Ipas service OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16316834 OÜ Registreeritud 15.09.2021
Võrdle

Ipas service OÜ (OÜ), , registrikood 16316834, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu inimressursiga varustamine. EMTA andmetel oli 2026 I kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tööhõive · EMTAK 78

  • Müügitulu · 2023 129 739 €
    tegevusala mediaan 34 915 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 163
  • Puhasrentaablus · 2023 10,1 %
    tegevusala mediaan 4,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 881

Maksud ja käive

2023 II kv – 2026 I kv
Käive, € 2026 I kv: 0 € · tegevusala mediaan 34 485 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 II kv Ettevõte: 25 008 € Tegevusala mediaan: 33 516 €II·232023 III kv Ettevõte: 24 571 € Tegevusala mediaan: 34 622 €2023 IV kv Ettevõte: 10 958 € Tegevusala mediaan: 34 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 12 581 € Tegevusala mediaan: 32 430 €2024 II kv Ettevõte: 21 058 € Tegevusala mediaan: 35 403 €II·242024 III kv Ettevõte: 9 482 € Tegevusala mediaan: 41 747 €2024 IV kv Ettevõte: 40 330 € Tegevusala mediaan: 36 918 €IV·242025 I kv Ettevõte: 318 € Tegevusala mediaan: 32 743 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 33 250 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 657 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 35 558 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 485 €I·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 II kv Ettevõte: 21 058 € Tegevusala mediaan: 35 403 €2024 III kv Ettevõte: 9 482 € Tegevusala mediaan: 41 747 €III·242024 IV kv Ettevõte: 40 330 € Tegevusala mediaan: 36 918 €2025 I kv Ettevõte: 318 € Tegevusala mediaan: 32 743 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 33 250 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 657 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 35 558 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 485 €I·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 I kv: 438 € · +28,8% võrreldes 2024 IV kv · tegevusala mediaan 1 405 € · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 II kv Ettevõte: 276 € Tegevusala mediaan: 1 275 €II·232023 III kv Ettevõte: 3 454 € Tegevusala mediaan: 1 350 €2023 IV kv Ettevõte: 683 € Tegevusala mediaan: 1 458 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 343 € Tegevusala mediaan: 1 294 €2024 II kv Ettevõte: 60 € Tegevusala mediaan: 1 368 €II·242024 III kv Ettevõte: 57 € Tegevusala mediaan: 1 353 €2024 IV kv Ettevõte: 340 € Tegevusala mediaan: 1 536 €IV·242025 I kv Ettevõte: 438 € Tegevusala mediaan: 1 405 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 388 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 492 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 530 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 483 €I·2605001 0001 5002 0002024 II kv Ettevõte: 60 € Tegevusala mediaan: 1 368 €2024 III kv Ettevõte: 57 € Tegevusala mediaan: 1 353 €III·242024 IV kv Ettevõte: 340 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025 I kv Ettevõte: 438 € Tegevusala mediaan: 1 405 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 388 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 492 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 530 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 483 €I·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 IV kv
02468102023 II kv Ettevõte: 10II·232023 III kv Ettevõte: 42023 IV kv Ettevõte: 7IV·232024 I kv Ettevõte: 72024 II kv Ettevõte: 6II·242024 III kv Ettevõte: 62024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —I·2602462024 II kv Ettevõte: 62024 III kv Ettevõte: 6III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·26
Riiklikud maksud, € 2025 II kv: 515 € · −36,9% võrreldes 2025 I kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 II kv Ettevõte: 9 466 €II·232023 III kv Ettevõte: 22 421 €2023 IV kv Ettevõte: 6 709 €IV·232024 I kv Ettevõte: 13 990 €2024 II kv Ettevõte: 5 171 €II·242024 III kv Ettevõte: 998 €2024 IV kv Ettevõte: 535 €IV·242025 I kv Ettevõte: 816 €2025 II kv Ettevõte: 515 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —I·2602 0004 0006 0002024 II kv Ettevõte: 5 171 €2024 III kv Ettevõte: 998 €III·242024 IV kv Ettevõte: 535 €2025 I kv Ettevõte: 816 €I·252025 II kv Ettevõte: 515 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — 515 — —
2025 I kv 318 816 438 1
2024 IV kv 40 330 535 340 1
2024 III kv 9 482 998 340 6
2024 II kv 21 058 5 171 358 6
2024 I kv 12 581 13 990 9 400 7
2023 IV kv 10 958 6 709 4 782 7
2023 III kv 24 571 22 421 13 817 4
2023 II kv 25 008 9 466 2 756 10
2023 I kv 42 528 1 980 2 081 6
2022 IV kv 25 805 3 386 2 010 6
2022 III kv 36 583 14 021 6 031 5
2022 II kv 42 409 12 330 8 033 3
2022 I kv 29 136 11 326 6 357 2

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2023
Müügitulu, tuh € 2023: 129 739 € · −13,3% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 34 915 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0501001502022 Ettevõte: 149 662 € Tegevusala mediaan: 36 767 €20222023 Ettevõte: 129 739 € Tegevusala mediaan: 34 915 €20230501001502022 Ettevõte: 149 662 € Tegevusala mediaan: 36 767 €2023 Ettevõte: 129 739 € Tegevusala mediaan: 34 915 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2023: 13 051 € · −52,9% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 332 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002022 Ettevõte: 27 685 € Tegevusala mediaan: 1 074 €20222023 Ettevõte: 13 051 € Tegevusala mediaan: 332 €2023010 00020 00030 0002022 Ettevõte: 27 685 € Tegevusala mediaan: 1 074 €2023 Ettevõte: 13 051 € Tegevusala mediaan: 332 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: 10,1 % · −8,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,7 % · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
051015202022 Ettevõte: 18,5 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20222023 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2023051015202022 Ettevõte: 18,5 % Tegevusala mediaan: 6,6 %2023 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2023: 150 942 € · +11,5% võrreldes 2022
0501001502002022 Ettevõte: 135 414 €20222023 Ettevõte: 150 942 €20230501001502002022 Ettevõte: 135 414 €2023 Ettevõte: 150 942 €2023
Omakapital, € 2023: 41 361 € · +46,1% võrreldes 2022
010 00020 00030 00040 00050 0002022 Ettevõte: 28 310 €20222023 Ettevõte: 41 361 €2023010 00020 00030 00040 00050 0002022 Ettevõte: 28 310 €2023 Ettevõte: 41 361 €2023
Töötajad 2023: 7 · +16,7% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
024682022 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22023024682022 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 129 739 13 051 71 255 150 942 41 361 7
2022 149 662 27 685 69 398 135 414 28 310 6

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Puhasrentaablus
10,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
31,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
8,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
27,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
72,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,29
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
18 534 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
848 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 24.08.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 15.09.2021 – 31.12.2022 18.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 78301Muu inimressursiga varustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50183193 / M4
14.04.2026
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) 12.05.2026 Jõustunud
27.04.2026
PDF
Ä 50183193 / 6
16.03.2026
Kandemäärus ex officio Jõustunud
16.03.2026
PDF
Ä 50183193 / M3
27.02.2026
Korraldav määrus 13.03.2026 Jõustunud
27.02.2026
PDF
Ä 50183193 / 5
27.05.2025
Muutmiskanne Jõustunud
27.05.2025
PDF
Ä 50183193 / M2
18.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 17.08.2024 Puudused kõrvaldatud
24.08.2024
PDF
Ä 50183193 / M1
19.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 18.01.2024 Puudused kõrvaldatud
19.01.2024
PDF
Ä 50183193 / 4
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50183193 / 3
29.07.2022
Muutmiskanne Jõustunud
29.07.2022
PDF
Ä 50183193 / 2
09.02.2022
Muutmiskanne Jõustunud
09.02.2022
PDF
Ä 50183193
15.09.2021
Esmakanne Jõustunud
15.09.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes