OÜ Liis Haavistu
Registrisse kantud Registrikood 16309107
OÜ Tallinn Registreeritud 07.09.2021
Võrdle
OÜ Liis Haavistu (OÜ), Tallinn, registrikood 16309107, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud mujal liigitamata tervishoiualad. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 3 000 € ja töötajaid 0.
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86
Müügitulu · 2025 3 000 €
parem kui 29% ettevõtetel
tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
Puhasrentaablus · 2025 48,8 %
parem kui 88% ettevõtetel
tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2025 IV kv: 0 € · tegevusala mediaan 2 236 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2023 IV kv
Ettevõte: 140 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 162 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 205 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 205 € 2024 IV kv
Ettevõte: 75 €
Tegevusala mediaan: 2 146 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 257 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 253 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 267 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 2 236 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 195 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 159 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 177 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 IV kv
Ettevõte: 75 €
Tegevusala mediaan: 2 146 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 257 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 253 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 267 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 2 236 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 195 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 159 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 177 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2025 IV kv: 846 €
0 200 400 600 800 1 000 2023 IV kv
Ettevõte: 966 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: 250 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: 846 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0 200 400 600 800 1 000 2024 IV kv
Ettevõte: 250 € 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 846 € 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: — 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2022 – 2026
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 3 000 € · −30,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2022
Ettevõte: 13 925 €
Tegevusala mediaan: 20 030 € 2022 2023
Ettevõte: 10 505 €
Tegevusala mediaan: 19 469 € 2023 2024
Ettevõte: 4 317 €
Tegevusala mediaan: 20 000 € 2024 2025
Ettevõte: 3 000 €
Tegevusala mediaan: 20 811 € 2025 2026
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7 790 € 2026 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2022
Ettevõte: 13 925 €
Tegevusala mediaan: 20 030 € 2022 2023
Ettevõte: 10 505 €
Tegevusala mediaan: 19 469 € 2024
Ettevõte: 4 317 €
Tegevusala mediaan: 20 000 € 2024 2025
Ettevõte: 3 000 €
Tegevusala mediaan: 20 811 € 2026
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7 790 € 2026 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 1 464 € · +21,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 2022
Ettevõte: 12 866 €
Tegevusala mediaan: 1 525 € 2022 2023
Ettevõte: 7 871 €
Tegevusala mediaan: 1 745 € 2023 2024
Ettevõte: 1 209 €
Tegevusala mediaan: 1 621 € 2024 2025
Ettevõte: 1 464 €
Tegevusala mediaan: 1 071 € 2025 2026
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 948 € 2026 0 5 000 10 000 15 000 2022
Ettevõte: 12 866 €
Tegevusala mediaan: 1 525 € 2022 2023
Ettevõte: 7 871 €
Tegevusala mediaan: 1 745 € 2024
Ettevõte: 1 209 €
Tegevusala mediaan: 1 621 € 2024 2025
Ettevõte: 1 464 €
Tegevusala mediaan: 1 071 € 2026
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 948 € 2026 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 48,8 % · +20,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
0 20 40 60 80 100 2022
Ettevõte: 92,4 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2022 2023
Ettevõte: 74,9 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2023 2024
Ettevõte: 28,0 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2024 2025
Ettevõte: 48,8 %
Tegevusala mediaan: 8,3 % 2025 2026
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 30,0 % 2026 0 20 40 60 80 100 2022
Ettevõte: 92,4 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2022 2023
Ettevõte: 74,9 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2024
Ettevõte: 28,0 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2024 2025
Ettevõte: 48,8 %
Tegevusala mediaan: 8,3 % 2026
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 30,0 % 2026 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 14 897 € · +2,3% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2022
Ettevõte: 15 366 € 2022 2023
Ettevõte: 17 308 € 2023 2024
Ettevõte: 14 555 € 2024 2025
Ettevõte: 14 897 € 2025 2026
Ettevõte: — 2026 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2022
Ettevõte: 15 366 € 2022 2023
Ettevõte: 17 308 € 2024
Ettevõte: 14 555 € 2024 2025
Ettevõte: 14 897 € 2026
Ettevõte: — 2026
Omakapital , € 2025: 14 835 € · +2,7% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2022
Ettevõte: 15 366 € 2022 2023
Ettevõte: 17 237 € 2023 2024
Ettevõte: 14 446 € 2024 2025
Ettevõte: 14 835 € 2025 2026
Ettevõte: — 2026 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2022
Ettevõte: 15 366 € 2022 2023
Ettevõte: 17 237 € 2024
Ettevõte: 14 446 € 2024 2025
Ettevõte: 14 835 € 2026
Ettevõte: — 2026
Töötajad 2026: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 2026
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2026 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2026
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2026 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.09.2024 – 31.08.2025
10.09.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.09.2023 – 31.08.2024
12.09.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.09.2022 – 31.08.2023
27.09.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
07.09.2021 – 31.08.2022
09.10.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
86992 Muud mujal liigitamata tervishoiualad
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes