KMX Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16306190 OÜ Tartu linn Registreeritud 06.09.2021
Võrdle

KMX Invest OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 16306190, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 27 897 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 087 €
↑ 20,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 212 €
↑ 20,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 212 €
    tegevusala mediaan 1 649 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 27 897 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
  • Puhasrentaablus · 2025 29,2 %
    tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494

Maksud ja käive

2024 I kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 212 € · +20,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 649 € · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002024 I kv Ettevõte: 334 € Tegevusala mediaan: 1 650 €I·242024 II kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 721 €2024 III kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 700 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 679 €2025 I kv Ettevõte: 1 007 € Tegevusala mediaan: 1 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 758 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 I kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 641 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 597 €2026 III kv Ettevõte: 1 212 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 679 €2025 I kv Ettevõte: 1 007 € Tegevusala mediaan: 1 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 758 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 I kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 641 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 597 €2026 III kv Ettevõte: 1 212 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 087 € · +20,5% võrreldes 2026 II kv
02505007501 0001 2502024 I kv Ettevõte: 298 €I·242024 II kv Ettevõte: 894 €2024 III kv Ettevõte: 894 €III·242024 IV kv Ettevõte: 894 €2025 I kv Ettevõte: 899 €I·252025 II kv Ettevõte: 902 €2025 III kv Ettevõte: 902 €III·252025 IV kv Ettevõte: 902 €2026 I kv Ettevõte: 902 €I·262026 II kv Ettevõte: 902 €2026 III kv Ettevõte: 1 087 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 894 €2025 I kv Ettevõte: 899 €I·252025 II kv Ettevõte: 902 €2025 III kv Ettevõte: 902 €III·252025 IV kv Ettevõte: 902 €2026 I kv Ettevõte: 902 €I·262026 II kv Ettevõte: 902 €2026 III kv Ettevõte: 1 087 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 087 1 212 1
2026 II kv — 902 1 010 1
2026 I kv — 902 1 010 1
2025 IV kv — 902 1 010 1
2025 III kv — 902 1 010 1
2025 II kv — 902 1 010 1
2025 I kv — 899 1 007 1
2024 IV kv — 894 1 002 1
2024 III kv — 894 1 002 1
2024 II kv — 894 1 002 1
2024 I kv — 298 334 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
404 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, € 2025: 27 897 € · +28,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: 6 536 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 21 729 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 27 897 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025010 00020 00030 0002022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: 6 536 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 21 729 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 27 897 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 8 135 € · +1 530,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002022 Ettevõte: 1 041 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: 6 112 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 499 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: 8 135 € Tegevusala mediaan: 284 €202502 0004 0006 0008 00010 0002022 Ettevõte: 1 041 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: 6 112 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 499 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: 8 135 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 29,2 % · +26,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
0204060801002022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 27,6 %20222023 Ettevõte: 93,5 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: 29,2 % Tegevusala mediaan: 22,0 %20250204060801002022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 27,6 %2023 Ettevõte: 93,5 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: 29,2 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 20 746 € · +127,7% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002022 Ettevõte: 11 791 €20222023 Ettevõte: 6 112 €20232024 Ettevõte: 9 111 €20242025 Ettevõte: 20 746 €202505 00010 00015 00020 00025 0002022 Ettevõte: 11 791 €2023 Ettevõte: 6 112 €20232024 Ettevõte: 9 111 €2025 Ettevõte: 20 746 €2025
Omakapital, € 2025: 17 246 € · +89,3% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002022 Ettevõte: 1 041 €20222023 Ettevõte: 6 112 €20232024 Ettevõte: 9 111 €20242025 Ettevõte: 17 246 €202505 00010 00015 00020 0002022 Ettevõte: 1 041 €2023 Ettevõte: 6 112 €20232024 Ettevõte: 9 111 €2025 Ettevõte: 17 246 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 27 897 8 135 13 197 20 746 17 246 1
2024 21 729 499 11 834 9 111 9 111 1
2023 6 536 6 112 0 6 112 6 112 0
2022 0 1 041 0 11 791 1 041 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
29,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
47,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
39,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
83,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
16,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,92
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
27 897 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 100 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 28.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 06.09.2021 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Mait Kalamees
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 06.09.2021

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50182064 / 4
27.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
27.01.2025
PDF
Ä 50182064 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50182064 / 2
13.09.2021
Muutmiskanne Jõustunud
13.09.2021
PDF
Ä 50182064
06.09.2021
Esmakanne Jõustunud
06.09.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes