Rilvest Holding OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16288150
OÜ Sooru küla Registreeritud 09.08.2021
Võrdle
Rilvest Holding OÜ (OÜ), Sooru küla, registrikood 16288150, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
Riiklikud maksud
75 €
↑ 4,2% võrreldes: 2025 IV kv
2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Rentimine ja kasutusrent · EMTAK 77
Maksud ja käive
2022 II kv – 2026 I kv
Riiklikud maksud
Riiklikud maksud , € 2026 I kv: 75 € · +4,2% võrreldes 2025 IV kv
0 20 40 60 80 2022 II kv
Ettevõte: 40 € II·22 2023 I kv
Ettevõte: 40 € I·23 2024 II kv
Ettevõte: 45 € II·24 2025 I kv
Ettevõte: 68 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 72 € II·25 2025 IV kv
Ettevõte: 72 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 75 € I·26 0 20 40 60 80 2022 II kv
Ettevõte: 40 € II·22 2023 I kv
Ettevõte: 40 € 2024 II kv
Ettevõte: 45 € II·24 2025 I kv
Ettevõte: 68 € 2025 II kv
Ettevõte: 72 € II·25 2025 IV kv
Ettevõte: 72 € 2026 I kv
Ettevõte: 75 € I·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2021 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 580 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 17 097 € 2021 2022
Ettevõte: 37 800 €
Tegevusala mediaan: 17 636 € 2022 2023
Ettevõte: 17 450 €
Tegevusala mediaan: 16 412 € 2023 2024
Ettevõte: 3 000 €
Tegevusala mediaan: 14 823 € 2024 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 580 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 17 097 € 2021 2022
Ettevõte: 37 800 €
Tegevusala mediaan: 17 636 € 2023
Ettevõte: 17 450 €
Tegevusala mediaan: 16 412 € 2023 2024
Ettevõte: 3 000 €
Tegevusala mediaan: 14 823 € 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 580 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -7 958 € · −249,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 102 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-10 000 -7 500 -5 000 -2 500 0 2 500 5 000 2021
Ettevõte: -519 €
Tegevusala mediaan: 667 € 2021 2022
Ettevõte: 3 949 €
Tegevusala mediaan: 440 € 2022 2023
Ettevõte: 1 771 €
Tegevusala mediaan: 418 € 2023 2024
Ettevõte: -2 276 €
Tegevusala mediaan: 116 € 2024 2025
Ettevõte: -7 958 €
Tegevusala mediaan: 102 € 2025 -10 000 -7 500 -5 000 -2 500 0 2 500 5 000 2021
Ettevõte: -519 €
Tegevusala mediaan: 667 € 2021 2022
Ettevõte: 3 949 €
Tegevusala mediaan: 440 € 2023
Ettevõte: 1 771 €
Tegevusala mediaan: 418 € 2023 2024
Ettevõte: -2 276 €
Tegevusala mediaan: 116 € 2025
Ettevõte: -7 958 €
Tegevusala mediaan: 102 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: -75,9 % · −86,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 9,0 % · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-80 -60 -40 -20 0 20 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 13,4 % 2021 2022
Ettevõte: 10,4 %
Tegevusala mediaan: 12,3 % 2022 2023
Ettevõte: 10,1 %
Tegevusala mediaan: 11,1 % 2023 2024
Ettevõte: -75,9 %
Tegevusala mediaan: 9,0 % 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8,9 % 2025 -80 -60 -40 -20 0 20 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 13,4 % 2021 2022
Ettevõte: 10,4 %
Tegevusala mediaan: 12,3 % 2023
Ettevõte: 10,1 %
Tegevusala mediaan: 11,1 % 2023 2024
Ettevõte: -75,9 %
Tegevusala mediaan: 9,0 % 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 12 011 € · −30,3% võrreldes 2024
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2021
Ettevõte: 28 498 € 2021 2022
Ettevõte: 34 230 € 2022 2023
Ettevõte: 21 591 € 2023 2024
Ettevõte: 17 234 € 2024 2025
Ettevõte: 12 011 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2021
Ettevõte: 28 498 € 2021 2022
Ettevõte: 34 230 € 2023
Ettevõte: 21 591 € 2023 2024
Ettevõte: 17 234 € 2025
Ettevõte: 12 011 € 2025
Omakapital , € 2025: -5 033 € · −272,1% võrreldes 2024
-7 500 -5 000 -2 500 0 2 500 5 000 7 500 2021
Ettevõte: -519 € 2021 2022
Ettevõte: 3 430 € 2022 2023
Ettevõte: 5 201 € 2023 2024
Ettevõte: 2 925 € 2024 2025
Ettevõte: -5 033 € 2025 -7 500 -5 000 -2 500 0 2 500 5 000 7 500 2021
Ettevõte: -519 € 2021 2022
Ettevõte: 3 430 € 2023
Ettevõte: 5 201 € 2023 2024
Ettevõte: 2 925 € 2025
Ettevõte: -5 033 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
19.04.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
01.03.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
05.02.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
19.04.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
09.08.2021 – 31.12.2021
01.05.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegelikud kasusaajad
Rauno Ilves kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 09.08.2021
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
77111 Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes