Best Cars Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16207996 OÜ Tallinn Registreeritud 15.04.2021
Võrdle

Best Cars Invest OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16207996, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite jaemüük. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 1 650 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
38 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Müügitulu · 2025 1 650 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 -22,8 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2022 III kv – 2026 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 III kv: 334 € · tegevusala mediaan 1 048 € · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502022 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 912 €III·222022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 913 €2023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 916 €I·232023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 937 €2023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 976 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 970 €2024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 001 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 009 €2024 III kv Ettevõte: 334 € Tegevusala mediaan: 1 048 €III·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 155 €III·252026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 131 €II·2602505007501 0001 2502023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 976 €2023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 970 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 001 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 334 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 155 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 131 €II·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 II kv
0,00,20,40,60,81,02022 III kv Ettevõte: 1III·222022 IV kv Ettevõte: 12023 I kv Ettevõte: 1I·232023 II kv Ettevõte: 12023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: 12024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242025 I kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252026 II kv Ettevõte: —II·260,00,20,40,60,81,02023 III kv Ettevõte: 12023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: —I·252025 III kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·26
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 38 € · −87,0% võrreldes 2025 III kv
01002003002022 III kv Ettevõte: —III·222022 IV kv Ettevõte: —2023 I kv Ettevõte: —I·232023 II kv Ettevõte: —2023 III kv Ettevõte: —III·232023 IV kv Ettevõte: —2024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: 298 €III·242025 I kv Ettevõte: 1 €2025 III kv Ettevõte: 292 €III·252026 II kv Ettevõte: 38 €II·2601002003002023 III kv Ettevõte: —2023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 298 €2025 I kv Ettevõte: 1 €I·252025 III kv Ettevõte: 292 €2026 II kv Ettevõte: 38 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — 38 — —
2025 III kv — 292 174 —
2025 I kv — 1 — —
2024 III kv — 298 334 1
2024 II kv — — — 1
2024 I kv — — — 1
2023 IV kv — — — 1
2023 III kv — — — 1
2023 II kv — — — 1
2023 I kv — — — 1
2022 IV kv — — — 1
2022 III kv — — — 1
2022 II kv — — — 1
2022 I kv — — — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, € 2025: 1 650 € · −3,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002021 Ettevõte: 25 100 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 5 850 € Tegevusala mediaan: 22 895 €20222023 Ettevõte: 4 400 € Tegevusala mediaan: 20 219 €20232024 Ettevõte: 1 710 € Tegevusala mediaan: 18 876 €20242025 Ettevõte: 1 650 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025010 00020 00030 0002021 Ettevõte: 25 100 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 5 850 € Tegevusala mediaan: 22 895 €2023 Ettevõte: 4 400 € Tegevusala mediaan: 20 219 €20232024 Ettevõte: 1 710 € Tegevusala mediaan: 18 876 €2025 Ettevõte: 1 650 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -376 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 28% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0002021 Ettevõte: 285 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: -279 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 2 391 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -376 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-1 00001 0002 0003 0002021 Ettevõte: 285 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: -279 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 2 391 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -376 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -22,8 % · −22,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-40-2002040602021 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 54,3 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: -22,8 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-40-2002040602021 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 54,3 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: -22,8 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 9 354 € · −49,4% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002021 Ettevõte: 12 785 €20212022 Ettevõte: 8 506 €20222023 Ettevõte: 14 622 €20232024 Ettevõte: 18 500 €20242025 Ettevõte: 9 354 €202505 00010 00015 00020 0002021 Ettevõte: 12 785 €20212022 Ettevõte: 8 506 €2023 Ettevõte: 14 622 €20232024 Ettevõte: 18 500 €2025 Ettevõte: 9 354 €2025
Omakapital, € 2025: 2 022 € · −15,6% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002021 Ettevõte: 2 785 €20212022 Ettevõte: 2 506 €20222023 Ettevõte: 2 397 €20232024 Ettevõte: 2 397 €20242025 Ettevõte: 2 022 €202501 0002 0003 0002021 Ettevõte: 2 785 €20212022 Ettevõte: 2 506 €2023 Ettevõte: 2 397 €20232024 Ettevõte: 2 397 €2025 Ettevõte: 2 022 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 650 -376 0 9 354 2 022 0
2024 1 710 0 1 097 18 500 2 397 1
2023 4 400 2 391 0 14 622 2 397 1
2022 5 850 -279 0 8 506 2 506 1
2021 25 100 285 2 082 12 785 2 785 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-22,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-18,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-4,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
21,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
78,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,10
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 24.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 27.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 15.04.2021 – 31.12.2021 27.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Andrei Homenok
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 15.04.2021
  • Nikita Homenok
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 15.04.2021

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47811Mootorsõidukite jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50171613 / 3
21.08.2026
Muutmiskanne Jõustunud
21.08.2026
PDF
Ä 50171613 / M2
23.07.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.09.2026 Puudused kõrvaldatud
20.08.2026
PDF
Ä 50171613 / M1
17.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 20.10.2024 Puudused kõrvaldatud
25.07.2024
PDF
Ä 50171613 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50171613
15.04.2021
Esmakanne Jõustunud
15.04.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes