United Capital Sales OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16248067 OÜ Maardu linn Registreeritud 08.06.2021
Võrdle

United Capital Sales OÜ (OÜ), Maardu linn, registrikood 16248067, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu spetsialiseerimata jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 529 749 € ja töötajaid 4.

Käive
1 529 749 €
↑ 71,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
193 769 €
↑ 171,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
18 823 €
↑ 2,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 1,5 mln €
    tegevusala mediaan 23 662 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 653
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 706 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 664
  • Müügitulu · 2025 1,9 mln €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 -2,0 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 1 529 749 € · +71,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 662 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 489 748 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 407 390 € Tegevusala mediaan: 23 252 €2024 II kv Ettevõte: 552 011 € Tegevusala mediaan: 26 104 €II·242024 III kv Ettevõte: 718 893 € Tegevusala mediaan: 24 916 €2024 IV kv Ettevõte: 639 726 € Tegevusala mediaan: 25 287 €IV·242025 I kv Ettevõte: 338 050 € Tegevusala mediaan: 21 560 €2025 II kv Ettevõte: 669 101 € Tegevusala mediaan: 24 410 €II·252025 III kv Ettevõte: 792 455 € Tegevusala mediaan: 24 445 €2025 IV kv Ettevõte: 789 632 € Tegevusala mediaan: 23 548 €IV·252026 I kv Ettevõte: 699 017 € Tegevusala mediaan: 20 259 €2026 II kv Ettevõte: 890 982 € Tegevusala mediaan: 23 932 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 529 749 € Tegevusala mediaan: 23 662 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 639 726 € Tegevusala mediaan: 25 287 €2025 I kv Ettevõte: 338 050 € Tegevusala mediaan: 21 560 €I·252025 II kv Ettevõte: 669 101 € Tegevusala mediaan: 24 410 €2025 III kv Ettevõte: 792 455 € Tegevusala mediaan: 24 445 €III·252025 IV kv Ettevõte: 789 632 € Tegevusala mediaan: 23 548 €2026 I kv Ettevõte: 699 017 € Tegevusala mediaan: 20 259 €I·262026 II kv Ettevõte: 890 982 € Tegevusala mediaan: 23 932 €2026 III kv Ettevõte: 1 529 749 € Tegevusala mediaan: 23 662 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 706 € · +27,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 4 460 € Tegevusala mediaan: 970 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 442 € Tegevusala mediaan: 1 001 €2024 II kv Ettevõte: 4 687 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 658 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 4 675 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 910 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 2 919 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 953 € Tegevusala mediaan: 1 155 €2025 IV kv Ettevõte: 3 926 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 875 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2026 II kv Ettevõte: 3 690 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 706 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 4 675 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 4 910 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 919 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 3 953 € Tegevusala mediaan: 1 155 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 926 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 3 875 € Tegevusala mediaan: 1 115 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 690 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 4 706 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · −20,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 5II·252025 III kv Ettevõte: 52025 IV kv Ettevõte: 5IV·252026 I kv Ettevõte: 52026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 4III·260123452024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 52025 III kv Ettevõte: 5III·252025 IV kv Ettevõte: 52026 I kv Ettevõte: 5I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 193 769 € · +171,9% võrreldes 2026 II kv
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 71 275 €IV·232024 I kv Ettevõte: 32 583 €2024 II kv Ettevõte: 49 731 €II·242024 III kv Ettevõte: 93 922 €2024 IV kv Ettevõte: 62 902 €IV·242025 I kv Ettevõte: 40 755 €2025 II kv Ettevõte: 85 060 €II·252025 III kv Ettevõte: 68 422 €2025 IV kv Ettevõte: 124 176 €IV·252026 I kv Ettevõte: 81 241 €2026 II kv Ettevõte: 71 273 €II·262026 III kv Ettevõte: 193 769 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 62 902 €2025 I kv Ettevõte: 40 755 €I·252025 II kv Ettevõte: 85 060 €2025 III kv Ettevõte: 68 422 €III·252025 IV kv Ettevõte: 124 176 €2026 I kv Ettevõte: 81 241 €I·262026 II kv Ettevõte: 71 273 €2026 III kv Ettevõte: 193 769 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 1 529 749 193 769 18 823 4
2026 II kv 890 982 71 273 18 452 5
2026 I kv 699 017 81 241 19 377 5
2025 IV kv 789 632 124 176 19 631 5
2025 III kv 792 455 68 422 19 767 5
2025 II kv 669 101 85 060 14 595 5
2025 I kv 338 050 40 755 14 729 3
2024 IV kv 639 726 62 902 14 025 3
2024 III kv 718 893 93 922 13 975 3
2024 II kv 552 011 49 731 14 061 3
2024 I kv 407 390 32 583 13 326 3
2023 IV kv 489 748 71 275 13 379 3
2023 III kv 550 901 78 637 13 182 3
2023 II kv 521 338 62 943 12 868 3
2023 I kv 501 071 60 709 12 326 3
2022 IV kv 703 529 61 110 11 894 3
2022 III kv 734 936 49 818 11 598 3
2022 II kv 762 213 18 322 10 334 3
2022 I kv 164 731 21 448 3 599 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 569 €
Käive töötaja kohta kvartalis
382 437 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 870 221 € · +21,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 1 735 039 € Tegevusala mediaan: 22 895 €20222023 Ettevõte: 1 335 509 € Tegevusala mediaan: 20 219 €20232024 Ettevõte: 1 541 143 € Tegevusala mediaan: 18 876 €20242025 Ettevõte: 1 870 221 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202505001 0001 5002 0002021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 1 735 039 € Tegevusala mediaan: 22 895 €2023 Ettevõte: 1 335 509 € Tegevusala mediaan: 20 219 €20232024 Ettevõte: 1 541 143 € Tegevusala mediaan: 18 876 €2025 Ettevõte: 1 870 221 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -36 547 € · −153,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500501001502021 Ettevõte: -15 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 102 732 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: -137 964 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -14 428 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -36 547 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-150-100-500501001502021 Ettevõte: -15 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 102 732 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: -137 964 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -14 428 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -36 547 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -2,0 % · −1,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
-15-10-505102021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: -10,3 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -0,9 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: -2,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-15-10-505102021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: -10,3 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -0,9 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: -2,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 951 541 € · +0,4% võrreldes 2024
05001 0001 5002021 Ettevõte: 2 485 €20212022 Ettevõte: 1 317 991 €20222023 Ettevõte: 908 759 €20232024 Ettevõte: 948 018 €20242025 Ettevõte: 951 541 €202505001 0001 5002021 Ettevõte: 2 485 €20212022 Ettevõte: 1 317 991 €2023 Ettevõte: 908 759 €20232024 Ettevõte: 948 018 €2025 Ettevõte: 951 541 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 705 289 € · −12,0% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502021 Ettevõte: 2 485 €20212022 Ettevõte: 1 054 228 €20222023 Ettevõte: 816 264 €20232024 Ettevõte: 801 836 €20242025 Ettevõte: 705 289 €202502505007501 0001 2502021 Ettevõte: 2 485 €20212022 Ettevõte: 1 054 228 €2023 Ettevõte: 816 264 €20232024 Ettevõte: 801 836 €2025 Ettevõte: 705 289 €2025
Töötajad 2025: 4 · +33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
012342021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025012342021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 870 221 -36 547 170 696 951 541 705 289 4
2024 1 541 143 -14 428 134 221 948 018 801 836 3
2023 1 335 509 -137 964 126 117 908 759 816 264 3
2022 1 735 039 102 732 116 046 1 317 991 1 054 228 3
2021 — -15 0 2 485 2 485 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-2,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-5,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-3,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
74,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
25,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,41
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
467 555 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 556 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 28.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 08.06.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Kato OÜ
    Juriidiline isik · 17483882 · 5 000 €
  • Merfis OÜ
    Juriidiline isik · 17486455 · 5 000 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47121Muu spetsialiseerimata jaemüük Põhitegevus
  • 81231Muu puhastustegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50175892 / 6
30.03.2026
Muutmiskanne Jõustunud
30.03.2026
PDF
Ä 50175892 / 5
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50175892 / 4
27.01.2022
Muutmiskanne Jõustunud
27.01.2022
PDF
Ä 50175892 / 3
26.01.2022
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Jõustunud
26.01.2022
PDF
Ä 50175892 / 2
26.01.2022
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Jõustunud
26.01.2022
PDF
Ä 50175892
08.06.2021
Esmakanne Jõustunud
08.06.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes