Marbel Haldus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16564816 OÜ Reola küla Registreeritud 01.09.2022
Võrdle

Marbel Haldus OÜ (OÜ), Reola küla, registrikood 16564816, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 406 953 € ja töötajaid .

Käive
406 953 €
↑ 118,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
66 516 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 406 953 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Müügitulu · 2025 948 355 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 5,8 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 406 953 € · +118,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 780 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 760 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 19 183 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 317 397 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 167 843 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 283 178 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 289 376 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 157 318 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 220 142 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 99 174 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 186 592 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 406 953 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 167 843 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 283 178 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 289 376 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 157 318 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 220 142 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 99 174 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 186 592 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 406 953 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 66 516 €
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 23 400 €2024 IV kv Ettevõte: 1 000 €IV·242025 I kv Ettevõte: 27 623 €2025 II kv Ettevõte: 37 568 €II·252025 III kv Ettevõte: 21 912 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 66 516 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 1 000 €2025 I kv Ettevõte: 27 623 €I·252025 II kv Ettevõte: 37 568 €2025 III kv Ettevõte: 21 912 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 66 516 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 406 953 66 516 — —
2026 II kv 186 592 — — —
2026 I kv 99 174 — — —
2025 IV kv 220 142 — — —
2025 III kv 157 318 21 912 — —
2025 II kv 289 376 37 568 — —
2025 I kv 283 178 27 623 — —
2024 IV kv 167 843 1 000 — —
2024 III kv 317 397 23 400 — —
2024 II kv 19 183 — — —
2024 I kv 3 760 — — —
2023 IV kv 780 — — —
2023 III kv 2 340 948 1 061 —
2023 II kv 193 590 31 867 840 1
2023 I kv 22 810 — 791 1
2022 IV kv — — — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2023 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 948 355 € · +85,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 Ettevõte: 220 782 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 510 057 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 948 355 € Tegevusala mediaan: 38 239 €202502004006008001 0002023 Ettevõte: 220 782 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 510 057 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 948 355 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 54 975 € · −63,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
-200-10001002002023 Ettevõte: -143 112 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 150 092 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: 54 975 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-200-10001002002023 Ettevõte: -143 112 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 150 092 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: 54 975 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,8 % · −23,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-80-60-40-20020402023 Ettevõte: -64,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 29,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-80-60-40-20020402023 Ettevõte: -64,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 29,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 233 869 € · +37,4% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502023 Ettevõte: 332 485 €20232024 Ettevõte: 897 831 €20242025 Ettevõte: 1 233 869 €202502505007501 0001 2502023 Ettevõte: 332 485 €20232024 Ettevõte: 897 831 €2025 Ettevõte: 1 233 869 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 28 238 € · +711,4% võrreldes 2024
-150-100-500502023 Ettevõte: -143 112 €20232024 Ettevõte: 3 480 €20242025 Ettevõte: 28 238 €2025-150-100-500502023 Ettevõte: -143 112 €20232024 Ettevõte: 3 480 €2025 Ettevõte: 28 238 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 948 355 54 975 0 1 233 869 28 238 0
2024 510 057 150 092 0 897 831 3 480 0
2023 220 782 -143 112 8 752 332 485 -143 112 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
194,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
2,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
97,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,41
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 08.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.09.2022 – 31.12.2023 03.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50209797 / 3
12.02.2025
Muutmiskanne Jõustunud
12.02.2025
PDF
Ä 50209797 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50209797
01.09.2022
Esmakanne Jõustunud
01.09.2022
PDF
Ä 50209797 / M1
31.08.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.09.2022 Puudused kõrvaldatud
01.09.2022
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes