EpsilonPro OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16562313 OÜ Atika küla Registreeritud 29.08.2022
Võrdle

EpsilonPro OÜ (OÜ), Atika küla, registrikood 16562313, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 43 968 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 155 €
↑ 14,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 223 €
↑ 13,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed · EMTAK 25

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 223 €
    tegevusala mediaan 1 944 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 121
  • Müügitulu · 2025 43 968 €
    tegevusala mediaan 71 144 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 712
  • Puhasrentaablus · 2025 2,9 %
    tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 223 € · +13,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 944 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 838 € Tegevusala mediaan: 1 751 €IV·232024 I kv Ettevõte: 890 € Tegevusala mediaan: 1 757 €2024 II kv Ettevõte: 995 € Tegevusala mediaan: 1 735 €II·242024 III kv Ettevõte: 995 € Tegevusala mediaan: 1 864 €2024 IV kv Ettevõte: 995 € Tegevusala mediaan: 1 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 003 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2025 II kv Ettevõte: 1 007 € Tegevusala mediaan: 1 858 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 007 € Tegevusala mediaan: 1 902 €2025 IV kv Ettevõte: 1 007 € Tegevusala mediaan: 2 028 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 007 € Tegevusala mediaan: 1 906 €2026 II kv Ettevõte: 1 074 € Tegevusala mediaan: 1 845 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 223 € Tegevusala mediaan: 1 944 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 995 € Tegevusala mediaan: 1 892 €2025 I kv Ettevõte: 1 003 € Tegevusala mediaan: 1 847 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 007 € Tegevusala mediaan: 1 858 €2025 III kv Ettevõte: 1 007 € Tegevusala mediaan: 1 902 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 007 € Tegevusala mediaan: 2 028 €2026 I kv Ettevõte: 1 007 € Tegevusala mediaan: 1 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 074 € Tegevusala mediaan: 1 845 €2026 III kv Ettevõte: 1 223 € Tegevusala mediaan: 1 944 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 155 € · +14,1% võrreldes 2026 II kv
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 786 €IV·232024 I kv Ettevõte: 836 €2024 II kv Ettevõte: 936 €II·242024 III kv Ettevõte: 936 €2024 IV kv Ettevõte: 936 €IV·242025 I kv Ettevõte: 944 €2025 II kv Ettevõte: 948 €II·252025 III kv Ettevõte: 948 €2025 IV kv Ettevõte: 948 €IV·252026 I kv Ettevõte: 948 €2026 II kv Ettevõte: 1 012 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 155 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 936 €2025 I kv Ettevõte: 944 €I·252025 II kv Ettevõte: 948 €2025 III kv Ettevõte: 948 €III·252025 IV kv Ettevõte: 948 €2026 I kv Ettevõte: 948 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 012 €2026 III kv Ettevõte: 1 155 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 155 1 223 1
2026 II kv — 1 012 1 074 1
2026 I kv — 948 1 007 1
2025 IV kv — 948 1 007 1
2025 III kv — 948 1 007 1
2025 II kv — 948 1 007 1
2025 I kv — 944 1 003 1
2024 IV kv — 936 995 1
2024 III kv — 936 995 1
2024 II kv — 936 995 1
2024 I kv — 836 890 1
2023 IV kv — 786 838 1
2023 III kv — 786 838 1
2023 II kv — 542 578 1
2023 I kv — 244 260 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
408 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, € 2025: 43 968 € · +18,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 71 144 € · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 84 505 €20222023 Ettevõte: 35 061 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 37 188 € Tegevusala mediaan: 75 081 €20242025 Ettevõte: 43 968 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 84 505 €2023 Ettevõte: 35 061 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 37 188 € Tegevusala mediaan: 75 081 €2025 Ettevõte: 43 968 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 274 € · +138,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 904 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0006 0002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 066 €20222023 Ettevõte: 5 088 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: -3 291 € Tegevusala mediaan: 714 €20242025 Ettevõte: 1 274 € Tegevusala mediaan: 904 €2025-4 000-2 00002 0004 0006 0002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 066 €2023 Ettevõte: 5 088 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: -3 291 € Tegevusala mediaan: 714 €2025 Ettevõte: 1 274 € Tegevusala mediaan: 904 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,9 % · +11,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
-10-50510152022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,1 %20222023 Ettevõte: 14,5 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: -8,8 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025-10-50510152022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,1 %2023 Ettevõte: 14,5 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: -8,8 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 4 845 € · +41,5% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002022 Ettevõte: 2 508 €20222023 Ettevõte: 6 880 €20232024 Ettevõte: 3 423 €20242025 Ettevõte: 4 845 €202502 0004 0006 0008 0002022 Ettevõte: 2 508 €2023 Ettevõte: 6 880 €20232024 Ettevõte: 3 423 €2025 Ettevõte: 4 845 €2025
Omakapital, € 2025: 3 072 € · +70,8% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002022 Ettevõte: 2 508 €20222023 Ettevõte: 5 089 €20232024 Ettevõte: 1 799 €20242025 Ettevõte: 3 072 €202502 0004 0006 0002022 Ettevõte: 2 508 €2023 Ettevõte: 5 089 €20232024 Ettevõte: 1 799 €2025 Ettevõte: 3 072 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 3202501232022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 43 968 1 274 13 166 4 845 3 072 1
2024 37 188 -3 291 13 166 3 423 1 799 1
2023 35 061 5 088 10 671 6 880 5 089 1
2022 0 0 — 2 508 2 508 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
41,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
26,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
63,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
36,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,73
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
43 968 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 097 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 10.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 10.01.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 09.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 29.08.2022 – 31.12.2022 12.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 2511Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50209569 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50209569 / 3
22.12.2022
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
22.12.2022
PDF
Ä 50209569 / 2
09.12.2022
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2022
PDF
Ä 50209569
29.08.2022
Esmakanne Jõustunud
29.08.2022
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes