Nospli Ehitus OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16347510
OÜ Tõrva linn Registreeritud 21.10.2021
Võrdle
Nospli Ehitus OÜ (OÜ), Tõrva linn, registrikood 16347510, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 491 € ja töötajaid .
Käive
1 491 €
↑ 272,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
354 €
↑ 268,8% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41
Käive · 2026 III kv 1 491 €
parem kui 6% ettevõtetel
tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
Müügitulu · 2025 34 462 €
parem kui 47% ettevõtetel
tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
Puhasrentaablus · 2025 18,4 %
parem kui 78% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 1 491 € · +272,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 26 427 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 19 618 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 806 €
Tegevusala mediaan: 21 373 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 7 510 €
Tegevusala mediaan: 26 160 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € 2025 II kv
Ettevõte: 24 573 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 23 580 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € 2026 II kv
Ettevõte: 400 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 491 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 24 573 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € 2025 III kv
Ettevõte: 23 580 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 400 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 491 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 354 € · +268,8% võrreldes 2026 II kv
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 € 2024 II kv
Ettevõte: 610 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 757 € 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: 3 779 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 828 € 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: 96 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 354 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 779 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 828 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: 96 € 2026 III kv
Ettevõte: 354 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2022 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 34 462 € · +393,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2022
Ettevõte: 55 219 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 2023
Ettevõte: 28 030 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 6 981 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2024 2025
Ettevõte: 34 462 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 2022
Ettevõte: 55 219 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2023
Ettevõte: 28 030 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 6 981 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2025
Ettevõte: 34 462 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 6 343 € · +12 586,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 8 000 2022
Ettevõte: 1 722 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 2023
Ettevõte: 4 175 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 50 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2024 2025
Ettevõte: 6 343 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2022
Ettevõte: 1 722 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2023
Ettevõte: 4 175 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 50 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2025
Ettevõte: 6 343 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 18,4 % · +17,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
0 5 10 15 20 2022
Ettevõte: 3,1 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 2023
Ettevõte: 14,9 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 0,7 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2024 2025
Ettevõte: 18,4 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 0 5 10 15 20 2022
Ettevõte: 3,1 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023
Ettevõte: 14,9 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 0,7 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2025
Ettevõte: 18,4 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 15 105 € · +25,7% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2022
Ettevõte: 5 863 € 2022 2023
Ettevõte: 11 255 € 2023 2024
Ettevõte: 12 021 € 2024 2025
Ettevõte: 15 105 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2022
Ettevõte: 5 863 € 2023
Ettevõte: 11 255 € 2023 2024
Ettevõte: 12 021 € 2025
Ettevõte: 15 105 € 2025
Omakapital , € 2025: 14 030 € · +82,5% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 2022
Ettevõte: 3 212 € 2022 2023
Ettevõte: 7 637 € 2023 2024
Ettevõte: 7 687 € 2024 2025
Ettevõte: 14 030 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 2022
Ettevõte: 3 212 € 2023
Ettevõte: 7 637 € 2023 2024
Ettevõte: 7 687 € 2025
Ettevõte: 14 030 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
15.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
24.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
30.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
21.10.2021 – 31.12.2022
27.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegelikud kasusaajad
Kasusaajaid ei ole märgitud.
Tegevusalad (EMTAK)
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes