: 31 666 €20242025 Ettevõte: 227 826 € Tegevusala mediaan: 32 212 €20250501001502002502023 Ettevõte: 25 275 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 165 269 € Tegevusala mediaan: 31 666 €2025 Ettevõte: 227 826 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -17 761 € · −3 577,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002023 Ettevõte: 4 291 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: -483 € Tegevusala mediaan: 212 €20242025 Ettevõte: -17 761 € Tegevusala mediaan: 421 €2025-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002023 Ettevõte: 4 291 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: -483 € Tegevusala mediaan: 212 €2025 Ettevõte: -17 761 € Tegevusala mediaan: 421 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -7,8 % · −7,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-10-5051015202023 Ettevõte: 17,0 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20242025 Ettevõte: -7,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025-10-5051015202023 Ettevõte: 17,0 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2025 Ettevõte: -7,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 38 318 € · −27,9% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002023 Ettevõte: 26 984 €20232024 Ettevõte: 53 172 €20242025 Ettevõte: 38 318 €2025020 00040 00060 0002023 Ettevõte: 26 984 €20232024 Ettevõte: 53 172 €2025 Ettevõte: 38 318 €2025
Omakapital, € 2025: 2 547 € · −85,7% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002023 Ettevõte: 18 290 €20232024 Ettevõte: 17 807 €20242025 Ettevõte: 2 547 €202505 00010 00015 00020 0002023 Ettevõte: 18 290 €20232024 Ettevõte: 17 807 €2025 Ettevõte: 2 547 €2025
Töötajad 2025: 3 · +50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
01232023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 227 826 -17 761 42 636 38 318 2 547 3
2024 165 269 -483 24 988 53 172 17 807 2
2023 25 275 4 291 4 720 26 984 18 290 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-7,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-697,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-46,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
6,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
93,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,95
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
75 942 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 184 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 13.10.2022 – 31.12.2023 02.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 49411Kaubavedu maanteel Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50212954 / 2
21.09.2026
Muutmiskanne Jõustunud
21.09.2026
PDF
Ä 50212954
13.10.2022
Esmakanne Jõustunud
13.10.2022
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes