Armat Ehitus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16356673 OÜ Tallinn Registreeritud 03.11.2021
Võrdle

Armat Ehitus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16356673, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 149 072 € ja töötajaid 7.

Käive
149 072 €
↓ 13,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
20 544 €
↓ 14,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
5 542 €
↑ 48,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
7
+2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 149 072 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 792 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 196 388 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 23,9 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 149 072 € · −13,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 26 825 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 23 649 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 12 535 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 900 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 14 187 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 675 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 3 120 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 117 315 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 367 427 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 171 882 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 149 072 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 14 187 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 6 675 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 120 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 117 315 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 367 427 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 171 882 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 149 072 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 792 € · +5,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 796 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 227 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 1 453 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 391 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 755 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 524 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 257 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 319 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 64 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 767 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 749 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 792 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 755 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 524 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 257 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 319 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 64 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 767 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 749 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 792 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 7 · +40,0% võrreldes 2026 II kv
0510152023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 15IV·252026 I kv Ettevõte: 112026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 7III·260510152024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 152026 I kv Ettevõte: 11I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 7III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 20 544 € · −14,3% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 6 231 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 074 €2024 II kv Ettevõte: 4 086 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 229 €2024 IV kv Ettevõte: 1 385 €IV·242025 I kv Ettevõte: 703 €2025 II kv Ettevõte: 239 €II·252025 III kv Ettevõte: 972 €2025 IV kv Ettevõte: 21 170 €IV·252026 I kv Ettevõte: 48 777 €2026 II kv Ettevõte: 23 968 €II·262026 III kv Ettevõte: 20 544 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 1 385 €2025 I kv Ettevõte: 703 €I·252025 II kv Ettevõte: 239 €2025 III kv Ettevõte: 972 €III·252025 IV kv Ettevõte: 21 170 €2026 I kv Ettevõte: 48 777 €I·262026 II kv Ettevõte: 23 968 €2026 III kv Ettevõte: 20 544 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 149 072 20 544 5 542 7
2026 II kv 171 882 23 968 3 745 5
2026 I kv 367 427 48 777 8 434 11
2025 IV kv 117 315 21 170 954 15
2025 III kv — 972 319 1
2025 II kv 3 120 239 257 1
2025 I kv 6 675 703 524 1
2024 IV kv 14 187 1 385 755 1
2024 III kv 4 900 3 229 1 391 1
2024 II kv 12 535 4 086 2 905 2
2024 I kv 23 649 5 074 3 680 3
2023 IV kv 26 825 6 231 2 388 3
2023 III kv 19 778 4 551 2 456 3
2023 II kv 11 079 4 674 2 635 3
2023 I kv 29 749 9 177 3 602 3
2022 IV kv 3 768 4 813 4 268 3
2022 III kv 1 622 2 650 2 449 4
2022 II kv 26 511 1 772 346 2
2022 I kv 6 324 2 523 1 391 —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
264 €
Käive töötaja kohta kvartalis
21 296 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 196 388 € · +294,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
0501001502002022 Ettevõte: 69 265 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 74 462 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 49 781 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 196 388 € Tegevusala mediaan: 38 239 €20250501001502002022 Ettevõte: 69 265 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 74 462 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 49 781 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 196 388 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 46 851 € · +607,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 0002022 Ettevõte: 17 532 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 10 039 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: -9 235 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: 46 851 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-20 000020 00040 00060 0002022 Ettevõte: 17 532 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 10 039 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: -9 235 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: 46 851 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 23,9 % · +42,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
-20-1001020302022 Ettevõte: 25,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 13,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: -18,6 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: 23,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-20-1001020302022 Ettevõte: 25,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 13,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: -18,6 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: 23,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 116 309 € · +394,0% võrreldes 2024
02550751001252022 Ettevõte: 30 004 €20222023 Ettevõte: 39 583 €20232024 Ettevõte: 23 543 €20242025 Ettevõte: 116 309 €202502550751001252022 Ettevõte: 30 004 €2023 Ettevõte: 39 583 €20232024 Ettevõte: 23 543 €2025 Ettevõte: 116 309 €2025
Omakapital, € 2025: 65 187 € · +255,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002022 Ettevõte: 17 532 €20222023 Ettevõte: 27 571 €20232024 Ettevõte: 18 336 €20242025 Ettevõte: 65 187 €2025020 00040 00060 00080 0002022 Ettevõte: 17 532 €2023 Ettevõte: 27 571 €20232024 Ettevõte: 18 336 €2025 Ettevõte: 65 187 €2025
Töötajad 2025: 2 · −33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
01232022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2202501232022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 196 388 46 851 27 221 116 309 65 187 2
2024 49 781 -9 235 21 733 23 543 18 336 3
2023 74 462 10 039 34 778 39 583 27 571 3
2022 69 265 17 532 31 740 30 004 17 532 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
23,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
71,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
40,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
56,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
44,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,28
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
98 194 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 134 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 31.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 24.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 03.11.2021 – 31.12.2022 26.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50187456 / 3
15.10.2025
Muutmiskanne Jõustunud
15.10.2025
PDF
Ä 50187456 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50187456
03.11.2021
Esmakanne Jõustunud
03.11.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes