Slaviko Ehitus OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16478382
OÜ Valga linn Registreeritud 11.04.2022
Võrdle
Slaviko Ehitus OÜ (OÜ), Valga linn, registrikood 16478382, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud eriehitustööd. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 6 957 € ja töötajaid 1.
Käive
6 957 €
↓ 9,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 372 €
↑ 29,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 157 €
↑ 6,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43
Käive · 2026 III kv 6 957 €
parem kui 21% ettevõtetel
tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 157 €
parem kui 43% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
Müügitulu · 2025 10 627 €
parem kui 29% ettevõtetel
tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
Puhasrentaablus · 2025 41,8 %
parem kui 90% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 6 957 € · −9,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 23 403 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 750 €
Tegevusala mediaan: 16 922 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 602 €
Tegevusala mediaan: 18 660 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 21 547 € 2024 IV kv
Ettevõte: 4 672 €
Tegevusala mediaan: 23 300 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 17 914 € 2025 II kv
Ettevõte: 1 407 €
Tegevusala mediaan: 20 215 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 900 €
Tegevusala mediaan: 22 700 € 2025 IV kv
Ettevõte: 3 920 €
Tegevusala mediaan: 23 111 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 5 710 €
Tegevusala mediaan: 17 425 € 2026 II kv
Ettevõte: 7 670 €
Tegevusala mediaan: 20 462 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 6 957 €
Tegevusala mediaan: 23 017 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2024 IV kv
Ettevõte: 4 672 €
Tegevusala mediaan: 23 300 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 17 914 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 407 €
Tegevusala mediaan: 20 215 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 900 €
Tegevusala mediaan: 22 700 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 920 €
Tegevusala mediaan: 23 111 € 2026 I kv
Ettevõte: 5 710 €
Tegevusala mediaan: 17 425 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 7 670 €
Tegevusala mediaan: 20 462 € 2026 III kv
Ettevõte: 6 957 €
Tegevusala mediaan: 23 017 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 157 € · +6,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 123 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 105 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 141 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 178 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 177 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 194 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 250 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 270 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 351 €
Tegevusala mediaan: 1 202 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 089 €
Tegevusala mediaan: 1 197 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 157 €
Tegevusala mediaan: 1 236 € III·26 0 500 1 000 1 500 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 178 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 177 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 194 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 250 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 270 € 2026 I kv
Ettevõte: 351 €
Tegevusala mediaan: 1 202 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 089 €
Tegevusala mediaan: 1 197 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 157 €
Tegevusala mediaan: 1 236 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2023 IV kv
Ettevõte: 2 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 2024 II kv
Ettevõte: 2 II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 2 372 € · +29,2% võrreldes 2026 II kv
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 165 € 2024 II kv
Ettevõte: 334 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: 582 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: 175 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 595 € 2025 IV kv
Ettevõte: 279 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 119 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 836 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 372 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 IV kv
Ettevõte: 582 € 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: 175 € 2025 III kv
Ettevõte: 595 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 279 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 119 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 836 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 372 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2022 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 10 627 € · +51,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2022
Ettevõte: 21 476 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2022 2023
Ettevõte: 14 752 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 7 024 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2024 2025
Ettevõte: 10 627 €
Tegevusala mediaan: 37 328 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2022
Ettevõte: 21 476 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2023
Ettevõte: 14 752 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 7 024 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2025
Ettevõte: 10 627 €
Tegevusala mediaan: 37 328 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 4 442 € · −0,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 8 000 2022
Ettevõte: 7 302 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2022 2023
Ettevõte: 3 795 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: 4 474 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2024 2025
Ettevõte: 4 442 €
Tegevusala mediaan: 561 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2022
Ettevõte: 7 302 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2023
Ettevõte: 3 795 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: 4 474 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2025
Ettevõte: 4 442 €
Tegevusala mediaan: 561 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 41,8 % · −21,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0 20 40 60 80 2022
Ettevõte: 34,0 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2022 2023
Ettevõte: 25,7 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: 63,7 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2024 2025
Ettevõte: 41,8 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2025 0 20 40 60 80 2022
Ettevõte: 34,0 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2023
Ettevõte: 25,7 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: 63,7 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2025
Ettevõte: 41,8 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 20 885 € · +29,7% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2022
Ettevõte: 12 168 € 2022 2023
Ettevõte: 11 097 € 2023 2024
Ettevõte: 16 098 € 2024 2025
Ettevõte: 20 885 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2022
Ettevõte: 12 168 € 2023
Ettevõte: 11 097 € 2023 2024
Ettevõte: 16 098 € 2025
Ettevõte: 20 885 € 2025
Omakapital , € 2025: 20 013 € · +28,5% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2022
Ettevõte: 7 302 € 2022 2023
Ettevõte: 11 097 € 2023 2024
Ettevõte: 15 571 € 2024 2025
Ettevõte: 20 013 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2022
Ettevõte: 7 302 € 2023
Ettevõte: 11 097 € 2023 2024
Ettevõte: 15 571 € 2025
Ettevõte: 20 013 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
29.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
07.07.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
29.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
11.04.2022 – 31.12.2022
30.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
43999 Muud eriehitustööd
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes