Lomonosov Porcelain OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16437638
OÜ Tallinn Registreeritud 07.02.2022
Võrdle
Lomonosov Porcelain OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16437638, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Portselani ja klaastoodete hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 061 € ja töötajaid .
Käive
3 061 €
↓ 25,5% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46
Käive · 2026 III kv 3 061 €
parem kui 13% ettevõtetel
tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
Müügitulu · 2025 35 927 €
parem kui 44% ettevõtetel
tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
Puhasrentaablus · 2025 40,6 %
parem kui 92% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 3 061 € · −25,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 142 €
Tegevusala mediaan: 69 842 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 6 608 €
Tegevusala mediaan: 60 423 € 2024 II kv
Ettevõte: 3 264 €
Tegevusala mediaan: 66 207 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 716 €
Tegevusala mediaan: 63 101 € 2024 IV kv
Ettevõte: 4 866 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 8 999 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € 2025 II kv
Ettevõte: 8 537 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 829 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € 2025 IV kv
Ettevõte: 7 076 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 6 439 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € 2026 II kv
Ettevõte: 4 108 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 3 061 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2024 IV kv
Ettevõte: 4 866 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € 2025 I kv
Ettevõte: 8 999 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 8 537 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € 2025 III kv
Ettevõte: 3 829 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 7 076 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € 2026 I kv
Ettevõte: 6 439 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 4 108 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € 2026 III kv
Ettevõte: 3 061 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 0 €
0 200 400 600 800 1 000 2023 IV kv
Ettevõte: 116 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 235 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 59 € 2024 IV kv
Ettevõte: 840 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 898 € 2025 II kv
Ettevõte: 302 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 793 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26 0 200 400 600 800 1 000 2024 IV kv
Ettevõte: 840 € 2025 I kv
Ettevõte: 898 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 302 € 2025 III kv
Ettevõte: 793 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2022 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 35 927 € · +84,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2022
Ettevõte: 38 979 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2022 2023
Ettevõte: 7 871 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 19 468 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2024 2025
Ettevõte: 35 927 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2022
Ettevõte: 38 979 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2023
Ettevõte: 7 871 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 19 468 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2025
Ettevõte: 35 927 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 14 597 € · +77,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
-5 000 0 5 000 10 000 15 000 2022
Ettevõte: -2 492 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2022 2023
Ettevõte: 1 636 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 8 205 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2024 2025
Ettevõte: 14 597 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 -5 000 0 5 000 10 000 15 000 2022
Ettevõte: -2 492 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2023
Ettevõte: 1 636 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 8 205 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2025
Ettevõte: 14 597 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 40,6 % · −1,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
-10 0 10 20 30 40 50 2022
Ettevõte: -6,4 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2022 2023
Ettevõte: 20,8 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 42,1 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2024 2025
Ettevõte: 40,6 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 -10 0 10 20 30 40 50 2022
Ettevõte: -6,4 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2023
Ettevõte: 20,8 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 42,1 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025
Ettevõte: 40,6 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 26 284 € · +165,7% võrreldes 2024
0 10 000 20 000 30 000 2022
Ettevõte: 8 € 2022 2023
Ettevõte: 1 755 € 2023 2024
Ettevõte: 9 893 € 2024 2025
Ettevõte: 26 284 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 2022
Ettevõte: 8 € 2023
Ettevõte: 1 755 € 2023 2024
Ettevõte: 9 893 € 2025
Ettevõte: 26 284 € 2025
Omakapital , € 2025: 24 446 € · +148,2% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2022
Ettevõte: 8 € 2022 2023
Ettevõte: 1 644 € 2023 2024
Ettevõte: 9 849 € 2024 2025
Ettevõte: 24 446 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2022
Ettevõte: 8 € 2023
Ettevõte: 1 644 € 2023 2024
Ettevõte: 9 849 € 2025
Ettevõte: 24 446 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
22.05.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
03.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
25.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
07.02.2022 – 31.12.2022
26.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
46441 Portselani ja klaastoodete hulgimüük
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes