OÜ Jelena Konkina
Registrisse kantud Registrikood 16291548
OÜ Tallinn Registreeritud 13.08.2021
Võrdle
OÜ Jelena Konkina (OÜ), Tallinn, registrikood 16291548, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata toiduainete tootmine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Toiduainete tootmine · EMTAK 10
Maksud ja käive
2022 II kv – 2026 I kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2024 I kv: 6 823 € · −24,1% võrreldes 2023 IV kv · tegevusala mediaan 49 728 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2022 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 51 454 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 53 892 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 49 925 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 10 581 €
Tegevusala mediaan: 47 500 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 16 939 €
Tegevusala mediaan: 55 557 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 10 868 €
Tegevusala mediaan: 48 494 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 8 984 €
Tegevusala mediaan: 54 156 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 6 823 €
Tegevusala mediaan: 49 728 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 55 467 € II·24 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 42 208 € I·26 0 20 000 40 000 60 000 2022 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 49 925 € 2023 I kv
Ettevõte: 10 581 €
Tegevusala mediaan: 47 500 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 16 939 €
Tegevusala mediaan: 55 557 € 2023 III kv
Ettevõte: 10 868 €
Tegevusala mediaan: 48 494 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 8 984 €
Tegevusala mediaan: 54 156 € 2024 I kv
Ettevõte: 6 823 €
Tegevusala mediaan: 49 728 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 55 467 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 42 208 € I·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2023 IV kv: 806 € · +7,0% võrreldes 2023 III kv · tegevusala mediaan 1 130 € · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2022 II kv
Ettevõte: 260 €
Tegevusala mediaan: 938 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 781 €
Tegevusala mediaan: 1 027 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 781 €
Tegevusala mediaan: 1 077 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 529 €
Tegevusala mediaan: 1 087 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 806 €
Tegevusala mediaan: 1 095 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 753 €
Tegevusala mediaan: 1 175 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 806 €
Tegevusala mediaan: 1 130 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 255 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 151 € II·24 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 278 € I·26 0 500 1 000 1 500 2022 IV kv
Ettevõte: 781 €
Tegevusala mediaan: 1 077 € 2023 I kv
Ettevõte: 529 €
Tegevusala mediaan: 1 087 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 806 €
Tegevusala mediaan: 1 095 € 2023 III kv
Ettevõte: 753 €
Tegevusala mediaan: 1 175 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 806 €
Tegevusala mediaan: 1 130 € 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 255 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 151 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 278 € I·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 I kv: 1
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022 II kv
Ettevõte: 2 II·22 2022 III kv
Ettevõte: 2 III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 2 IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 2 I·23 2023 II kv
Ettevõte: 2 II·23 2023 III kv
Ettevõte: 2 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 2 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — I·24 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022 IV kv
Ettevõte: 2 2023 I kv
Ettevõte: 2 I·23 2023 II kv
Ettevõte: 2 2023 III kv
Ettevõte: 2 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 2 2024 I kv
Ettevõte: — I·24 2024 II kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26
Riiklikud maksud , € 2024 II kv: 718 € · −70,8% võrreldes 2024 I kv
0 1 000 2 000 3 000 2022 II kv
Ettevõte: 489 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 1 467 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 1 467 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 1 972 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 2 682 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 2 482 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 2 298 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 458 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 718 € II·24 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 0 1 000 2 000 3 000 2022 IV kv
Ettevõte: 1 467 € 2023 I kv
Ettevõte: 1 972 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 2 682 € 2023 III kv
Ettevõte: 2 482 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 2 298 € 2024 I kv
Ettevõte: 2 458 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 718 € 2026 I kv
Ettevõte: — I·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2022 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 18 772 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2022
Ettevõte: 53 491 €
Tegevusala mediaan: 27 183 € 2022 2023
Ettevõte: 56 205 €
Tegevusala mediaan: 25 465 € 2023 2024
Ettevõte: 6 824 €
Tegevusala mediaan: 20 780 € 2024 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 18 772 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 2022
Ettevõte: 53 491 €
Tegevusala mediaan: 27 183 € 2023
Ettevõte: 56 205 €
Tegevusala mediaan: 25 465 € 2023 2024
Ettevõte: 6 824 €
Tegevusala mediaan: 20 780 € 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 18 772 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -4 888 € · −24 540,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-6 000 -4 000 -2 000 0 2 000 2022
Ettevõte: 1 658 €
Tegevusala mediaan: 195 € 2022 2023
Ettevõte: 1 845 €
Tegevusala mediaan: 144 € 2023 2024
Ettevõte: 20 €
Tegevusala mediaan: 84 € 2024 2025
Ettevõte: -4 888 €
Tegevusala mediaan: 37 € 2025 -6 000 -4 000 -2 000 0 2 000 2022
Ettevõte: 1 658 €
Tegevusala mediaan: 195 € 2023
Ettevõte: 1 845 €
Tegevusala mediaan: 144 € 2023 2024
Ettevõte: 20 €
Tegevusala mediaan: 84 € 2025
Ettevõte: -4 888 €
Tegevusala mediaan: 37 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: 0,3 % · −3,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,3 % · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2022
Ettevõte: 3,1 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2022 2023
Ettevõte: 3,3 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2023 2024
Ettevõte: 0,3 %
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2025 0 1 2 3 4 2022
Ettevõte: 3,1 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2023
Ettevõte: 3,3 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2023 2024
Ettevõte: 0,3 %
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 500 € · −68,9% võrreldes 2024
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2022
Ettevõte: 8 705 € 2022 2023
Ettevõte: 5 987 € 2023 2024
Ettevõte: 1 606 € 2024 2025
Ettevõte: 500 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2022
Ettevõte: 8 705 € 2023
Ettevõte: 5 987 € 2023 2024
Ettevõte: 1 606 € 2025
Ettevõte: 500 € 2025
Omakapital , € 2025: -4 624 € · −1 858,2% võrreldes 2024
-6 000 -4 000 -2 000 0 2 000 4 000 2022
Ettevõte: 1 658 € 2022 2023
Ettevõte: 3 503 € 2023 2024
Ettevõte: 263 € 2024 2025
Ettevõte: -4 624 € 2025 -6 000 -4 000 -2 000 0 2 000 4 000 2022
Ettevõte: 1 658 € 2023
Ettevõte: 3 503 € 2023 2024
Ettevõte: 263 € 2025
Ettevõte: -4 624 € 2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 3 2022 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 3 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2025 0 1 2 3 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 3 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 3 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
19.02.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
08.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
13.02.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
28.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
10891 Mujal liigitamata toiduainete tootmine
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes