MJclub OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16331383 OÜ Tallinn Registreeritud 04.10.2021
Võrdle

MJclub OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16331383, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Teatri-, kontserdi- jms hoonete ja objektide käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid 10.

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
10
−2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Müügitulu · 2024 227 492 €
    tegevusala mediaan 3 534 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 015
  • Puhasrentaablus · 2024 35,2 %
    tegevusala mediaan 6,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 579

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 11 164 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 45 710 € Tegevusala mediaan: 9 000 €IV·232024 I kv Ettevõte: 47 527 € Tegevusala mediaan: 9 650 €2024 II kv Ettevõte: 24 315 € Tegevusala mediaan: 8 357 €II·242024 III kv Ettevõte: 31 650 € Tegevusala mediaan: 10 795 €2024 IV kv Ettevõte: 30 376 € Tegevusala mediaan: 9 389 €IV·242025 I kv Ettevõte: 21 791 € Tegevusala mediaan: 9 320 €2025 II kv Ettevõte: 14 923 € Tegevusala mediaan: 8 080 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 427 € Tegevusala mediaan: 10 850 €2025 IV kv Ettevõte: 11 546 € Tegevusala mediaan: 9 154 €IV·252026 I kv Ettevõte: 13 862 € Tegevusala mediaan: 10 512 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 107 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 30 376 € Tegevusala mediaan: 9 389 €2025 I kv Ettevõte: 21 791 € Tegevusala mediaan: 9 320 €I·252025 II kv Ettevõte: 14 923 € Tegevusala mediaan: 8 080 €2025 III kv Ettevõte: 9 427 € Tegevusala mediaan: 10 850 €III·252025 IV kv Ettevõte: 11 546 € Tegevusala mediaan: 9 154 €2026 I kv Ettevõte: 13 862 € Tegevusala mediaan: 10 512 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 107 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 II kv: 1 € · tegevusala mediaan 1 089 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 99 € Tegevusala mediaan: 840 €IV·232024 I kv Ettevõte: 93 € Tegevusala mediaan: 894 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €II·242024 III kv Ettevõte: 293 € Tegevusala mediaan: 983 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €IV·242025 I kv Ettevõte: 173 € Tegevusala mediaan: 1 015 €2025 II kv Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 1 066 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 IV kv Ettevõte: 8 € Tegevusala mediaan: 1 085 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 067 €2026 II kv Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 1 089 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 096 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €2025 I kv Ettevõte: 173 € Tegevusala mediaan: 1 015 €I·252025 II kv Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 1 089 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 096 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 10 · −16,7% võrreldes 2026 II kv
05101520252023 IV kv Ettevõte: 23IV·232024 I kv Ettevõte: 182024 II kv Ettevõte: 18II·242024 III kv Ettevõte: 152024 IV kv Ettevõte: 22IV·242025 I kv Ettevõte: 152025 II kv Ettevõte: 17II·252025 III kv Ettevõte: 152025 IV kv Ettevõte: 15IV·252026 I kv Ettevõte: 142026 II kv Ettevõte: 12II·262026 III kv Ettevõte: 10III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 222025 I kv Ettevõte: 15I·252025 II kv Ettevõte: 172025 III kv Ettevõte: 15III·252025 IV kv Ettevõte: 152026 I kv Ettevõte: 14I·262026 II kv Ettevõte: 122026 III kv Ettevõte: 10III·26
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 0 €
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 3 100 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 902 €2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 4 240 €2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: 2 656 €2025 II kv Ettevõte: 183 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: 38 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: 2 656 €I·252025 II kv Ettevõte: 183 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 38 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — 10
2026 II kv — — 14 12
2026 I kv 13 862 — — 14
2025 IV kv 11 546 38 122 15
2025 III kv 9 427 — — 15
2025 II kv 14 923 183 278 17
2025 I kv 21 791 2 656 2 601 15
2024 IV kv 30 376 — — 22
2024 III kv 31 650 4 240 4 397 15
2024 II kv 24 315 — — 18
2024 I kv 47 527 1 902 1 677 18
2023 IV kv 45 710 3 100 2 274 23
2023 III kv 39 485 571 726 25
2023 II kv 32 878 2 928 4 703 25
2023 I kv 26 435 6 667 6 289 30
2022 IV kv 39 009 6 417 6 007 41
2022 III kv 91 653 801 1 875 36
2022 II kv 138 621 — — 41
2022 I kv 2 681 — 1 034 25
Käive töötaja kohta kvartalis
0 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 227 492 € · +24,4% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 3 534 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01002003004002022 Ettevõte: 394 516 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 182 939 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 227 492 € Tegevusala mediaan: 3 534 €202401002003004002022 Ettevõte: 394 516 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 182 939 € Tegevusala mediaan: 3 587 €2024 Ettevõte: 227 492 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 80 012 € · +1 115,9% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 204 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 00080 000100 0002022 Ettevõte: 4 670 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: -7 876 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 80 012 € Tegevusala mediaan: 204 €2024-20 000020 00040 00060 00080 000100 0002022 Ettevõte: 4 670 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: -7 876 € Tegevusala mediaan: 226 €2024 Ettevõte: 80 012 € Tegevusala mediaan: 204 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 35,2 % · +39,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,9 % · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
-100102030402022 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: -4,3 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 35,2 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2024-100102030402022 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: -4,3 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2024 Ettevõte: 35,2 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 172 403 € · −20,0% võrreldes 2023
0501001502002502022 Ettevõte: 197 106 €20222023 Ettevõte: 215 547 €20232024 Ettevõte: 172 403 €20240501001502002502022 Ettevõte: 197 106 €20222023 Ettevõte: 215 547 €2024 Ettevõte: 172 403 €2024
Omakapital, € 2024: 79 308 € · +2 738,5% võrreldes 2023
020 00040 00060 00080 0002022 Ettevõte: 7 172 €20222023 Ettevõte: 2 794 €20232024 Ettevõte: 79 308 €2024020 00040 00060 00080 0002022 Ettevõte: 7 172 €20222023 Ettevõte: 2 794 €2024 Ettevõte: 79 308 €2024
Töötajad 2024: 15 · −50,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01020302022 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 15 Tegevusala mediaan: 1202401020302022 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 15 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 227 492 80 012 80 000 172 403 79 308 15
2023 182 939 -7 876 0 215 547 2 794 30
2022 394 516 4 670 52 063 197 106 7 172 30

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
35,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
100,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
46,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
46,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
54,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,68
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
15 166 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
444 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 23.01.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.09.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 04.10.2021 – 31.12.2022 24.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Jüri Mets
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 04.10.2021

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90311Teatri-, kontserdi- jms hoonete ja objektide käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50184757 / 5
04.10.2024
Muutmiskanne Jõustunud
04.10.2024
PDF
Ä 50184757 / M1
18.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 17.08.2024 Puudused kõrvaldatud
27.09.2024
PDF
Ä 50184757 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50184757 / 3
10.02.2023
Eitav kandemäärus Jõustunud
28.02.2023
PDF
Ä 50184757 / 2
10.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
10.02.2023
PDF
Ä 50184757
04.10.2021
Esmakanne Jõustunud
04.10.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes