Westhafen Labs OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16406922 OÜ Tallinn Registreeritud 30.12.2021
Võrdle

Westhafen Labs OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16406922, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Valdusfirmade tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 377 € ja töötajaid .

Käive
3 377 €
↓ 21,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid · EMTAK 64

  • Käive · 2026 III kv 3 377 €
    tegevusala mediaan 13 555 € · ettevõtteid tegevusalal: 547
  • Müügitulu · 2025 22 125 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 672
  • Puhasrentaablus · 2025 187,9 %
    tegevusala mediaan 34,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 770

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 3 377 € · −21,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 555 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 7 856 € Tegevusala mediaan: 14 078 €IV·232024 I kv Ettevõte: 13 857 € Tegevusala mediaan: 17 274 €2024 II kv Ettevõte: 6 627 € Tegevusala mediaan: 13 884 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 806 € Tegevusala mediaan: 13 160 €2024 IV kv Ettevõte: 4 932 € Tegevusala mediaan: 15 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 596 € Tegevusala mediaan: 16 276 €2025 II kv Ettevõte: 2 923 € Tegevusala mediaan: 16 066 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 901 € Tegevusala mediaan: 12 383 €2025 IV kv Ettevõte: 6 212 € Tegevusala mediaan: 15 000 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 126 € Tegevusala mediaan: 16 305 €2026 II kv Ettevõte: 4 309 € Tegevusala mediaan: 14 161 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 377 € Tegevusala mediaan: 13 555 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 4 932 € Tegevusala mediaan: 15 008 €2025 I kv Ettevõte: 4 596 € Tegevusala mediaan: 16 276 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 923 € Tegevusala mediaan: 16 066 €2025 III kv Ettevõte: 7 901 € Tegevusala mediaan: 12 383 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 212 € Tegevusala mediaan: 15 000 €2026 I kv Ettevõte: 3 126 € Tegevusala mediaan: 16 305 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 309 € Tegevusala mediaan: 14 161 €2026 III kv Ettevõte: 3 377 € Tegevusala mediaan: 13 555 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 0 €
05101520252023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: 21 €IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 21 €2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 3 377 — — —
2026 II kv 4 309 — — —
2026 I kv 3 126 — — —
2025 IV kv 6 212 — — —
2025 III kv 7 901 — — —
2025 II kv 2 923 — — —
2025 I kv 4 596 — — —
2024 IV kv 4 932 21 — —
2024 III kv 4 806 — — —
2024 II kv 6 627 — — —
2024 I kv 13 857 — — —
2023 IV kv 7 856 — — —
2023 III kv 607 — — —
2023 II kv 8 049 — — —
2023 I kv 2 980 490 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, € 2025: 22 125 € · +9,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 24 175 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 20 250 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 22 125 € Tegevusala mediaan: 0 €202505 00010 00015 00020 00025 0002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 24 175 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 20 250 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 22 125 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 41 579 € · +36,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 00040 00050 0002022 Ettevõte: -2 444 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 25 469 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 30 565 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 41 579 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-10 000010 00020 00030 00040 00050 0002022 Ettevõte: -2 444 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 25 469 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 30 565 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 41 579 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 187,9 % · +37,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 34,4 % · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
0501001502002022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 26,3 %20222023 Ettevõte: 105,4 % Tegevusala mediaan: 41,1 %20232024 Ettevõte: 150,9 % Tegevusala mediaan: 35,8 %20242025 Ettevõte: 187,9 % Tegevusala mediaan: 34,4 %20250501001502002022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 26,3 %2023 Ettevõte: 105,4 % Tegevusala mediaan: 41,1 %20232024 Ettevõte: 150,9 % Tegevusala mediaan: 35,8 %2025 Ettevõte: 187,9 % Tegevusala mediaan: 34,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 147 439 € · +35,9% võrreldes 2024
0501001502022 Ettevõte: 15 092 €20222023 Ettevõte: 71 851 €20232024 Ettevõte: 108 487 €20242025 Ettevõte: 147 439 €20250501001502022 Ettevõte: 15 092 €2023 Ettevõte: 71 851 €20232024 Ettevõte: 108 487 €2025 Ettevõte: 147 439 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 105 817 € · +64,7% võrreldes 2024
02550751001252022 Ettevõte: 14 940 €20222023 Ettevõte: 40 409 €20232024 Ettevõte: 64 238 €20242025 Ettevõte: 105 817 €202502550751001252022 Ettevõte: 14 940 €2023 Ettevõte: 40 409 €20232024 Ettevõte: 64 238 €2025 Ettevõte: 105 817 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 22 125 41 579 0 147 439 105 817 0
2024 20 250 30 565 0 108 487 64 238 0
2023 24 175 25 469 0 71 851 40 409 0
2022 0 -2 444 0 15 092 14 940 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
187,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
39,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
28,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
71,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
28,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,51
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 18.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 30.12.2021 – 31.12.2022 12.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 64211Valdusfirmade tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50192808 / 6
22.05.2025
Muutmiskanne Jõustunud
22.05.2025
PDF
Ä 50192808 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50192808 / M2
25.07.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 24.08.2023 Puudused kõrvaldatud
12.08.2023
PDF
Ä 50192808 / M1
22.06.2023
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 22.07.2023 Puudused kõrvaldatud
12.08.2023
PDF
Ä 50192808 / 4
01.08.2022
Muutmiskanne Jõustunud
01.08.2022
PDF
Ä 50192808 / 3
20.06.2022
Muutmiskanne Jõustunud
20.06.2022
PDF
Ä 50192808 / 2
14.01.2022
Muutmiskanne Jõustunud
14.01.2022
PDF
Ä 50192808
30.12.2021
Esmakanne Jõustunud
30.12.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes