Zuma lammutus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16535878 OÜ Tallinn Registreeritud 14.07.2022
Võrdle

Zuma lammutus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16535878, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu puhastustegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 3 210 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
3 210 €
↓ 51,4% võrreldes: 2024
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Müügitulu · 2025 3 210 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
  • Puhasrentaablus · 2025 0,5 %
    tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2023 – 2025
Müügitulu, € 2025: 3 210 € · −51,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: 6 600 € Tegevusala mediaan: 14 119 €20242025 Ettevõte: 3 210 € Tegevusala mediaan: 14 963 €202505 00010 00015 0002023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: 6 600 € Tegevusala mediaan: 14 119 €2025 Ettevõte: 3 210 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 16 € · +33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
01002003004002023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: 12 € Tegevusala mediaan: 308 €20242025 Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 384 €202501002003004002023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: 12 € Tegevusala mediaan: 308 €2025 Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,5 % · +0,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
024682023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025024682023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 2 528 € · +0,6% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002023 Ettevõte: 2 500 €20232024 Ettevõte: 2 512 €20242025 Ettevõte: 2 528 €202501 0002 0003 0002023 Ettevõte: 2 500 €20232024 Ettevõte: 2 512 €2025 Ettevõte: 2 528 €2025
Omakapital, € 2025: 2 528 € · +0,6% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002023 Ettevõte: 2 500 €20232024 Ettevõte: 2 512 €20242025 Ettevõte: 2 528 €202501 0002 0003 0002023 Ettevõte: 2 500 €20232024 Ettevõte: 2 512 €2025 Ettevõte: 2 528 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 3 210 16 0 2 528 2 528 0
2024 6 600 12 0 2 512 2 512 0
2023 0 0 0 2 500 2 500 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 24.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 14.07.2022 – 31.12.2023 21.11.2024 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81231Muu puhastustegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50206726 / M2
07.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 11.12.2024 Puudused kõrvaldatud
23.11.2024
PDF
Ä 50206726 / M1
19.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 22.10.2024 Puudused kõrvaldatud
24.08.2024
PDF
Ä 50206726 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50206726 / 2
07.10.2022
Muutmiskanne Jõustunud
07.10.2022
PDF
Ä 50206726
14.07.2022
Esmakanne Jõustunud
14.07.2022
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes