VinoFeliz OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16262699
OÜ Maardu linn Registreeritud 02.07.2021
Võrdle
VinoFeliz OÜ (OÜ), Maardu linn, registrikood 16262699, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud posti- ja kullerteenused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 16 444 € ja töötajaid 0.
Riiklikud maksud
140 €
↑ 22,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
265 €
↑ 13,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Posti- ja kullerteenused · EMTAK 53
Tööjõumaksud töötaja kohta 265 €
parem kui 13% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 096 € · ettevõtteid tegevusalal: 175
Müügitulu · 2025 16 444 €
parem kui 59% ettevõtetel
tegevusala mediaan 9 423 € · ettevõtteid tegevusalal: 554
Puhasrentaablus · 2025 20,7 %
parem kui 74% ettevõtetel
tegevusala mediaan 4,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 387
Maksud ja käive
2022 II kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2023 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 14 648 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2022 II kv
Ettevõte: 144 €
Tegevusala mediaan: 15 350 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 847 € 2022 IV kv
Ettevõte: 2 438 €
Tegevusala mediaan: 14 902 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 12 963 € 2023 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 211 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 648 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 11 365 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 10 003 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 9 370 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 9 187 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8 927 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7 304 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 2023 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 211 € 2023 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 648 € III·23 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 11 365 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 10 003 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 9 370 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 9 187 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8 927 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7 304 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Posti- ja kullerteenused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 265 € · +13,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 096 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
0 250 500 750 1 000 1 250 2022 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 812 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 812 € 2022 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 812 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 831 € 2023 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 840 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 840 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 010 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 23 €
Tegevusala mediaan: 1 047 € 2025 IV kv
Ettevõte: 35 €
Tegevusala mediaan: 1 031 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 35 €
Tegevusala mediaan: 1 064 € 2026 II kv
Ettevõte: 234 €
Tegevusala mediaan: 1 057 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 265 €
Tegevusala mediaan: 1 096 € III·26 0 250 500 750 1 000 1 250 2023 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 840 € 2023 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 840 € III·23 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 010 € 2025 III kv
Ettevõte: 23 €
Tegevusala mediaan: 1 047 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 35 €
Tegevusala mediaan: 1 031 € 2026 I kv
Ettevõte: 35 €
Tegevusala mediaan: 1 064 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 234 €
Tegevusala mediaan: 1 057 € 2026 III kv
Ettevõte: 265 €
Tegevusala mediaan: 1 096 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Posti- ja kullerteenused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 II kv
Ettevõte: — II·22 2022 III kv
Ettevõte: — 2022 IV kv
Ettevõte: — IV·22 2023 I kv
Ettevõte: — 2023 II kv
Ettevõte: — II·23 2023 III kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 II kv
Ettevõte: — 2023 III kv
Ettevõte: — III·23 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 140 € · +22,8% võrreldes 2026 II kv
0 100 200 300 400 2022 II kv
Ettevõte: 29 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: — 2022 IV kv
Ettevõte: 326 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: — 2023 II kv
Ettevõte: — II·23 2023 III kv
Ettevõte: 166 € 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: 21 € 2025 IV kv
Ettevõte: 31 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 31 € 2026 II kv
Ettevõte: 114 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 140 € III·26 0 50 100 150 200 2023 II kv
Ettevõte: — 2023 III kv
Ettevõte: 166 € III·23 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: 21 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 31 € 2026 I kv
Ettevõte: 31 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 114 € 2026 III kv
Ettevõte: 140 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2022 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 16 444 € · tegevusala mediaan 9 423 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2022
Ettevõte: 2 665 €
Tegevusala mediaan: 14 112 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 11 525 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 593 € 2024 2025
Ettevõte: 16 444 €
Tegevusala mediaan: 9 423 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2022
Ettevõte: 2 665 €
Tegevusala mediaan: 14 112 € 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 11 525 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 593 € 2025
Ettevõte: 16 444 €
Tegevusala mediaan: 9 423 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Posti- ja kullerteenused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 3 410 € · tegevusala mediaan 43 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
-1 000 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2022
Ettevõte: 367 €
Tegevusala mediaan: 228 € 2022 2023
Ettevõte: -29 €
Tegevusala mediaan: 180 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 93 € 2024 2025
Ettevõte: 3 410 €
Tegevusala mediaan: 43 € 2025 -1 000 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2022
Ettevõte: 367 €
Tegevusala mediaan: 228 € 2023
Ettevõte: -29 €
Tegevusala mediaan: 180 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 93 € 2025
Ettevõte: 3 410 €
Tegevusala mediaan: 43 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Posti- ja kullerteenused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 20,7 % · tegevusala mediaan 4,2 % · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
0 5 10 15 20 25 2022
Ettevõte: 13,8 %
Tegevusala mediaan: 6,7 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 6,4 % 2024 2025
Ettevõte: 20,7 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2025 0 5 10 15 20 25 2022
Ettevõte: 13,8 %
Tegevusala mediaan: 6,7 % 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 6,4 % 2025
Ettevõte: 20,7 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Posti- ja kullerteenused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 6 440 € · +101,0% võrreldes 2024
0 2 000 4 000 6 000 8 000 2022
Ettevõte: 2 448 € 2022 2023
Ettevõte: 704 € 2023 2024
Ettevõte: 3 204 € 2024 2025
Ettevõte: 6 440 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2022
Ettevõte: 2 448 € 2023
Ettevõte: 704 € 2023 2024
Ettevõte: 3 204 € 2025
Ettevõte: 6 440 € 2025
Omakapital , € 2025: 6 248 € · +120,2% võrreldes 2024
0 2 000 4 000 6 000 8 000 2022
Ettevõte: 367 € 2022 2023
Ettevõte: 338 € 2023 2024
Ettevõte: 2 838 € 2024 2025
Ettevõte: 6 248 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2022
Ettevõte: 367 € 2023
Ettevõte: 338 € 2023 2024
Ettevõte: 2 838 € 2025
Ettevõte: 6 248 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Posti- ja kullerteenused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
02.07.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
01.07.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
26.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
02.07.2021 – 31.12.2022
11.07.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
53201 Muud posti- ja kullerteenused
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes