Lihahimu OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16211236 OÜ Tallinn Registreeritud 20.04.2021
Võrdle

Lihahimu OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16211236, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Restoranitegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 22 315 € ja töötajaid .

Käive
22 315 €
↑ 423,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
512 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56

  • Käive · 2026 III kv 22 315 €
    tegevusala mediaan 48 370 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 475
  • Müügitulu · 2025 17 812 €
    tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
  • Puhasrentaablus · 2025 -91,8 %
    tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875

Maksud ja käive

2024 II kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 22 315 € · +423,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 48 370 € · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 39 668 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 51 448 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 167 € Tegevusala mediaan: 38 873 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 478 € Tegevusala mediaan: 37 353 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 550 € Tegevusala mediaan: 40 204 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 785 € Tegevusala mediaan: 49 958 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 712 € Tegevusala mediaan: 37 365 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 117 € Tegevusala mediaan: 34 060 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 265 € Tegevusala mediaan: 36 738 €II·262026 III kv Ettevõte: 22 315 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 1 167 € Tegevusala mediaan: 38 873 €2025 I kv Ettevõte: 2 478 € Tegevusala mediaan: 37 353 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 550 € Tegevusala mediaan: 40 204 €2025 III kv Ettevõte: 5 785 € Tegevusala mediaan: 49 958 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 712 € Tegevusala mediaan: 37 365 €2026 I kv Ettevõte: 4 117 € Tegevusala mediaan: 34 060 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 265 € Tegevusala mediaan: 36 738 €2026 III kv Ettevõte: 22 315 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
0501001502002024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 0 €III·242024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 191 €III·252025 IV kv Ettevõte: 148 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 191 €III·252025 IV kv Ettevõte: 148 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 22 315 — 512 —
2026 II kv 4 265 — — —
2026 I kv 4 117 — — —
2025 IV kv 5 712 148 — —
2025 III kv 5 785 191 — —
2025 II kv 2 550 — — —
2025 I kv 2 478 — — —
2024 IV kv 1 167 — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, € 2025: 17 812 € · +908,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 263 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 1 766 € Tegevusala mediaan: 46 351 €20242025 Ettevõte: 17 812 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 263 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 1 766 € Tegevusala mediaan: 46 351 €2025 Ettevõte: 17 812 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -16 356 € · −34,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 216 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: -12 209 € Tegevusala mediaan: 146 €20242025 Ettevõte: -16 356 € Tegevusala mediaan: 68 €2025-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 216 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: -12 209 € Tegevusala mediaan: 146 €2025 Ettevõte: -16 356 € Tegevusala mediaan: 68 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -91,8 % · +599,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-800-600-400-20002002021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: -691,3 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20242025 Ettevõte: -91,8 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025-800-600-400-20002002021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: -691,3 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025 Ettevõte: -91,8 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 6 884 € · +54,5% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002021 Ettevõte: 2 500 €20212022 Ettevõte: 2 500 €20222023 Ettevõte: 2 500 €20232024 Ettevõte: 4 457 €20242025 Ettevõte: 6 884 €202502 0004 0006 0008 0002021 Ettevõte: 2 500 €20212022 Ettevõte: 2 500 €2023 Ettevõte: 2 500 €20232024 Ettevõte: 4 457 €2025 Ettevõte: 6 884 €2025
Omakapital, € 2025: -26 065 € · −168,5% võrreldes 2024
-30 000-20 000-10 000010 0002021 Ettevõte: 2 500 €20212022 Ettevõte: 2 500 €20222023 Ettevõte: 2 500 €20232024 Ettevõte: -9 709 €20242025 Ettevõte: -26 065 €2025-30 000-20 000-10 000010 0002021 Ettevõte: 2 500 €20212022 Ettevõte: 2 500 €2023 Ettevõte: 2 500 €20232024 Ettevõte: -9 709 €2025 Ettevõte: -26 065 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
012342021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025012342021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 17 812 -16 356 0 6 884 -26 065 0
2024 1 766 -12 209 0 4 457 -9 709 0
2023 0 0 0 2 500 2 500 0
2022 0 0 0 2 500 2 500 0
2021 0 0 0 2 500 2 500 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-91,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
-237,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-378,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
478,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,13
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 20.04.2021 – 31.12.2021 11.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Andrei Lesment
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 02.03.2026

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 5611Restoranitegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50170912 / 6
19.02.2026
Muutmiskanne Jõustunud
19.02.2026
PDF
Ä 50170912 / 5
12.06.2024
Muutmiskanne Jõustunud
12.06.2024
PDF
Ä 50170912 / 4
06.06.2024
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
22.06.2024
PDF
Ä 50170912 / M2
09.05.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.06.2024 Jõustunud
06.06.2024
PDF
Ä 50170912 / 3
14.12.2023
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2023
PDF
Ä 50170912 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50170912
20.04.2021
Esmakanne Jõustunud
20.04.2021
PDF
Ä 50170912 / M1
07.04.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.04.2021 Puudused kõrvaldatud
20.04.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes