Kiviaiameistrid OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16321025
OÜ Lümanda küla Registreeritud 20.09.2021
Võrdle
Kiviaiameistrid OÜ (OÜ), Lümanda küla, registrikood 16321025, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud eriehitustööd. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 6 114 € ja töötajaid 1.
Riiklikud maksud
1 024 €
↑ 1,1% võrreldes: 2025 III kv
Tööjõumaksud
1 087 €
↑ 1,0% võrreldes: 2025 III kv
2025 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43
Müügitulu · 2025 6 114 €
parem kui 24% ettevõtetel
tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
Puhasrentaablus · 2025 2,6 %
parem kui 46% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588
Maksud ja käive
2022 III kv – 2025 IV kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2025 III kv: 1 076 € · +98,9% võrreldes 2025 II kv · tegevusala mediaan 1 250 € · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2022 III kv
Ettevõte: 260 €
Tegevusala mediaan: 1 041 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 520 €
Tegevusala mediaan: 1 097 € 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 053 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 537 €
Tegevusala mediaan: 1 039 € 2023 III kv
Ettevõte: 269 €
Tegevusala mediaan: 1 096 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 403 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € 2024 I kv
Ettevõte: 1 170 €
Tegevusala mediaan: 1 105 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 083 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 141 € III·24 2025 II kv
Ettevõte: 541 €
Tegevusala mediaan: 1 194 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 076 €
Tegevusala mediaan: 1 250 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 270 € IV·25 0 500 1 000 1 500 2023 III kv
Ettevõte: 269 €
Tegevusala mediaan: 1 096 € 2023 IV kv
Ettevõte: 403 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 170 €
Tegevusala mediaan: 1 105 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 141 € 2025 II kv
Ettevõte: 541 €
Tegevusala mediaan: 1 194 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 076 €
Tegevusala mediaan: 1 250 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 270 € IV·25 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2025 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 II kv
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022 III kv
Ettevõte: 1 III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 1 2023 I kv
Ettevõte: 1 I·23 2023 II kv
Ettevõte: 1 2023 III kv
Ettevõte: 1 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 2 2024 I kv
Ettevõte: 1 I·24 2024 II kv
Ettevõte: — 2024 III kv
Ettevõte: — III·24 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2023 III kv
Ettevõte: 1 2023 IV kv
Ettevõte: 2 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25
Riiklikud maksud , € 2025 IV kv: 1 024 € · +1,1% võrreldes 2025 III kv
0 250 500 750 1 000 1 250 2022 III kv
Ettevõte: 245 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 489 € 2023 I kv
Ettevõte: — I·23 2023 II kv
Ettevõte: 502 € 2023 III kv
Ettevõte: 251 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 753 € 2024 I kv
Ettevõte: 1 096 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 199 € 2024 III kv
Ettevõte: 129 € III·24 2025 II kv
Ettevõte: 514 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 013 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 024 € IV·25 0 250 500 750 1 000 1 250 2023 III kv
Ettevõte: 251 € 2023 IV kv
Ettevõte: 753 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 096 € 2024 II kv
Ettevõte: 199 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 129 € 2025 II kv
Ettevõte: 514 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 013 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 024 € IV·25
Majandusnäitajad aastate kaupa
2022 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 6 114 € · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2022
Ettevõte: 9 585 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2022 2023
Ettevõte: 5 633 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2024 2025
Ettevõte: 6 114 €
Tegevusala mediaan: 37 328 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2022
Ettevõte: 9 585 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2023
Ettevõte: 5 633 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2025
Ettevõte: 6 114 €
Tegevusala mediaan: 37 328 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 160 € · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
-1 000 0 1 000 2 000 3 000 2022
Ettevõte: 2 615 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2022 2023
Ettevõte: -261 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2024 2025
Ettevõte: 160 €
Tegevusala mediaan: 561 € 2025 -1 000 0 1 000 2 000 3 000 2022
Ettevõte: 2 615 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2023
Ettevõte: -261 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2025
Ettevõte: 160 €
Tegevusala mediaan: 561 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 2,6 % · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
-10 0 10 20 30 2022
Ettevõte: 27,3 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2022 2023
Ettevõte: -4,6 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2024 2025
Ettevõte: 2,6 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2025 -10 0 10 20 30 2022
Ettevõte: 27,3 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2023
Ettevõte: -4,6 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2025
Ettevõte: 2,6 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 2 514 € · +6,8% võrreldes 2024
0 1 000 2 000 3 000 2022
Ettevõte: 2 615 € 2022 2023
Ettevõte: 2 354 € 2023 2024
Ettevõte: 2 354 € 2024 2025
Ettevõte: 2 514 € 2025 0 1 000 2 000 3 000 2022
Ettevõte: 2 615 € 2023
Ettevõte: 2 354 € 2023 2024
Ettevõte: 2 354 € 2025
Ettevõte: 2 514 € 2025
Omakapital , € 2025: 2 514 € · +6,8% võrreldes 2024
0 1 000 2 000 3 000 2022
Ettevõte: 2 615 € 2022 2023
Ettevõte: 2 354 € 2023 2024
Ettevõte: 2 354 € 2024 2025
Ettevõte: 2 514 € 2025 0 1 000 2 000 3 000 2022
Ettevõte: 2 615 € 2023
Ettevõte: 2 354 € 2023 2024
Ettevõte: 2 354 € 2025
Ettevõte: 2 514 € 2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
02.07.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
29.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
20.09.2021 – 31.12.2022
29.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
43999 Muud eriehitustööd
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes