MyMoon Food OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16391379 OÜ Pärnu linn Registreeritud 16.12.2021
Võrdle

MyMoon Food OÜ (OÜ), Pärnu linn, registrikood 16391379, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Restoranitegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 750 € ja töötajaid .

Käive
3 750 €
↓ 89,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 013 €
↑ 44,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56

  • Käive · 2026 III kv 3 750 €
    tegevusala mediaan 48 370 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 475
  • Müügitulu · 2025 169 094 €
    tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
  • Puhasrentaablus · 2025 0,6 %
    tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 3 750 € · −89,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 48 370 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 29 880 € Tegevusala mediaan: 41 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 30 611 € Tegevusala mediaan: 37 389 €2024 II kv Ettevõte: 36 723 € Tegevusala mediaan: 39 668 €II·242024 III kv Ettevõte: 56 371 € Tegevusala mediaan: 51 448 €2024 IV kv Ettevõte: 44 997 € Tegevusala mediaan: 38 873 €IV·242025 I kv Ettevõte: 40 587 € Tegevusala mediaan: 37 353 €2025 II kv Ettevõte: 44 284 € Tegevusala mediaan: 40 204 €II·252025 III kv Ettevõte: 58 007 € Tegevusala mediaan: 49 958 €2025 IV kv Ettevõte: 37 477 € Tegevusala mediaan: 37 365 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 400 € Tegevusala mediaan: 34 060 €2026 II kv Ettevõte: 36 124 € Tegevusala mediaan: 36 738 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 750 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 44 997 € Tegevusala mediaan: 38 873 €2025 I kv Ettevõte: 40 587 € Tegevusala mediaan: 37 353 €I·252025 II kv Ettevõte: 44 284 € Tegevusala mediaan: 40 204 €2025 III kv Ettevõte: 58 007 € Tegevusala mediaan: 49 958 €III·252025 IV kv Ettevõte: 37 477 € Tegevusala mediaan: 37 365 €2026 I kv Ettevõte: 3 400 € Tegevusala mediaan: 34 060 €I·262026 II kv Ettevõte: 36 124 € Tegevusala mediaan: 36 738 €2026 III kv Ettevõte: 3 750 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 III kv: 530 € · −49,4% võrreldes 2025 II kv · tegevusala mediaan 1 190 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 521 € Tegevusala mediaan: 965 €IV·232024 I kv Ettevõte: 399 € Tegevusala mediaan: 960 €2024 II kv Ettevõte: 334 € Tegevusala mediaan: 931 €II·242024 III kv Ettevõte: 625 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2024 IV kv Ettevõte: 909 € Tegevusala mediaan: 1 050 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 479 € Tegevusala mediaan: 1 069 €2025 II kv Ettevõte: 1 049 € Tegevusala mediaan: 1 032 €II·252025 III kv Ettevõte: 530 € Tegevusala mediaan: 1 190 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 087 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 028 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 909 € Tegevusala mediaan: 1 050 €2025 I kv Ettevõte: 1 479 € Tegevusala mediaan: 1 069 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 049 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 III kv Ettevõte: 530 € Tegevusala mediaan: 1 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 087 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 028 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 III kv: 5 · −16,7% võrreldes 2025 II kv
024682023 IV kv Ettevõte: 6IV·232024 I kv Ettevõte: 62024 II kv Ettevõte: 8II·242024 III kv Ettevõte: 72024 IV kv Ettevõte: 6IV·242025 I kv Ettevõte: 62025 II kv Ettevõte: 6II·252025 III kv Ettevõte: 52025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·2602462024 IV kv Ettevõte: 62025 I kv Ettevõte: 6I·252025 II kv Ettevõte: 62025 III kv Ettevõte: 5III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 013 € · +44,1% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 4 260 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 647 €2024 II kv Ettevõte: 4 037 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 346 €2024 IV kv Ettevõte: 6 784 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 599 €2025 II kv Ettevõte: 10 964 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 549 €2025 IV kv Ettevõte: 9 124 €IV·252026 I kv Ettevõte: 693 €2026 II kv Ettevõte: 1 397 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 013 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 6 784 €2025 I kv Ettevõte: 13 599 €I·252025 II kv Ettevõte: 10 964 €2025 III kv Ettevõte: 5 549 €III·252025 IV kv Ettevõte: 9 124 €2026 I kv Ettevõte: 693 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 397 €2026 III kv Ettevõte: 2 013 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 3 750 2 013 — —
2026 II kv 36 124 1 397 — —
2026 I kv 3 400 693 551 —
2025 IV kv 37 477 9 124 3 194 —
2025 III kv 58 007 5 549 2 652 5
2025 II kv 44 284 10 964 6 295 6
2025 I kv 40 587 13 599 8 874 6
2024 IV kv 44 997 6 784 5 455 6
2024 III kv 56 371 6 346 4 375 7
2024 II kv 36 723 4 037 2 668 8
2024 I kv 30 611 3 647 2 392 6
2023 IV kv 29 880 4 260 3 127 6
2023 III kv 32 334 3 079 1 898 5
2023 II kv — 327 364 5

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 169 094 € · −0,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0501001502002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 263 €20222023 Ettevõte: 97 969 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 170 692 € Tegevusala mediaan: 46 351 €20242025 Ettevõte: 169 094 € Tegevusala mediaan: 47 451 €20250501001502002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 263 €2023 Ettevõte: 97 969 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 170 692 € Tegevusala mediaan: 46 351 €2025 Ettevõte: 169 094 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 984 € · −66,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 216 €20222023 Ettevõte: 28 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 2 913 € Tegevusala mediaan: 146 €20242025 Ettevõte: 984 € Tegevusala mediaan: 68 €202501 0002 0003 0002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 216 €2023 Ettevõte: 28 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 2 913 € Tegevusala mediaan: 146 €2025 Ettevõte: 984 € Tegevusala mediaan: 68 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,6 % · −1,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02,52022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %20222023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20242025 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 1,1 %20250,00,51,01,52,02,52022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %2023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 4 024 € · −82,6% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002022 Ettevõte: 0 €20222023 Ettevõte: 19 715 €20232024 Ettevõte: 23 071 €20242025 Ettevõte: 4 024 €202505 00010 00015 00020 00025 0002022 Ettevõte: 0 €2023 Ettevõte: 19 715 €20232024 Ettevõte: 23 071 €2025 Ettevõte: 4 024 €2025
Omakapital, € 2025: 3 925 € · +33,5% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002022 Ettevõte: —20222023 Ettevõte: 28 €20232024 Ettevõte: 2 941 €20242025 Ettevõte: 3 925 €202501 0002 0003 0004 0002022 Ettevõte: —2023 Ettevõte: 28 €20232024 Ettevõte: 2 941 €2025 Ettevõte: 3 925 €2025
Töötajad 2025: 4 · −20,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
0123452022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320250123452022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 169 094 984 44 049 4 024 3 925 4
2024 170 692 2 913 66 484 23 071 2 941 5
2023 97 969 28 29 043 19 715 28 4
2022 0 0 0 0 — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
25,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
24,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
40,65
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
42 274 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
918 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 24.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 16.12.2021 – 31.12.2022 27.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 5611Restoranitegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50191145 / 3
12.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
12.02.2024
PDF
Ä 50191145 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50191145
16.12.2021
Esmakanne Jõustunud
16.12.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes