T.Veinpalu OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16299194 OÜ Vardja küla Registreeritud 25.08.2021
Võrdle

T.Veinpalu OÜ (OÜ), Vardja küla, registrikood 16299194, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 001 €
↓ 9,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 000 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 37 533 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 19 662 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 33 389 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 22 853 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 57 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 5 832 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 57 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 832 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 I kv: 1 114 € · −6,2% võrreldes 2024 IV kv · tegevusala mediaan 1 188 € · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 1 923 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 871 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 6 486 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 011 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 1 188 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 114 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 188 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 1 114 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 I kv: 4 · +33,3% võrreldes 2024 IV kv
02462023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 62024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·26012342024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 001 € · −9,7% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 18 304 €IV·232024 I kv Ettevõte: 7 767 €2024 II kv Ettevõte: 9 889 €II·242024 III kv Ettevõte: 7 117 €2024 IV kv Ettevõte: 10 570 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 572 €2025 II kv Ettevõte: 3 010 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 264 €2025 IV kv Ettevõte: 2 267 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 598 €2026 II kv Ettevõte: 1 108 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 001 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 10 570 €2025 I kv Ettevõte: 5 572 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 010 €2025 III kv Ettevõte: 2 264 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 267 €2026 I kv Ettevõte: 1 598 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 108 €2026 III kv Ettevõte: 1 001 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 001 1 000 —
2026 II kv 5 832 1 108 1 000 —
2026 I kv — 1 598 1 584 —
2025 IV kv 57 2 267 2 204 —
2025 III kv — 2 264 2 001 —
2025 II kv — 3 010 2 850 —
2025 I kv — 5 572 4 454 4
2024 IV kv — 10 570 3 563 3
2024 III kv 22 853 7 117 4 044 4
2024 II kv 33 389 9 889 6 486 1
2024 I kv 19 662 7 767 5 225 6
2023 IV kv 37 533 18 304 5 770 3
2023 III kv 49 798 7 069 2 824 4
2023 II kv 47 482 12 405 5 947 4
2023 I kv 77 929 12 480 3 518 5
2022 IV kv 59 698 7 238 1 521 8
2022 III kv 24 130 5 397 1 521 1
2022 II kv 27 757 6 660 1 521 1
2022 I kv 7 158 1 311 — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0501001502002022 Ettevõte: 163 927 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 183 846 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 73 643 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 38 239 €20250501001502002022 Ettevõte: 163 927 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 183 846 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 73 643 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -13 669 € · −4 092,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 0002022 Ettevõte: 13 255 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 1 856 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: -326 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: -13 669 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-20 000-10 000010 00020 0002022 Ettevõte: 13 255 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 1 856 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: -326 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: -13 669 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -0,4 % · −1,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
-202468102022 Ettevõte: 8,1 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: -0,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-202468102022 Ettevõte: 8,1 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: -0,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 44 098 € · −12,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002022 Ettevõte: 42 433 €20222023 Ettevõte: 42 829 €20232024 Ettevõte: 50 122 €20242025 Ettevõte: 44 098 €2025020 00040 00060 0002022 Ettevõte: 42 433 €2023 Ettevõte: 42 829 €20232024 Ettevõte: 50 122 €2025 Ettevõte: 44 098 €2025
Omakapital, € 2025: 1 100 € · −92,6% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002022 Ettevõte: 13 255 €20222023 Ettevõte: 15 111 €20232024 Ettevõte: 14 769 €20242025 Ettevõte: 1 100 €202505 00010 00015 00020 0002022 Ettevõte: 13 255 €2023 Ettevõte: 15 111 €20232024 Ettevõte: 14 769 €2025 Ettevõte: 1 100 €2025
Töötajad 2025: 2 · −60,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
02462022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2202502462022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -13 669 18 054 44 098 1 100 2
2024 73 643 -326 55 193 50 122 14 769 5
2023 183 846 1 856 75 769 42 829 15 111 6
2022 163 927 13 255 27 780 42 433 13 255 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
-1 242,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-31,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
2,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
97,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,25
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
0 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
752 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 13.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 09.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 07.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 25.08.2021 – 31.12.2022 14.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50181186 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50181186
25.08.2021
Esmakanne Jõustunud
25.08.2021
PDF
Ä 50181186 / M1
23.08.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.09.2021 Puudused kõrvaldatud
25.08.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes