Airi Leon Fotograafia OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16282880 OÜ Tallinn Registreeritud 02.08.2021
Võrdle

Airi Leon Fotograafia OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16282880, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu kunsti- ja kultuuriõpe. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 15 983 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
165 €
Tööjõumaksud
165 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Haridus · EMTAK 85

  • Müügitulu · 2025 15 983 €
    tegevusala mediaan 2 265 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 180
  • Puhasrentaablus · 2025 -4,7 %
    tegevusala mediaan 6,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 232

Maksud ja käive

2022 I kv – 2026 III kv
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 165 €
05001 0001 5002 0002022 I kv Ettevõte: 1 328 €I·222022 II kv Ettevõte: 1 752 €2022 III kv Ettevõte: 1 906 €III·222022 IV kv Ettevõte: 877 €2023 I kv Ettevõte: 874 €I·232023 II kv Ettevõte: 739 €2023 III kv Ettevõte: 691 €III·232023 IV kv Ettevõte: 724 €2024 I kv Ettevõte: 462 €I·242024 III kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 165 €III·2602004006008001 0002022 IV kv Ettevõte: 877 €2023 I kv Ettevõte: 874 €I·232023 II kv Ettevõte: 739 €2023 III kv Ettevõte: 691 €III·232023 IV kv Ettevõte: 724 €2024 I kv Ettevõte: 462 €I·242024 III kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 165 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 165 165 —
2024 III kv — — — —
2024 I kv — 462 462 —
2023 IV kv — 724 724 —
2023 III kv — 691 691 —
2023 II kv — 739 739 —
2023 I kv — 874 874 —
2022 IV kv — 877 880 —
2022 III kv — 1 906 1 906 —
2022 II kv — 1 752 1 752 —
2022 I kv — 1 328 1 328 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, € 2025: 15 983 € · −18,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 265 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002021 Ettevõte: 13 531 € Tegevusala mediaan: 1 251 €20212022 Ettevõte: 33 352 € Tegevusala mediaan: 1 727 €20222023 Ettevõte: 23 732 € Tegevusala mediaan: 1 800 €20232024 Ettevõte: 19 608 € Tegevusala mediaan: 2 003 €20242025 Ettevõte: 15 983 € Tegevusala mediaan: 2 265 €2025010 00020 00030 00040 0002021 Ettevõte: 13 531 € Tegevusala mediaan: 1 251 €20212022 Ettevõte: 33 352 € Tegevusala mediaan: 1 727 €2023 Ettevõte: 23 732 € Tegevusala mediaan: 1 800 €20232024 Ettevõte: 19 608 € Tegevusala mediaan: 2 003 €2025 Ettevõte: 15 983 € Tegevusala mediaan: 2 265 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -753 € · −112,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 136 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0006 0002021 Ettevõte: 5 584 € Tegevusala mediaan: 207 €20212022 Ettevõte: -3 914 € Tegevusala mediaan: 93 €20222023 Ettevõte: 689 € Tegevusala mediaan: 179 €20232024 Ettevõte: 5 867 € Tegevusala mediaan: 102 €20242025 Ettevõte: -753 € Tegevusala mediaan: 136 €2025-4 000-2 00002 0004 0006 0002021 Ettevõte: 5 584 € Tegevusala mediaan: 207 €20212022 Ettevõte: -3 914 € Tegevusala mediaan: 93 €2023 Ettevõte: 689 € Tegevusala mediaan: 179 €20232024 Ettevõte: 5 867 € Tegevusala mediaan: 102 €2025 Ettevõte: -753 € Tegevusala mediaan: 136 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -4,7 % · −34,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,7 % · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-2002040602021 Ettevõte: 41,3 % Tegevusala mediaan: 9,8 %20212022 Ettevõte: -11,7 % Tegevusala mediaan: 6,8 %20222023 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20232024 Ettevõte: 29,9 % Tegevusala mediaan: 7,1 %20242025 Ettevõte: -4,7 % Tegevusala mediaan: 6,7 %2025-2002040602021 Ettevõte: 41,3 % Tegevusala mediaan: 9,8 %20212022 Ettevõte: -11,7 % Tegevusala mediaan: 6,8 %2023 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20232024 Ettevõte: 29,9 % Tegevusala mediaan: 7,1 %2025 Ettevõte: -4,7 % Tegevusala mediaan: 6,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 9 973 € · −7,0% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002021 Ettevõte: 10 780 €20212022 Ettevõte: 6 534 €20222023 Ettevõte: 5 524 €20232024 Ettevõte: 10 726 €20242025 Ettevõte: 9 973 €202502 5005 0007 50010 00012 5002021 Ettevõte: 10 780 €20212022 Ettevõte: 6 534 €2023 Ettevõte: 5 524 €20232024 Ettevõte: 10 726 €2025 Ettevõte: 9 973 €2025
Omakapital, € 2025: 9 973 € · −7,0% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002021 Ettevõte: 8 084 €20212022 Ettevõte: 4 170 €20222023 Ettevõte: 4 859 €20232024 Ettevõte: 10 726 €20242025 Ettevõte: 9 973 €202502 5005 0007 50010 00012 5002021 Ettevõte: 8 084 €20212022 Ettevõte: 4 170 €2023 Ettevõte: 4 859 €20232024 Ettevõte: 10 726 €2025 Ettevõte: 9 973 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 15 983 -753 0 9 973 9 973 1
2024 19 608 5 867 946 10 726 10 726 1
2023 23 732 689 10 829 5 524 4 859 1
2022 33 352 -3 914 16 813 6 534 4 170 1
2021 13 531 5 584 4 954 10 780 8 084 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-4,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-7,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-7,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad
Müügitulu töötaja kohta
15 983 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
0 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 14.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 19.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 02.08.2021 – 31.12.2021 01.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 85529Muu kunsti- ja kultuuriõpe Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50179604 / M1
18.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 21.10.2024 Puudused kõrvaldatud
28.07.2024
PDF
Ä 50179604 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50179604 / 2
13.09.2021
Muutmiskanne Jõustunud
13.09.2021
PDF
Ä 50179604
02.08.2021
Esmakanne Jõustunud
02.08.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes