Small houses OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16264310 OÜ Kabuna küla Registreeritud 06.07.2021
Võrdle

Small houses OÜ (OÜ), Kabuna küla, registrikood 16264310, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 232 253 € ja töötajaid 3.

Käive
232 253 €
↑ 16,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
5 305 €
Tööjõumaksud
2 972 €
↑ 10,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 232 253 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 991 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 655 668 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 -10,8 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 232 253 € · +16,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 74 927 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 21 123 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 245 264 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 241 532 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 251 176 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 140 814 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 306 478 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 148 751 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 104 203 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 120 228 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 199 968 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 232 253 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 251 176 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 140 814 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 306 478 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 148 751 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 104 203 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 120 228 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 199 968 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 232 253 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 991 € · −26,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 765 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 837 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 482 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 909 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 983 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 909 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 1 035 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 106 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 1 106 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 1 349 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 991 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 983 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 909 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 035 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 1 106 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 106 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 349 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 991 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +50,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 5 305 €
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 8 362 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 6 007 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 13 173 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: 1 678 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 130 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 305 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 6 007 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 13 173 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 678 €2026 I kv Ettevõte: 5 130 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 5 305 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 232 253 5 305 2 972 3
2026 II kv 199 968 — 2 698 2
2026 I kv 120 228 5 130 2 170 2
2025 IV kv 104 203 1 678 2 211 2
2025 III kv 148 751 — 2 211 2
2025 II kv 306 478 13 173 2 070 2
2025 I kv 140 814 — 1 818 2
2024 IV kv 251 176 6 007 1 965 2
2024 III kv 241 532 — 1 817 2
2024 II kv 245 264 8 362 963 2
2024 I kv 21 123 — 837 1
2023 IV kv 74 927 — 765 1
2023 III kv 42 158 — 642 1
2023 II kv 38 711 805 465 1
2023 I kv 111 321 7 362 1 706 1
2022 IV kv 142 497 9 863 1 707 2
2022 III kv 43 137 4 028 — 1
2022 II kv 1 369 — — —
2022 I kv 57 — — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
330 €
Käive töötaja kohta kvartalis
77 418 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2022 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 655 668 € · −14,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
02004006008002022 Ettevõte: 232 796 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 223 791 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 768 767 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 655 668 € Tegevusala mediaan: 38 239 €202502004006008002022 Ettevõte: 232 796 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 223 791 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 768 767 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 655 668 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -71 092 € · −185,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-100 000-50 000050 000100 0002022 Ettevõte: 45 978 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 2 752 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 83 579 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: -71 092 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-100 000-50 000050 000100 0002022 Ettevõte: 45 978 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 2 752 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 83 579 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: -71 092 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -10,8 % · −21,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-20-10010202022 Ettevõte: 19,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: -10,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-20-10010202022 Ettevõte: 19,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: -10,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 264 976 € · −31,2% võrreldes 2024
01002003004002022 Ettevõte: 143 635 €20222023 Ettevõte: 88 459 €20232024 Ettevõte: 385 391 €20242025 Ettevõte: 264 976 €202501002003004002022 Ettevõte: 143 635 €2023 Ettevõte: 88 459 €20232024 Ettevõte: 385 391 €2025 Ettevõte: 264 976 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 63 717 € · −52,7% võrreldes 2024
0501001502022 Ettevõte: 48 478 €20222023 Ettevõte: 51 230 €20232024 Ettevõte: 134 809 €20242025 Ettevõte: 63 717 €20250501001502022 Ettevõte: 48 478 €2023 Ettevõte: 51 230 €20232024 Ettevõte: 134 809 €2025 Ettevõte: 63 717 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 655 668 -71 092 27 187 264 976 63 717 2
2024 768 767 83 579 21 808 385 391 134 809 2
2023 223 791 2 752 10 425 88 459 51 230 1
2022 232 796 45 978 8 880 143 635 48 478 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-10,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-111,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-26,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
24,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
76,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,49
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
327 834 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 133 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 14.01.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 06.07.2021 – 31.12.2022 09.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
  • 55202Puhkemajad
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50176981 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50176981 / 2
07.04.2022
Muutmiskanne Jõustunud
07.04.2022
PDF
Ä 50176981
06.07.2021
Esmakanne Jõustunud
06.07.2021
PDF
Ä 50176981 / M1
28.06.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.07.2021 Puudused kõrvaldatud
06.07.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes