RNO Haldus OÜ (OÜ), Saku alevik, registrikood 16508108, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiehitiste käitus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 35 312 € ja töötajaid 1.
Käive
—
Riiklikud maksud
381 €
↑ 0,0%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
381 €
↑ 0,0%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 III kv: 1 110 € · +0,0% võrreldes 2024 II kv · tegevusala mediaan 1 003 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2024 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 381 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
381
381
—
2026 II kv
—
381
381
—
2026 I kv
—
381
381
—
2025 IV kv
—
381
381
—
2025 III kv
—
381
381
—
2025 II kv
—
381
381
—
2025 I kv
—
366
366
—
2024 IV kv
—
1 055
1 110
—
2024 III kv
—
1 055
1 110
1
2024 II kv
—
1 056
1 110
1
2024 I kv
—
1 032
1 087
1
2023 IV kv
—
985
1 040
1
2023 III kv
—
931
986
1
2023 II kv
—
1 083
1 184
1
2023 I kv
—
824
915
1
2022 IV kv
—
488
546
1
2022 III kv
—
—
—
1
Majandusnäitajad aastate kaupa
2022 – 2024
Müügitulu, € 2024: 35 312 € · −0,4% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2024: -1 318 € · +35,8% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 33 € · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2024: -3,7 % · +2,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2024: 7 107 € · −23,0% võrreldes 2023Omakapital, € 2024: 5 062 € · −20,7% võrreldes 2023Töötajad2024: 1 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2024
35 312
-1 318
6 575
7 107
5 062
1
2023
35 439
-2 052
9 164
9 232
6 381
1
2022
16 585
8 432
3 521
9 805
8 432
1
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Puhasrentaablus
-3,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-26,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-18,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
71,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
28,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,48
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
35 312 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
548 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)