Gxy Trade OÜ
Gxy Trade OÜ (OÜ), Järveküla, registrikood 16470251, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 94 747 €parem kui 80% ettevõteteltegevusala mediaan 13 580 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 612
- Puhasrentaablus · 2025 45,1 %parem kui 77% ettevõteteltegevusala mediaan 8,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 944
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | 14 792 | 30 | — | — |
| 2026 I kv | — | — | — | — |
| 2025 IV kv | — | — | — | — |
| 2025 III kv | 5 276 | — | — | — |
| 2025 II kv | 1 074 | — | — | — |
| 2025 I kv | 15 220 | — | — | — |
| 2024 IV kv | 11 211 | — | — | — |
| 2024 III kv | — | — | — | — |
| 2024 II kv | — | 28 | — | — |
| 2024 I kv | — | — | — | — |
| 2023 IV kv | 3 880 | — | — | — |
| 2023 III kv | — | 1 | — | — |
| 2023 II kv | — | 375 | — | — |
| 2023 I kv | 2 867 | — | — | — |
| 2022 IV kv | 8 643 | — | 52 | — |
| 2022 III kv | 19 207 | — | 548 | — |
| 2022 II kv | 13 115 | — | — | 1 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94 747 | 42 707 | 0 | 131 125 | 30 052 | 0 |
| 2024 | 0 | -15 519 | 0 | 13 207 | -12 654 | 0 |
| 2023 | 2 988 | -1 812 | 0 | 546 | 237 | 0 |
| 2022 | 34 869 | 3 550 | 1 977 | 6 878 | 3 549 | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 15.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 17.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 10.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 30.03.2022 – 31.12.2022 | 03.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Viesturs BremzeJuhatuse liige · alates 30.03.2022
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Viesturs BremzeFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Viesturs Bremzeotsene osalus · LVA · alates 30.03.2022
Asutajad ja muud isikud
- Viesturs BremzeAsutaja · 2 500 € · 30.03.2022
Tegevusalad (EMTAK)
- 7739Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent Põhitegevus
- 47401Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 62101Programmeerimine
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50199494 / 10 01.04.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.04.2025 |
||
| Ä 50199494 / 9 04.02.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.02.2025 |
||
| Ä 50199494 / 8 04.02.2025 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 14.03.2025 |
||
| Ä 50199494 / M4 17.01.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.02.2025 | Jõustunud 02.02.2025 |
|
| Ä 50199494 / 7 20.09.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.09.2024 |
||
| Ä 50199494 / 6 22.08.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.08.2024 |
||
| Ä 50199494 / 5 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 50199494 / 4 03.05.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.05.2023 |
||
| Ä 50199494 / 3 04.07.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.07.2022 |
||
| Ä 50199494 / M3 22.06.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 12.07.2022 | Puudused kõrvaldatud 01.07.2022 |
|
| Ä 50199494 / 2 24.05.2022 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 09.06.2022 |
||
| Ä 50199494 / M2 16.05.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 23.05.2022 | Jõustunud 16.05.2022 |
|
| Ä 50199494 30.03.2022 |
Esmakanne | Jõustunud 30.03.2022 |
||
| Ä 50199494 / M1 29.03.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 12.04.2022 | Puudused kõrvaldatud 30.03.2022 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes