FARMADA KUREOJA ELURAJOON OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16313698 OÜ Kehra linn Registreeritud 13.09.2021
Võrdle

FARMADA KUREOJA ELURAJOON OÜ (OÜ), Kehra linn, registrikood 16313698, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda kinnisvara ost ja müük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 343 173 € ja töötajaid .

Käive
343 173 €
↓ 54,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
14 195 €
↓ 68,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 343 173 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Müügitulu · 2024 3,3 mln €
    tegevusala mediaan 12 853 € · ettevõtteid tegevusalal: 31 545
  • Puhasrentaablus · 2024 14,4 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 591

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 343 173 € · −54,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 73 991 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 43 443 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 3 181 319 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 120 890 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 217 481 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 339 768 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 355 286 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 499 648 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 749 924 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 343 173 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 3 181 319 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 120 890 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 217 481 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 339 768 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 355 286 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 499 648 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 749 924 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 343 173 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 14 195 € · −68,2% võrreldes 2026 II kv
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 684 464 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 958 €2025 II kv Ettevõte: 8 699 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 295 €2025 IV kv Ettevõte: 27 219 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 44 670 €II·262026 III kv Ettevõte: 14 195 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 684 464 €2025 I kv Ettevõte: 6 958 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 699 €2025 III kv Ettevõte: 4 295 €III·252025 IV kv Ettevõte: 27 219 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 44 670 €2026 III kv Ettevõte: 14 195 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 343 173 14 195 — —
2026 II kv 749 924 44 670 — —
2026 I kv 499 648 — — —
2025 IV kv 355 286 27 219 — —
2025 III kv 339 768 4 295 — —
2025 II kv 217 481 8 699 — —
2025 I kv 120 890 6 958 — —
2024 IV kv 3 181 319 684 464 — —
2024 III kv 43 443 — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv 73 991 — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv 75 000 — — —
2023 II kv 360 000 — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv — — — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 3 333 133 € · +574,6% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 12 853 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 494 120 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 3 333 133 € Tegevusala mediaan: 12 853 €202401 0002 0003 0004 0002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 494 120 € Tegevusala mediaan: 12 224 €2024 Ettevõte: 3 333 133 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2024: 480 977 € · +187,1% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 256 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-750-500-25002505002022 Ettevõte: -306 313 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -552 062 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 480 977 € Tegevusala mediaan: 256 €2024-750-500-25002505002022 Ettevõte: -306 313 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -552 062 € Tegevusala mediaan: 154 €2024 Ettevõte: 480 977 € Tegevusala mediaan: 256 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 14,4 % · +126,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500502022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -111,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 14,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2024-150-100-500502022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -111,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2024 Ettevõte: 14,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 6 910 054 € · +74,0% võrreldes 2023
02 0004 0006 0008 0002022 Ettevõte: 4 943 563 €20222023 Ettevõte: 3 970 474 €20232024 Ettevõte: 6 910 054 €202402 0004 0006 0008 0002022 Ettevõte: 4 943 563 €20222023 Ettevõte: 3 970 474 €2024 Ettevõte: 6 910 054 €2024
Omakapital, tuh € 2024: -423 204 € · +50,7% võrreldes 2023
-1 000-800-600-400-20002022 Ettevõte: -306 313 €20222023 Ettevõte: -858 375 €20232024 Ettevõte: -423 204 €2024-1 000-800-600-400-20002022 Ettevõte: -306 313 €20222023 Ettevõte: -858 375 €2024 Ettevõte: -423 204 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 3 333 133 480 977 0 6 910 054 -423 204 0
2023 494 120 -552 062 0 3 970 474 -858 375 0
2022 0 -306 313 0 4 943 563 -306 313 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
14,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
7,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-6,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
106,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,89
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 04.02.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 23.01.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 13.09.2021 – 31.12.2022 28.08.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68111Enda kinnisvara ost ja müük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50182854 / 5
10.09.2026
Muutmiskanne Jõustunud
10.09.2026
PDF
Ä 50182854 / M5
11.11.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 23.02.2025 Puudused kõrvaldatud
23.01.2025
PDF
Ä 50182854 / 4
22.08.2024
Muutmiskanne Jõustunud
22.08.2024
PDF
Ä 50182854 / M4
04.08.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 20.08.2024 Jõustunud
21.08.2024
PDF
Ä 50182854 / M3
17.04.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 02.05.2024 Jõustunud
03.05.2024
PDF
Ä 50182854 / M2
26.01.2024
Aruandetrahvimäärus 10.02.2024 Jõustunud
11.02.2024
PDF
Ä 50182854 / M1
19.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 18.01.2024 Jõustunud
19.12.2023
PDF
Ä 50182854 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50182854 / 2
04.01.2023
Muutmiskanne Jõustunud
04.01.2023
PDF
Ä 50182854
13.09.2021
Esmakanne Jõustunud
13.09.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes