Fayro Music OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16526069 OÜ Reiu küla Registreeritud 28.06.2022
Võrdle

Fayro Music OÜ (OÜ), Reiu küla, registrikood 16526069, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muusikute lavaline tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 3 160 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
3 160 €
↓ 33,3% võrreldes: 2024
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Müügitulu · 2025 3 160 €
    tegevusala mediaan 3 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 777
  • Puhasrentaablus · 2025 -91,7 %
    tegevusala mediaan 6,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 416

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, € 2025: 3 160 € · −33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 365 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002022 Ettevõte: 2 875 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 3 430 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 4 739 € Tegevusala mediaan: 3 534 €20242025 Ettevõte: 3 160 € Tegevusala mediaan: 3 365 €202501 0002 0003 0004 0005 0002022 Ettevõte: 2 875 € Tegevusala mediaan: 2 950 €2023 Ettevõte: 3 430 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 4 739 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2025 Ettevõte: 3 160 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -2 897 € · −220,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 139 € · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0002022 Ettevõte: 2 286 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: 1 438 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: -904 € Tegevusala mediaan: 204 €20242025 Ettevõte: -2 897 € Tegevusala mediaan: 139 €2025-4 000-2 00002 0004 0002022 Ettevõte: 2 286 € Tegevusala mediaan: 227 €2023 Ettevõte: 1 438 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: -904 € Tegevusala mediaan: 204 €2025 Ettevõte: -2 897 € Tegevusala mediaan: 139 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -91,7 % · −72,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,2 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-100-500501002022 Ettevõte: 79,5 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: 41,9 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: -19,1 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20242025 Ettevõte: -91,7 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025-100-500501002022 Ettevõte: 79,5 % Tegevusala mediaan: 9,2 %2023 Ettevõte: 41,9 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: -19,1 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2025 Ettevõte: -91,7 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 1 074 € · +68,9% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002022 Ettevõte: 1 143 €20222023 Ettevõte: 1 862 €20232024 Ettevõte: 636 €20242025 Ettevõte: 1 074 €202505001 0001 5002 0002022 Ettevõte: 1 143 €2023 Ettevõte: 1 862 €20232024 Ettevõte: 636 €2025 Ettevõte: 1 074 €2025
Omakapital, € 2025: -2 261 € · −455,5% võrreldes 2024
-3 000-2 000-1 00001 0002 0002022 Ettevõte: 1 143 €20222023 Ettevõte: 1 862 €20232024 Ettevõte: 636 €20242025 Ettevõte: -2 261 €2025-3 000-2 000-1 00001 0002 0002022 Ettevõte: 1 143 €2023 Ettevõte: 1 862 €20232024 Ettevõte: 636 €2025 Ettevõte: -2 261 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 3 160 -2 897 0 1 074 -2 261 0
2024 4 739 -904 0 636 636 0
2023 3 430 1 438 0 1 862 1 862 0
2022 2 875 2 286 0 1 143 1 143 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-91,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
-269,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-210,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
310,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,32
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 20.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 28.06.2022 – 31.12.2022 21.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90202Muusikute lavaline tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50205686 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50205686
28.06.2022
Esmakanne Jõustunud
28.06.2022
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes