Ohutuskultuur OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16576624 OÜ Võru linn Registreeritud 19.09.2022
Võrdle

Ohutuskultuur OÜ (OÜ), Võru linn, registrikood 16576624, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 997 € ja töötajaid 1.

Käive
4 997 €
↑ 63,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Käive · 2026 III kv 4 997 €
    tegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 0 €
    tegevusala mediaan 1 649 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 45 253 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
  • Puhasrentaablus · 2025 14,8 %
    tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 4 997 € · +63,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 28% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 4 150 € Tegevusala mediaan: 15 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 11 592 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 II kv Ettevõte: 5 460 € Tegevusala mediaan: 14 762 €II·242024 III kv Ettevõte: 8 781 € Tegevusala mediaan: 14 140 €2024 IV kv Ettevõte: 9 760 € Tegevusala mediaan: 15 052 €IV·242025 I kv Ettevõte: 7 860 € Tegevusala mediaan: 14 703 €2025 II kv Ettevõte: 13 548 € Tegevusala mediaan: 13 688 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 605 € Tegevusala mediaan: 13 984 €2025 IV kv Ettevõte: 13 685 € Tegevusala mediaan: 14 505 €IV·252026 I kv Ettevõte: 10 350 € Tegevusala mediaan: 14 237 €2026 II kv Ettevõte: 3 050 € Tegevusala mediaan: 14 128 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 997 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 9 760 € Tegevusala mediaan: 15 052 €2025 I kv Ettevõte: 7 860 € Tegevusala mediaan: 14 703 €I·252025 II kv Ettevõte: 13 548 € Tegevusala mediaan: 13 688 €2025 III kv Ettevõte: 9 605 € Tegevusala mediaan: 13 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 13 685 € Tegevusala mediaan: 14 505 €2026 I kv Ettevõte: 10 350 € Tegevusala mediaan: 14 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 050 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2026 III kv Ettevõte: 4 997 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 1 649 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 871 € Tegevusala mediaan: 1 639 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 038 € Tegevusala mediaan: 1 650 €2024 II kv Ettevõte: 1 084 € Tegevusala mediaan: 1 721 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 601 € Tegevusala mediaan: 1 700 €2024 IV kv Ettevõte: 573 € Tegevusala mediaan: 1 679 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 452 € Tegevusala mediaan: 1 739 €2025 II kv Ettevõte: 375 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: 672 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 IV kv Ettevõte: 592 € Tegevusala mediaan: 1 758 €IV·252026 I kv Ettevõte: 928 € Tegevusala mediaan: 1 641 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 597 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 573 € Tegevusala mediaan: 1 679 €2025 I kv Ettevõte: 1 452 € Tegevusala mediaan: 1 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 375 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 672 € Tegevusala mediaan: 1 758 €III·252025 IV kv Ettevõte: 592 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 I kv Ettevõte: 928 € Tegevusala mediaan: 1 641 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 597 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 378 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 607 €2024 II kv Ettevõte: 3 008 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 173 €2024 IV kv Ettevõte: 2 091 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 933 €2025 II kv Ettevõte: 2 327 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 574 €2025 IV kv Ettevõte: 2 141 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 352 €2026 II kv Ettevõte: 63 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 2 091 €2025 I kv Ettevõte: 1 933 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 327 €2025 III kv Ettevõte: 1 574 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 141 €2026 I kv Ettevõte: 1 352 €I·262026 II kv Ettevõte: 63 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 4 997 — — 1
2026 II kv 3 050 63 — 1
2026 I kv 10 350 1 352 928 1
2025 IV kv 13 685 2 141 592 1
2025 III kv 9 605 1 574 672 1
2025 II kv 13 548 2 327 375 1
2025 I kv 7 860 1 933 1 452 1
2024 IV kv 9 760 2 091 1 146 2
2024 III kv 8 781 3 173 1 601 1
2024 II kv 5 460 3 008 2 167 2
2024 I kv 11 592 3 607 2 075 2
2023 IV kv 4 150 2 378 1 741 2
2023 III kv 3 240 2 069 1 597 1
2023 II kv 9 208 3 484 2 051 1
2023 I kv 6 292 2 579 1 628 1
2022 IV kv 3 546 446 — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
0 €
Käive töötaja kohta kvartalis
4 997 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, € 2025: 45 253 € · +23,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002022 Ettevõte: 5 707 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: 27 278 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 36 600 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 45 253 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002022 Ettevõte: 5 707 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: 27 278 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 36 600 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 45 253 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 6 697 € · +287,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002022 Ettevõte: 866 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: 2 698 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 1 728 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: 6 697 € Tegevusala mediaan: 284 €202502 0004 0006 0008 0002022 Ettevõte: 866 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: 2 698 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 1 728 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: 6 697 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 14,8 % · +10,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
01020302022 Ettevõte: 15,2 % Tegevusala mediaan: 27,6 %20222023 Ettevõte: 9,9 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 4,7 % Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 22,0 %202501020302022 Ettevõte: 15,2 % Tegevusala mediaan: 27,6 %2023 Ettevõte: 9,9 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 4,7 % Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 42 173 € · +36,1% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002022 Ettevõte: 3 507 €20222023 Ettevõte: 16 929 €20232024 Ettevõte: 30 976 €20242025 Ettevõte: 42 173 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002022 Ettevõte: 3 507 €2023 Ettevõte: 16 929 €20232024 Ettevõte: 30 976 €2025 Ettevõte: 42 173 €2025
Omakapital, € 2025: 9 292 € · +75,5% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002022 Ettevõte: 866 €20222023 Ettevõte: 3 564 €20232024 Ettevõte: 5 295 €20242025 Ettevõte: 9 292 €202502 0004 0006 0008 00010 0002022 Ettevõte: 866 €2023 Ettevõte: 3 564 €20232024 Ettevõte: 5 295 €2025 Ettevõte: 9 292 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 45 253 6 697 8 107 42 173 9 292 2
2024 36 600 1 728 19 371 30 976 5 295 2
2023 27 278 2 698 19 533 16 929 3 564 1
2022 5 707 866 3 131 3 507 866 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
14,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
72,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
15,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
22,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
78,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,28
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
22 627 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
338 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 15.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 19.09.2022 – 31.12.2022 03.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50211118 / 3
26.02.2024
Muutmiskanne Jõustunud
26.02.2024
PDF
Ä 50211118 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50211118
19.09.2022
Esmakanne Jõustunud
19.09.2022
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes