Santa Claus Production OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16462688 OÜ Luige alevik Registreeritud 17.03.2022
Võrdle

Santa Claus Production OÜ (OÜ), Luige alevik, registrikood 16462688, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kunstialane loometegevus. EMTA andmetel oli 2025 I kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2024 IV kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2025 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Müügitulu · 2024 23 117 €
    tegevusala mediaan 3 534 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 015
  • Puhasrentaablus · 2024 -68,9 %
    tegevusala mediaan 6,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 579

Maksud ja käive

2022 II kv – 2025 I kv
Käive, € 2025 I kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 IV kv · tegevusala mediaan 9 320 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7 162 €II·222022 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 358 €2022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 880 €IV·222023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 735 €2023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7 835 €II·232023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 350 €2023 IV kv Ettevõte: 900 € Tegevusala mediaan: 9 000 €IV·232024 I kv Ettevõte: 12 567 € Tegevusala mediaan: 9 650 €2024 II kv Ettevõte: 465 € Tegevusala mediaan: 8 357 €II·242024 III kv Ettevõte: 61 € Tegevusala mediaan: 10 795 €2024 IV kv Ettevõte: 122 € Tegevusala mediaan: 9 389 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 320 €I·2505 00010 00015 0002023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7 835 €2023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 350 €III·232023 IV kv Ettevõte: 900 € Tegevusala mediaan: 9 000 €2024 I kv Ettevõte: 12 567 € Tegevusala mediaan: 9 650 €I·242024 II kv Ettevõte: 465 € Tegevusala mediaan: 8 357 €2024 III kv Ettevõte: 61 € Tegevusala mediaan: 10 795 €III·242024 IV kv Ettevõte: 122 € Tegevusala mediaan: 9 389 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 320 €I·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 I kv: 475 € · −31,5% võrreldes 2023 IV kv · tegevusala mediaan 894 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002022 II kv Ettevõte: 260 € Tegevusala mediaan: 790 €II·222022 III kv Ettevõte: 1 050 € Tegevusala mediaan: 812 €2022 IV kv Ettevõte: 781 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·222023 I kv Ettevõte: 940 € Tegevusala mediaan: 807 €2023 II kv Ettevõte: 1 525 € Tegevusala mediaan: 840 €II·232023 III kv Ettevõte: 1 177 € Tegevusala mediaan: 840 €2023 IV kv Ettevõte: 693 € Tegevusala mediaan: 840 €IV·232024 I kv Ettevõte: 475 € Tegevusala mediaan: 894 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 983 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 015 €I·2505001 0001 5002 0002023 II kv Ettevõte: 1 525 € Tegevusala mediaan: 840 €2023 III kv Ettevõte: 1 177 € Tegevusala mediaan: 840 €III·232023 IV kv Ettevõte: 693 € Tegevusala mediaan: 840 €2024 I kv Ettevõte: 475 € Tegevusala mediaan: 894 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 983 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 015 €I·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 IV kv
0,00,20,40,60,81,02022 II kv Ettevõte: 1II·222022 III kv Ettevõte: 12022 IV kv Ettevõte: 1IV·222023 I kv Ettevõte: 12023 II kv Ettevõte: 1II·232023 III kv Ettevõte: 12023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —I·250,00,20,40,60,81,02023 II kv Ettevõte: 12023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: 12024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·25
Riiklikud maksud, € 2024 IV kv: 14 €
05001 0001 5002022 II kv Ettevõte: 245 €II·222022 III kv Ettevõte: 991 €2022 IV kv Ettevõte: 734 €IV·222023 I kv Ettevõte: 885 €2023 II kv Ettevõte: 1 443 €II·232023 III kv Ettevõte: 1 109 €2023 IV kv Ettevõte: 648 €IV·232024 I kv Ettevõte: 111 €2024 II kv Ettevõte: 36 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 14 €IV·242025 I kv Ettevõte: —I·2505001 0001 5002023 II kv Ettevõte: 1 443 €2023 III kv Ettevõte: 1 109 €III·232023 IV kv Ettevõte: 648 €2024 I kv Ettevõte: 111 €I·242024 II kv Ettevõte: 36 €2024 III kv Ettevõte: 0 €III·242024 IV kv Ettevõte: 14 €2025 I kv Ettevõte: —I·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 I kv — — — —
2024 IV kv 122 14 — —
2024 III kv 61 — — —
2024 II kv 465 36 337 —
2024 I kv 12 567 111 475 1
2023 IV kv 900 648 693 1
2023 III kv — 1 109 1 177 1
2023 II kv — 1 443 1 525 1
2023 I kv — 885 940 1
2022 IV kv — 734 781 1
2022 III kv — 991 1 050 1
2022 II kv — 245 260 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2023 – 2024
Müügitulu, € 2024: 23 117 € · −47,1% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 3 534 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 Ettevõte: 43 674 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 23 117 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2024010 00020 00030 00040 00050 0002023 Ettevõte: 43 674 € Tegevusala mediaan: 3 587 €2024 Ettevõte: 23 117 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -15 939 € · −40 769,2% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 204 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002023 Ettevõte: -39 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: -15 939 € Tegevusala mediaan: 204 €2024-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002023 Ettevõte: -39 € Tegevusala mediaan: 226 €2024 Ettevõte: -15 939 € Tegevusala mediaan: 204 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -68,9 % · −68,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,9 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-80-60-40-200202023 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: -68,9 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2024-80-60-40-200202023 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2024 Ettevõte: -68,9 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 21 012 € · +350,4% võrreldes 2023
05 00010 00015 00020 00025 0002023 Ettevõte: 4 665 €20232024 Ettevõte: 21 012 €202405 00010 00015 00020 00025 0002023 Ettevõte: 4 665 €2024 Ettevõte: 21 012 €2024
Omakapital, € 2024: 3 522 € · +43,1% võrreldes 2023
01 0002 0003 0004 0002023 Ettevõte: 2 461 €20232024 Ettevõte: 3 522 €202401 0002 0003 0004 0002023 Ettevõte: 2 461 €2024 Ettevõte: 3 522 €2024
Töötajad 2024: 1 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 23 117 -15 939 13 624 21 012 3 522 1
2023 43 674 -39 11 206 4 665 2 461 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-68,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-452,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-75,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
16,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
83,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,53
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
23 117 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 135 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.03.2023 – 29.02.2024 14.11.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 17.03.2022 – 28.02.2023 18.10.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90031Kunstialane loometegevus Põhitegevus
  • 49321Taksovedu
  • 62011Programmeerimine
  • 74201Fotograafia
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50198751 / 6
22.05.2026
Muutmiskanne Jõustunud
22.05.2026
PDF
Ä 50198751 / 5
20.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2025
PDF
Ä 50198751 / M2
11.11.2024
Aruandetrahvimäärus 27.11.2024 Jõustunud
28.11.2024
PDF
Ä 50198751 / M1
07.09.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Jõustunud
10.09.2024
PDF
Ä 50198751 / 4
06.06.2024
Muutmiskanne Jõustunud
06.06.2024
PDF
Ä 50198751 / 3
18.10.2023
Muutmiskanne Jõustunud
18.10.2023
PDF
Ä 50198751 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50198751
17.03.2022
Esmakanne Jõustunud
17.03.2022
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes