BEC Baltic Equine Clinic OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16212804 OÜ Tallinn Registreeritud 22.04.2021
Võrdle

BEC Baltic Equine Clinic OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16212804, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Veterinaaria. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 55 022 € ja töötajaid 2.

Käive
55 022 €
↓ 46,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
15 681 €
↓ 24,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
7 266 €
↓ 17,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Veterinaaria · EMTAK 75

  • Käive · 2026 III kv 55 022 €
    tegevusala mediaan 29 461 € · ettevõtteid tegevusalal: 165
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 633 €
    tegevusala mediaan 1 770 € · ettevõtteid tegevusalal: 118
  • Müügitulu · 2025 230 279 €
    tegevusala mediaan 57 512 € · ettevõtteid tegevusalal: 204
  • Puhasrentaablus · 2025 21,3 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 178

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 55 022 € · −46,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 461 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 78 323 € Tegevusala mediaan: 25 900 €IV·232024 I kv Ettevõte: 59 087 € Tegevusala mediaan: 24 144 €2024 II kv Ettevõte: 89 684 € Tegevusala mediaan: 30 392 €II·242024 III kv Ettevõte: 72 390 € Tegevusala mediaan: 30 836 €2024 IV kv Ettevõte: 79 248 € Tegevusala mediaan: 25 998 €IV·242025 I kv Ettevõte: 66 569 € Tegevusala mediaan: 25 453 €2025 II kv Ettevõte: 59 294 € Tegevusala mediaan: 30 727 €II·252025 III kv Ettevõte: 66 354 € Tegevusala mediaan: 24 186 €2025 IV kv Ettevõte: 75 522 € Tegevusala mediaan: 28 933 €IV·252026 I kv Ettevõte: 59 346 € Tegevusala mediaan: 21 555 €2026 II kv Ettevõte: 103 527 € Tegevusala mediaan: 30 308 €II·262026 III kv Ettevõte: 55 022 € Tegevusala mediaan: 29 461 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 79 248 € Tegevusala mediaan: 25 998 €2025 I kv Ettevõte: 66 569 € Tegevusala mediaan: 25 453 €I·252025 II kv Ettevõte: 59 294 € Tegevusala mediaan: 30 727 €2025 III kv Ettevõte: 66 354 € Tegevusala mediaan: 24 186 €III·252025 IV kv Ettevõte: 75 522 € Tegevusala mediaan: 28 933 €2026 I kv Ettevõte: 59 346 € Tegevusala mediaan: 21 555 €I·262026 II kv Ettevõte: 103 527 € Tegevusala mediaan: 30 308 €2026 III kv Ettevõte: 55 022 € Tegevusala mediaan: 29 461 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 633 € · +23,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 770 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 4 296 € Tegevusala mediaan: 1 524 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 368 € Tegevusala mediaan: 1 592 €2024 II kv Ettevõte: 4 390 € Tegevusala mediaan: 1 592 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 421 € Tegevusala mediaan: 1 739 €2024 IV kv Ettevõte: 2 089 € Tegevusala mediaan: 1 770 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 319 € Tegevusala mediaan: 1 802 €2025 II kv Ettevõte: 3 198 € Tegevusala mediaan: 1 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 348 € Tegevusala mediaan: 1 804 €2025 IV kv Ettevõte: 3 434 € Tegevusala mediaan: 1 855 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 207 € Tegevusala mediaan: 1 871 €2026 II kv Ettevõte: 2 944 € Tegevusala mediaan: 1 817 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 633 € Tegevusala mediaan: 1 770 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 089 € Tegevusala mediaan: 1 770 €2025 I kv Ettevõte: 3 319 € Tegevusala mediaan: 1 802 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 198 € Tegevusala mediaan: 1 800 €2025 III kv Ettevõte: 3 348 € Tegevusala mediaan: 1 804 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 434 € Tegevusala mediaan: 1 855 €2026 I kv Ettevõte: 2 207 € Tegevusala mediaan: 1 871 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 944 € Tegevusala mediaan: 1 817 €2026 III kv Ettevõte: 3 633 € Tegevusala mediaan: 1 770 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · −33,3% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 2III·2601232024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 15 681 € · −24,6% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 16 109 €IV·232024 I kv Ettevõte: 12 193 €2024 II kv Ettevõte: 14 269 €II·242024 III kv Ettevõte: 12 137 €2024 IV kv Ettevõte: 14 728 €IV·242025 I kv Ettevõte: 15 834 €2025 II kv Ettevõte: 13 440 €II·252025 III kv Ettevõte: 14 782 €2025 IV kv Ettevõte: 17 888 €IV·252026 I kv Ettevõte: 14 126 €2026 II kv Ettevõte: 20 810 €II·262026 III kv Ettevõte: 15 681 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 14 728 €2025 I kv Ettevõte: 15 834 €I·252025 II kv Ettevõte: 13 440 €2025 III kv Ettevõte: 14 782 €III·252025 IV kv Ettevõte: 17 888 €2026 I kv Ettevõte: 14 126 €I·262026 II kv Ettevõte: 20 810 €2026 III kv Ettevõte: 15 681 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 55 022 15 681 7 266 2
2026 II kv 103 527 20 810 8 831 3
2026 I kv 59 346 14 126 6 622 3
2025 IV kv 75 522 17 888 6 867 2
2025 III kv 66 354 14 782 6 696 2
2025 II kv 59 294 13 440 6 396 2
2025 I kv 66 569 15 834 6 638 2
2024 IV kv 79 248 14 728 4 177 2
2024 III kv 72 390 12 137 4 421 1
2024 II kv 89 684 14 269 4 390 1
2024 I kv 59 087 12 193 4 368 1
2023 IV kv 78 323 16 109 4 296 1
2023 III kv 84 545 13 440 4 296 1
2023 II kv 57 025 11 778 3 251 1
2023 I kv — — — 1
2022 IV kv — 31 — —
2022 I kv — 64 — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 211 €
Käive töötaja kohta kvartalis
27 511 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 230 279 € · −3,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 57 512 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 44 781 €20212022 Ettevõte: 27 830 € Tegevusala mediaan: 39 986 €20222023 Ettevõte: 190 850 € Tegevusala mediaan: 41 278 €20232024 Ettevõte: 239 627 € Tegevusala mediaan: 50 161 €20242025 Ettevõte: 230 279 € Tegevusala mediaan: 57 512 €20250501001502002502021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 44 781 €20212022 Ettevõte: 27 830 € Tegevusala mediaan: 39 986 €2023 Ettevõte: 190 850 € Tegevusala mediaan: 41 278 €20232024 Ettevõte: 239 627 € Tegevusala mediaan: 50 161 €2025 Ettevõte: 230 279 € Tegevusala mediaan: 57 512 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 49 092 € · −41,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 115 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 00080 000100 0002021 Ettevõte: -6 706 € Tegevusala mediaan: 2 708 €20212022 Ettevõte: 27 526 € Tegevusala mediaan: 2 832 €20222023 Ettevõte: 84 106 € Tegevusala mediaan: 2 612 €20232024 Ettevõte: 84 400 € Tegevusala mediaan: 2 597 €20242025 Ettevõte: 49 092 € Tegevusala mediaan: 3 115 €2025-20 000020 00040 00060 00080 000100 0002021 Ettevõte: -6 706 € Tegevusala mediaan: 2 708 €20212022 Ettevõte: 27 526 € Tegevusala mediaan: 2 832 €2023 Ettevõte: 84 106 € Tegevusala mediaan: 2 612 €20232024 Ettevõte: 84 400 € Tegevusala mediaan: 2 597 €2025 Ettevõte: 49 092 € Tegevusala mediaan: 3 115 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 21,3 % · −13,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0204060801002021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,2 %20212022 Ettevõte: 98,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 44,1 % Tegevusala mediaan: 8,4 %20232024 Ettevõte: 35,2 % Tegevusala mediaan: 6,1 %20242025 Ettevõte: 21,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20250204060801002021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,2 %20212022 Ettevõte: 98,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 44,1 % Tegevusala mediaan: 8,4 %20232024 Ettevõte: 35,2 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025 Ettevõte: 21,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 293 634 € · +18,4% võrreldes 2024
01002003002021 Ettevõte: 25 794 €20212022 Ettevõte: 78 820 €20222023 Ettevõte: 164 490 €20232024 Ettevõte: 247 995 €20242025 Ettevõte: 293 634 €202501002003002021 Ettevõte: 25 794 €20212022 Ettevõte: 78 820 €2023 Ettevõte: 164 490 €20232024 Ettevõte: 247 995 €2025 Ettevõte: 293 634 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 245 232 € · +25,0% võrreldes 2024
0501001502002502021 Ettevõte: 3 294 €20212022 Ettevõte: 30 820 €20222023 Ettevõte: 114 926 €20232024 Ettevõte: 196 139 €20242025 Ettevõte: 245 232 €20250501001502002502021 Ettevõte: 3 294 €20212022 Ettevõte: 30 820 €2023 Ettevõte: 114 926 €20232024 Ettevõte: 196 139 €2025 Ettevõte: 245 232 €2025
Töötajad 2025: 2 · +100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 230 279 49 092 60 831 293 634 245 232 2
2024 239 627 84 400 44 285 247 995 196 139 1
2023 190 850 84 106 34 788 164 490 114 926 1
2022 27 830 27 526 — 78 820 30 820 0
2021 — -6 706 — 25 794 3 294 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
21,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
20,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
16,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
83,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
16,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,20
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
115 140 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 535 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 22.04.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 75001Veterinaaria Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50172129 / 3
03.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.05.2023
PDF
Ä 50172129 / 2
21.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
21.02.2023
PDF
Ä 50172129
22.04.2021
Esmakanne Jõustunud
22.04.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes