Skyline Ilukliinik OÜ
Likvideerimisel Registrikood 16435697
OÜ Vorbuse küla Registreeritud 04.02.2022
Võrdle
Skyline Ilukliinik OÜ (OÜ), Vorbuse küla, registrikood 16435697, staatus: likvideerimisel. Põhitegevusala: Muud mujal liigitamata tervishoiualad. EMTA andmetel oli 2025 II kv käive 0 € ja töötajaid .
Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2025 I kv
2025 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86
Müügitulu · 2024 77 634 €
parem kui 68% ettevõtetel
tegevusala mediaan 20 000 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 347
Puhasrentaablus · 2024 -43,0 %
parem kui 2% ettevõtetel
tegevusala mediaan 10,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 757
Maksud ja käive
2022 III kv – 2025 II kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2025 II kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2025 I kv · tegevusala mediaan 10 078 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2022 III kv
Ettevõte: 9 171 €
Tegevusala mediaan: 8 599 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 13 871 €
Tegevusala mediaan: 10 686 € 2023 I kv
Ettevõte: 18 153 €
Tegevusala mediaan: 8 632 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 29 201 €
Tegevusala mediaan: 8 639 € 2023 III kv
Ettevõte: 24 611 €
Tegevusala mediaan: 7 933 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 18 238 €
Tegevusala mediaan: 10 449 € 2024 I kv
Ettevõte: 19 987 €
Tegevusala mediaan: 10 178 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 25 009 €
Tegevusala mediaan: 10 724 € 2024 III kv
Ettevõte: 15 431 €
Tegevusala mediaan: 8 004 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 41 285 €
Tegevusala mediaan: 9 247 € 2025 I kv
Ettevõte: 13 317 €
Tegevusala mediaan: 9 575 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 078 € II·25 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2023 III kv
Ettevõte: 24 611 €
Tegevusala mediaan: 7 933 € 2023 IV kv
Ettevõte: 18 238 €
Tegevusala mediaan: 10 449 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 19 987 €
Tegevusala mediaan: 10 178 € 2024 II kv
Ettevõte: 25 009 €
Tegevusala mediaan: 10 724 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 15 431 €
Tegevusala mediaan: 8 004 € 2024 IV kv
Ettevõte: 41 285 €
Tegevusala mediaan: 9 247 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 13 317 €
Tegevusala mediaan: 9 575 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 078 € II·25 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2024 III kv: 850 € · −26,0% võrreldes 2024 II kv · tegevusala mediaan 2 205 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2022 III kv
Ettevõte: 910 €
Tegevusala mediaan: 1 902 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 284 €
Tegevusala mediaan: 1 870 € 2023 I kv
Ettevõte: 542 €
Tegevusala mediaan: 1 975 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 743 €
Tegevusala mediaan: 2 007 € 2023 III kv
Ettevõte: 662 €
Tegevusala mediaan: 2 109 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 644 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € 2024 I kv
Ettevõte: 1 474 €
Tegevusala mediaan: 2 162 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 1 148 €
Tegevusala mediaan: 2 205 € 2024 III kv
Ettevõte: 850 €
Tegevusala mediaan: 2 205 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 146 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 257 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 253 € II·25 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2023 III kv
Ettevõte: 662 €
Tegevusala mediaan: 2 109 € 2023 IV kv
Ettevõte: 644 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 474 €
Tegevusala mediaan: 2 162 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 148 €
Tegevusala mediaan: 2 205 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 850 €
Tegevusala mediaan: 2 205 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 146 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 257 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 253 € II·25 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2024 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2024 II kv
0 1 2 3 4 5 2022 III kv
Ettevõte: 2 III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 5 2023 I kv
Ettevõte: 5 I·23 2023 II kv
Ettevõte: 5 2023 III kv
Ettevõte: 5 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 5 2024 I kv
Ettevõte: 3 I·24 2024 II kv
Ettevõte: 3 2024 III kv
Ettevõte: 3 III·24 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 0 1 2 3 4 5 2023 III kv
Ettevõte: 5 2023 IV kv
Ettevõte: 5 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 2024 II kv
Ettevõte: 3 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: — II·25
Riiklikud maksud , € 2025 I kv: 5 130 € · −39,3% võrreldes 2024 IV kv
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2022 III kv
Ettevõte: 2 348 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 2 053 € 2023 I kv
Ettevõte: 3 981 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 8 030 € 2023 III kv
Ettevõte: 6 242 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 4 078 € 2024 I kv
Ettevõte: 5 794 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 7 274 € 2024 III kv
Ettevõte: 4 521 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 8 457 € 2025 I kv
Ettevõte: 5 130 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2023 III kv
Ettevõte: 6 242 € 2023 IV kv
Ettevõte: 4 078 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 5 794 € 2024 II kv
Ettevõte: 7 274 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 4 521 € 2024 IV kv
Ettevõte: 8 457 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 5 130 € 2025 II kv
Ettevõte: — II·25
Majandusnäitajad aastate kaupa
2022 – 2024
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2024: 77 634 € · −11,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 20 000 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2022
Ettevõte: 32 138 €
Tegevusala mediaan: 20 030 € 2022 2023
Ettevõte: 87 277 €
Tegevusala mediaan: 19 469 € 2023 2024
Ettevõte: 77 634 €
Tegevusala mediaan: 20 000 € 2024 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2022
Ettevõte: 32 138 €
Tegevusala mediaan: 20 030 € 2022 2023
Ettevõte: 87 277 €
Tegevusala mediaan: 19 469 € 2024
Ettevõte: 77 634 €
Tegevusala mediaan: 20 000 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2024: -33 413 € · −28,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 621 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-40 000 -30 000 -20 000 -10 000 0 10 000 2022
Ettevõte: -17 091 €
Tegevusala mediaan: 1 525 € 2022 2023
Ettevõte: -26 094 €
Tegevusala mediaan: 1 745 € 2023 2024
Ettevõte: -33 413 €
Tegevusala mediaan: 1 621 € 2024 -40 000 -30 000 -20 000 -10 000 0 10 000 2022
Ettevõte: -17 091 €
Tegevusala mediaan: 1 525 € 2022 2023
Ettevõte: -26 094 €
Tegevusala mediaan: 1 745 € 2024
Ettevõte: -33 413 €
Tegevusala mediaan: 1 621 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: -43,0 % · −13,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,7 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-60 -40 -20 0 20 2022
Ettevõte: -53,2 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2022 2023
Ettevõte: -29,9 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2023 2024
Ettevõte: -43,0 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2024 -60 -40 -20 0 20 2022
Ettevõte: -53,2 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2022 2023
Ettevõte: -29,9 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2024
Ettevõte: -43,0 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2024: 4 501 € · −92,2% võrreldes 2023
0 20 000 40 000 60 000 2022
Ettevõte: 45 884 € 2022 2023
Ettevõte: 57 589 € 2023 2024
Ettevõte: 4 501 € 2024 0 20 000 40 000 60 000 2022
Ettevõte: 45 884 € 2022 2023
Ettevõte: 57 589 € 2024
Ettevõte: 4 501 € 2024
Omakapital , € 2024: -74 098 € · −82,1% võrreldes 2023
-80 000 -60 000 -40 000 -20 000 0 2022
Ettevõte: -14 591 € 2022 2023
Ettevõte: -40 685 € 2023 2024
Ettevõte: -74 098 € 2024 -80 000 -60 000 -40 000 -20 000 0 2022
Ettevõte: -14 591 € 2022 2023
Ettevõte: -40 685 € 2024
Ettevõte: -74 098 € 2024
Töötajad 2024: 2 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2024 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2024
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
09.05.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
26.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
04.02.2022 – 31.12.2022
30.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
Tegelikud kasusaajad
Jürgen Kirsis kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 25.05.2025
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
86992 Muud mujal liigitamata tervishoiualad
Põhitegevus
Muudatuste ajalugu
Mis
Väärtus
Periood
Staatus
Likvideerimisel
24.07.2025 – praegu
Staatus
Registrisse kantud
04.02.2022 – praegu
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes