Gbeauty OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16198702 OÜ Tallinn Registreeritud 05.04.2021
Võrdle

Gbeauty OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16198702, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Küünetehnikuteenused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 23 120 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 076 €
↑ 6,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 201 €
↑ 6,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 201 €
    tegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
  • Müügitulu · 2025 23 120 €
    tegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
  • Puhasrentaablus · 2025 3,3 %
    tegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 333

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 201 € · +6,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 969 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 840 € Tegevusala mediaan: 734 €IV·232024 I kv Ettevõte: 930 € Tegevusala mediaan: 769 €2024 II kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 806 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 806 €2024 IV kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 806 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 117 € Tegevusala mediaan: 863 €2025 II kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 899 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 922 €2025 IV kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 903 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 106 € Tegevusala mediaan: 921 €2026 II kv Ettevõte: 1 131 € Tegevusala mediaan: 937 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 201 € Tegevusala mediaan: 969 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 806 €2025 I kv Ettevõte: 1 117 € Tegevusala mediaan: 863 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 899 €2025 III kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 922 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 903 €2026 I kv Ettevõte: 1 106 € Tegevusala mediaan: 921 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 131 € Tegevusala mediaan: 937 €2026 III kv Ettevõte: 1 201 € Tegevusala mediaan: 969 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 076 € · +6,4% võrreldes 2026 II kv
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 745 €IV·232024 I kv Ettevõte: 830 €2024 II kv Ettevõte: 894 €II·242024 III kv Ettevõte: 894 €2024 IV kv Ettevõte: 894 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 001 €2025 II kv Ettevõte: 1 009 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 009 €2025 IV kv Ettevõte: 1 009 €IV·252026 I kv Ettevõte: 989 €2026 II kv Ettevõte: 1 011 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 076 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 894 €2025 I kv Ettevõte: 1 001 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 009 €2025 III kv Ettevõte: 1 009 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 009 €2026 I kv Ettevõte: 989 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 011 €2026 III kv Ettevõte: 1 076 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 076 1 201 1
2026 II kv — 1 011 1 131 1
2026 I kv — 989 1 106 1
2025 IV kv — 1 009 1 126 1
2025 III kv — 1 009 1 126 1
2025 II kv — 1 009 1 126 1
2025 I kv — 1 001 1 117 1
2024 IV kv — 894 1 002 1
2024 III kv — 894 1 002 1
2024 II kv — 894 1 002 1
2024 I kv — 830 930 1
2023 IV kv — 745 840 1
2023 III kv — 745 840 1
2023 II kv — 745 840 1
2023 I kv — 706 795 1
2022 IV kv — 726 812 1
2022 III kv — 484 541 1
2022 II kv — — — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
400 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, € 2025: 23 120 € · −19,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 8 249 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002021 Ettevõte: 2 062 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 11 506 € Tegevusala mediaan: 6 970 €20222023 Ettevõte: 20 642 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 28 711 € Tegevusala mediaan: 7 630 €20242025 Ettevõte: 23 120 € Tegevusala mediaan: 8 249 €2025010 00020 00030 0002021 Ettevõte: 2 062 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 11 506 € Tegevusala mediaan: 6 970 €2023 Ettevõte: 20 642 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 28 711 € Tegevusala mediaan: 7 630 €2025 Ettevõte: 23 120 € Tegevusala mediaan: 8 249 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 764 € · −91,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002021 Ettevõte: 228 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 47 €20222023 Ettevõte: 4 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 8 608 € Tegevusala mediaan: 26 €20242025 Ettevõte: 764 € Tegevusala mediaan: 29 €202502 0004 0006 0008 00010 0002021 Ettevõte: 228 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 47 €2023 Ettevõte: 4 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 8 608 € Tegevusala mediaan: 26 €2025 Ettevõte: 764 € Tegevusala mediaan: 29 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 3,3 % · −26,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
01020302021 Ettevõte: 11,1 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20222023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 30,0 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20242025 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 1,5 %202501020302021 Ettevõte: 11,1 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 30,0 % Tegevusala mediaan: 1,6 %2025 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 27 666 € · +4,9% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002021 Ettevõte: 2 228 €20212022 Ettevõte: 1 375 €20222023 Ettevõte: 1 595 €20232024 Ettevõte: 26 379 €20242025 Ettevõte: 27 666 €2025010 00020 00030 0002021 Ettevõte: 2 228 €20212022 Ettevõte: 1 375 €2023 Ettevõte: 1 595 €20232024 Ettevõte: 26 379 €2025 Ettevõte: 27 666 €2025
Omakapital, € 2025: 9 605 € · +8,6% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002021 Ettevõte: 228 €20212022 Ettevõte: 229 €20222023 Ettevõte: 233 €20232024 Ettevõte: 8 841 €20242025 Ettevõte: 9 605 €202502 0004 0006 0008 00010 0002021 Ettevõte: 228 €20212022 Ettevõte: 229 €2023 Ettevõte: 233 €20232024 Ettevõte: 8 841 €2025 Ettevõte: 9 605 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 23 120 764 14 226 27 666 9 605 1
2024 28 711 8 608 13 326 26 379 8 841 1
2023 20 642 4 11 641 1 595 233 1
2022 11 506 1 6 125 1 375 229 1
2021 2 062 228 0 2 228 228 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
3,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
34,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
65,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
17,72
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
23 120 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 186 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 15.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 05.04.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 96222Küünetehnikuteenused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50170631 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50170631 / 2
20.03.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
20.03.2023
PDF
Ä 50170631
05.04.2021
Esmakanne Jõustunud
05.04.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes