Sillamäe Massaazikeskus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16394567 OÜ Sillamäe linn Registreeritud 20.12.2021
Võrdle

Sillamäe Massaazikeskus OÜ (OÜ), Sillamäe linn, registrikood 16394567, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Taastusravi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 10 126 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2023 II kv

2023 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Müügitulu · 2025 10 126 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 -2,7 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2022 I kv – 2023 III kv
Töötajad 2023 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 II kv
0,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 1I·222022 II kv Ettevõte: 1II·222022 III kv Ettevõte: 1III·222022 IV kv Ettevõte: 1IV·222023 I kv Ettevõte: 1I·232023 II kv Ettevõte: 1II·232023 III kv Ettevõte: 1III·230,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 1I·222022 II kv Ettevõte: 12022 III kv Ettevõte: 1III·222022 IV kv Ettevõte: 12023 I kv Ettevõte: 1I·232023 II kv Ettevõte: 12023 III kv Ettevõte: 1III·23
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2023 III kv — — — 1
2023 II kv — — — 1
2023 I kv — — — 1
2022 IV kv — — — 1
2022 III kv — — — 1
2022 II kv — — — 1
2022 I kv — — — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, € 2025: 10 126 € · +190,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002022 Ettevõte: 3 625 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 2 805 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 3 482 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 10 126 € Tegevusala mediaan: 20 811 €202505 00010 00015 00020 00025 0002022 Ettevõte: 3 625 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 2 805 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 3 482 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 10 126 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -271 € · −169,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
-50005001 0001 5002 0002022 Ettevõte: 167 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: -162 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 391 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: -271 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025-50005001 0001 5002 0002022 Ettevõte: 167 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: -162 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 391 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: -271 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -2,7 % · −13,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-10-50510152022 Ettevõte: 4,6 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: -5,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 11,2 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: -2,7 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025-10-50510152022 Ettevõte: 4,6 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: -5,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 11,2 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: -2,7 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 2 625 € · +562,9% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002022 Ettevõte: 2 823 €20222023 Ettevõte: 2 505 €20232024 Ettevõte: 396 €20242025 Ettevõte: 2 625 €202501 0002 0003 0002022 Ettevõte: 2 823 €2023 Ettevõte: 2 505 €20232024 Ettevõte: 396 €2025 Ettevõte: 2 625 €2025
Omakapital, € 2025: 2 625 € · +562,9% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002022 Ettevõte: 2 667 €20222023 Ettevõte: 2 505 €20232024 Ettevõte: 396 €20242025 Ettevõte: 2 625 €202501 0002 0003 0002022 Ettevõte: 2 667 €2023 Ettevõte: 2 505 €20232024 Ettevõte: 396 €2025 Ettevõte: 2 625 €2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 10 126 -271 0 2 625 2 625 1
2024 3 482 391 0 396 396 0
2023 2 805 -162 0 2 505 2 505 0
2022 3 625 167 0 2 823 2 667 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-2,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-10,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-10,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad
Müügitulu töötaja kohta
10 126 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
0 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 22.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 20.12.2021 – 31.12.2022 13.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86951Taastusravi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50191481 / 3
06.11.2025
Muutmiskanne Jõustunud
06.11.2025
PDF
Ä 50191481 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50191481
20.12.2021
Esmakanne Jõustunud
20.12.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes