P&P Capital Management OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16561019 OÜ Rakvere linn Registreeritud 26.08.2022
Võrdle

P&P Capital Management OÜ (OÜ), Rakvere linn, registrikood 16561019, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda kinnisvara ost ja müük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 98 000 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 7,5 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2025 I kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·2605 00010 00015 00020 0002025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2025 I kv: 5 €
0123452025 I kv Ettevõte: 5 €I·252025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260123452025 I kv Ettevõte: 5 €I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — 5 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, € 2025: 98 000 € · +10,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002022 Ettevõte: 57 000 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 46 081 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 88 500 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 98 000 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002022 Ettevõte: 57 000 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 46 081 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 88 500 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 98 000 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 7 306 € · −57,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 00015 00020 0002022 Ettevõte: 8 071 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -6 323 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 17 373 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 7 306 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-10 000-5 00005 00010 00015 00020 0002022 Ettevõte: 8 071 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -6 323 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 17 373 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 7 306 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 7,5 % · −12,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
-20-10010202022 Ettevõte: 14,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -13,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 19,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 7,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-20-10010202022 Ettevõte: 14,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -13,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 19,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 7,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 169 090 € · +38,6% võrreldes 2024
0501001502002022 Ettevõte: 93 426 €20222023 Ettevõte: 93 024 €20232024 Ettevõte: 122 029 €20242025 Ettevõte: 169 090 €20250501001502002022 Ettevõte: 93 426 €2023 Ettevõte: 93 024 €20232024 Ettevõte: 122 029 €2025 Ettevõte: 169 090 €2025
Omakapital, € 2025: 28 927 € · +33,8% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002022 Ettevõte: 8 071 €20222023 Ettevõte: 1 748 €20232024 Ettevõte: 21 621 €20242025 Ettevõte: 28 927 €2025010 00020 00030 0002022 Ettevõte: 8 071 €2023 Ettevõte: 1 748 €20232024 Ettevõte: 21 621 €2025 Ettevõte: 28 927 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 98 000 7 306 169 090 28 927 0
2024 88 500 17 373 122 029 21 621 0
2023 46 081 -6 323 93 024 1 748 0
2022 57 000 8 071 93 426 8 071 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
7,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
25,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
17,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
82,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,14
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 16.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 20.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 26.08.2022 – 31.12.2022 15.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68111Enda kinnisvara ost ja müük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50209402 / 4
11.09.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
11.09.2025
PDF
Ä 50209402 / 3
16.08.2024
Muutmiskanne Jõustunud
16.08.2024
PDF
Ä 50209402 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50209402 / M1
26.08.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 09.09.2022 Puudused kõrvaldatud
26.08.2022
PDF
Ä 50209402
26.08.2022
Esmakanne Jõustunud
26.08.2022
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes