Faniko NV OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16515746 OÜ Lagedi alevik Registreeritud 08.06.2022
Võrdle

Faniko NV OÜ (OÜ), Lagedi alevik, registrikood 16515746, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid 1.

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
84 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 0 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 12 921 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 -29,1 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 10 332 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 13 666 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 10 154 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 696 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 906 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 642 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 1 317 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 265 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 4 662 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 128 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 166 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 906 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 3 642 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 317 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 9 265 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 662 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 128 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 166 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 996 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 243 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 84 €
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 3 894 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 396 €2024 II kv Ettevõte: 245 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: 86 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 935 €2025 IV kv Ettevõte: 266 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 84 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: 86 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 935 €III·252025 IV kv Ettevõte: 266 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 84 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 84 — 1
2026 II kv 166 — — 1
2026 I kv 128 — — —
2025 IV kv 4 662 266 — —
2025 III kv 9 265 935 — —
2025 II kv 1 317 — — —
2025 I kv 3 642 86 — —
2024 IV kv 906 — — —
2024 III kv 696 — — 1
2024 II kv 10 154 245 790 —
2024 I kv 13 666 3 396 2 243 1
2023 IV kv 10 332 3 894 1 991 2
2023 III kv 25 461 4 514 3 316 1
2023 II kv 25 541 5 655 3 109 —
2023 I kv 17 482 4 116 3 315 —
2022 IV kv 8 068 474 — —
2022 III kv — — — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
0 €
Käive töötaja kohta kvartalis
0 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, € 2025: 12 921 € · −33,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002022 Ettevõte: 13 393 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 79 850 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 19 443 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 12 921 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025020 00040 00060 00080 0002022 Ettevõte: 13 393 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 79 850 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 19 443 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 12 921 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -3 761 € · +44,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 19% tegevusala ettevõtetel
-8 000-6 000-4 000-2 00002 0002022 Ettevõte: 897 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: -2 142 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -6 785 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: -3 761 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-8 000-6 000-4 000-2 00002 0002022 Ettevõte: 897 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: -2 142 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -6 785 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: -3 761 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -29,1 % · +5,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
-40-30-20-100102022 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -2,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -34,9 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: -29,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-40-30-20-100102022 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: -2,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -34,9 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: -29,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 1 944 € · −10,0% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002022 Ettevõte: 2 462 €20222023 Ettevõte: 5 494 €20232024 Ettevõte: 2 160 €20242025 Ettevõte: 1 944 €202502 0004 0006 0002022 Ettevõte: 2 462 €2023 Ettevõte: 5 494 €20232024 Ettevõte: 2 160 €2025 Ettevõte: 1 944 €2025
Omakapital, € 2025: -11 791 € · −46,8% võrreldes 2024
-15 000-10 000-5 00005 0002022 Ettevõte: 897 €20222023 Ettevõte: -1 245 €20232024 Ettevõte: -8 030 €20242025 Ettevõte: -11 791 €2025-15 000-10 000-5 00005 0002022 Ettevõte: 897 €2023 Ettevõte: -1 245 €20232024 Ettevõte: -8 030 €2025 Ettevõte: -11 791 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 12 921 -3 761 0 1 944 -11 791 0
2024 19 443 -6 785 7 339 2 160 -8 030 2
2023 79 850 -2 142 29 602 5 494 -1 245 1
2022 13 393 897 2 696 2 462 897 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-29,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
-193,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-606,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
706,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,14
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 14.09.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 04.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.08.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 08.06.2022 – 31.12.2022 22.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46471Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük Põhitegevus
  • 25401Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50204584 / M1
19.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 22.10.2024 Puudused kõrvaldatud
09.08.2024
PDF
Ä 50204584 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50204584
08.06.2022
Esmakanne Jõustunud
08.06.2022
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes