YIexellentserv OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16124336 OÜ Tallinn Registreeritud 18.12.2020
Võrdle

YIexellentserv OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16124336, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 96 181 € ja töötajaid 3.

Käive
—
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2025 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Müügitulu · 2024 96 181 €
    tegevusala mediaan 32 944 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 454
  • Puhasrentaablus · 2024 15,4 %
    tegevusala mediaan 1,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 105

Maksud ja käive

2022 IV kv – 2025 IV kv
Käive, € 2025 II kv: 12 522 € · −28,6% võrreldes 2025 I kv · tegevusala mediaan 17 157 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002022 IV kv Ettevõte: 41 400 € Tegevusala mediaan: 19 729 €IV·222023 I kv Ettevõte: 28 808 € Tegevusala mediaan: 15 919 €2023 II kv Ettevõte: 43 763 € Tegevusala mediaan: 18 914 €II·232023 III kv Ettevõte: 36 186 € Tegevusala mediaan: 17 137 €2023 IV kv Ettevõte: 36 653 € Tegevusala mediaan: 18 662 €IV·232024 I kv Ettevõte: 24 585 € Tegevusala mediaan: 15 408 €2024 II kv Ettevõte: 31 160 € Tegevusala mediaan: 18 111 €II·242024 III kv Ettevõte: 25 539 € Tegevusala mediaan: 16 730 €2024 IV kv Ettevõte: 16 978 € Tegevusala mediaan: 17 805 €IV·242025 I kv Ettevõte: 17 550 € Tegevusala mediaan: 15 146 €2025 II kv Ettevõte: 12 522 € Tegevusala mediaan: 17 157 €II·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17 609 €IV·25010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 36 653 € Tegevusala mediaan: 18 662 €2024 I kv Ettevõte: 24 585 € Tegevusala mediaan: 15 408 €I·242024 II kv Ettevõte: 31 160 € Tegevusala mediaan: 18 111 €2024 III kv Ettevõte: 25 539 € Tegevusala mediaan: 16 730 €III·242024 IV kv Ettevõte: 16 978 € Tegevusala mediaan: 17 805 €2025 I kv Ettevõte: 17 550 € Tegevusala mediaan: 15 146 €I·252025 II kv Ettevõte: 12 522 € Tegevusala mediaan: 17 157 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17 609 €IV·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 II kv: 321 € · −60,2% võrreldes 2025 I kv · tegevusala mediaan 1 106 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002022 IV kv Ettevõte: 1 479 € Tegevusala mediaan: 843 €IV·222023 I kv Ettevõte: 860 € Tegevusala mediaan: 841 €2023 II kv Ettevõte: 720 € Tegevusala mediaan: 858 €II·232023 III kv Ettevõte: 704 € Tegevusala mediaan: 883 €2023 IV kv Ettevõte: 704 € Tegevusala mediaan: 883 €IV·232024 I kv Ettevõte: 851 € Tegevusala mediaan: 915 €2024 II kv Ettevõte: 415 € Tegevusala mediaan: 1 002 €II·242024 III kv Ettevõte: 586 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 IV kv Ettevõte: 815 € Tegevusala mediaan: 1 002 €IV·242025 I kv Ettevõte: 808 € Tegevusala mediaan: 1 047 €2025 II kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 106 €II·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 109 €IV·2502505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 704 € Tegevusala mediaan: 883 €2024 I kv Ettevõte: 851 € Tegevusala mediaan: 915 €I·242024 II kv Ettevõte: 415 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 III kv Ettevõte: 586 € Tegevusala mediaan: 1 002 €III·242024 IV kv Ettevõte: 815 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: 808 € Tegevusala mediaan: 1 047 €I·252025 II kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 109 €IV·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 II kv: 3 · +0,0% võrreldes 2025 I kv
012342022 IV kv Ettevõte: 2IV·222023 I kv Ettevõte: 22023 II kv Ettevõte: 2II·232023 III kv Ettevõte: 22023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 IV kv Ettevõte: —IV·25012342023 IV kv Ettevõte: 22024 I kv Ettevõte: 2I·242024 II kv Ettevõte: 42024 III kv Ettevõte: 4III·242024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: —IV·25
Riiklikud maksud, € 2025 IV kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2025 II kv
01 0002 0003 0004 0002022 IV kv Ettevõte: 3 302 €IV·222023 I kv Ettevõte: 1 604 €2023 II kv Ettevõte: 1 607 €II·232023 III kv Ettevõte: 1 812 €2023 IV kv Ettevõte: 1 313 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 555 €2024 II kv Ettevõte: 1 661 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 150 €2024 IV kv Ettevõte: 2 199 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 229 €2025 II kv Ettevõte: 885 €II·252025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·2505001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 313 €2024 I kv Ettevõte: 1 555 €I·242024 II kv Ettevõte: 1 661 €2024 III kv Ettevõte: 2 150 €III·242024 IV kv Ettevõte: 2 199 €2025 I kv Ettevõte: 2 229 €I·252025 II kv Ettevõte: 885 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 IV kv — — — —
2025 II kv 12 522 885 964 3
2025 I kv 17 550 2 229 2 424 3
2024 IV kv 16 978 2 199 2 444 3
2024 III kv 25 539 2 150 2 344 4
2024 II kv 31 160 1 661 1 659 4
2024 I kv 24 585 1 555 1 701 2
2023 IV kv 36 653 1 313 1 407 2
2023 III kv 36 186 1 812 1 408 2
2023 II kv 43 763 1 607 1 439 2
2023 I kv 28 808 1 604 1 719 2
2022 IV kv 41 400 3 302 2 957 2
2022 III kv 35 674 4 967 3 410 4
2022 II kv 33 907 4 328 3 666 5
2022 I kv 31 397 4 274 3 749 5

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 96 181 € · −31,9% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 32 944 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0501001502021 Ettevõte: 106 790 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 141 291 € Tegevusala mediaan: 33 187 €20222023 Ettevõte: 141 200 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 96 181 € Tegevusala mediaan: 32 944 €20240501001502021 Ettevõte: 106 790 € Tegevusala mediaan: 30 889 €2022 Ettevõte: 141 291 € Tegevusala mediaan: 33 187 €20222023 Ettevõte: 141 200 € Tegevusala mediaan: 32 644 €2024 Ettevõte: 96 181 € Tegevusala mediaan: 32 944 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 14 832 € · −74,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 285 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 00040 00060 0002021 Ettevõte: -39 982 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: -30 880 € Tegevusala mediaan: 411 €20222023 Ettevõte: 56 941 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: 14 832 € Tegevusala mediaan: 285 €2024-40 000-20 000020 00040 00060 0002021 Ettevõte: -39 982 € Tegevusala mediaan: 334 €2022 Ettevõte: -30 880 € Tegevusala mediaan: 411 €20222023 Ettevõte: 56 941 € Tegevusala mediaan: 453 €2024 Ettevõte: 14 832 € Tegevusala mediaan: 285 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 15,4 % · −24,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,4 % · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
-40-2002040602021 Ettevõte: -37,4 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: -21,9 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20222023 Ettevõte: 40,3 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 15,4 % Tegevusala mediaan: 1,4 %2024-40-2002040602021 Ettevõte: -37,4 % Tegevusala mediaan: 2,0 %2022 Ettevõte: -21,9 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20222023 Ettevõte: 40,3 % Tegevusala mediaan: 2,1 %2024 Ettevõte: 15,4 % Tegevusala mediaan: 1,4 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 7 526 € · −4,7% võrreldes 2023
02 0004 0006 0008 0002021 Ettevõte: 2 253 €20212022 Ettevõte: 1 841 €20222023 Ettevõte: 7 895 €20232024 Ettevõte: 7 526 €202402 0004 0006 0008 0002021 Ettevõte: 2 253 €2022 Ettevõte: 1 841 €20222023 Ettevõte: 7 895 €2024 Ettevõte: 7 526 €2024
Omakapital, € 2024: 3 411 € · +129,9% võrreldes 2023
-80 000-60 000-40 000-20 000020 0002021 Ettevõte: -39 982 €20212022 Ettevõte: -70 862 €20222023 Ettevõte: -11 421 €20232024 Ettevõte: 3 411 €2024-80 000-60 000-40 000-20 000020 0002021 Ettevõte: -39 982 €2022 Ettevõte: -70 862 €20222023 Ettevõte: -11 421 €2024 Ettevõte: 3 411 €2024
Töötajad 2024: 3 · +50,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
012342021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12024012342021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 96 181 14 832 35 161 7 526 3 411 3
2023 141 200 56 941 19 761 7 895 -11 421 2
2022 141 291 -30 880 44 981 1 841 -70 862 3
2021 106 790 -39 982 20 059 2 253 -39 982 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
15,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
434,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
197,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
45,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
54,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,83
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
32 060 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
977 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 07.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 16.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 18.12.2020 – 31.12.2021 07.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus Põhitegevus
  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50162472 / 5
09.07.2025
Muutmiskanne Jõustunud
09.07.2025
PDF
Ä 50162472 / 4
29.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
29.09.2023
PDF
Ä 50162472 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50162472 / M2
21.06.2023
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 21.12.2023 Puudused kõrvaldatud
08.12.2023
PDF
Ä 50162472 / 2
13.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
13.06.2023
PDF
Ä 50162472
18.12.2020
Esmakanne Jõustunud
18.12.2020
PDF
Ä 50162472 / M1
16.12.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 26.12.2020 Puudused kõrvaldatud
18.12.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes