OÜ Svehan Grupp

Registrisse kantud Registrikood 16120031 OÜ Urumarja küla Registreeritud 14.12.2020
Võrdle

OÜ Svehan Grupp (OÜ), Urumarja küla, registrikood 16120031, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 34 350 € ja töötajaid 1.

Käive
34 350 €
↓ 3,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
7 329 €
↓ 1,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
877 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 34 350 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 877 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 116 595 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 48,8 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 34 350 € · −3,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 22 154 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 25 701 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 22 132 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 42 359 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 45 107 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 53 262 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 29 757 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 32 998 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 35 453 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 39 786 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 35 730 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 34 350 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 45 107 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 53 262 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 29 757 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 32 998 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 35 453 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 39 786 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 35 730 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 34 350 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 877 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 734 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 120 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 1 198 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 198 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 1 198 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 813 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 009 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 855 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 877 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 877 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 1 198 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 813 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 1 009 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 855 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 877 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 877 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 7 329 € · −1,2% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 040 €2024 II kv Ettevõte: 84 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 3 168 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 023 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 7 709 €2026 II kv Ettevõte: 7 421 €II·262026 III kv Ettevõte: 7 329 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 168 €2025 III kv Ettevõte: 6 023 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 7 709 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 421 €2026 III kv Ettevõte: 7 329 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 34 350 7 329 877 1
2026 II kv 35 730 7 421 877 1
2026 I kv 39 786 7 709 855 1
2025 IV kv 35 453 — 812 1
2025 III kv 32 998 6 023 1 009 1
2025 II kv 29 757 3 168 812 1
2025 I kv 53 262 — 813 1
2024 IV kv 45 107 — 1 198 1
2024 III kv 42 359 — 1 198 1
2024 II kv 22 132 84 1 198 1
2024 I kv 25 701 4 040 1 120 1
2023 IV kv 22 154 — 1 734 1
2023 III kv 16 624 2 593 1 197 3
2023 II kv 16 722 870 702 2
2023 I kv 12 759 — 486 2
2022 IV kv 1 973 — 55 2
2022 III kv — — 36 1
2022 II kv — — — 1
2022 I kv — — — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
292 €
Käive töötaja kohta kvartalis
34 350 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 116 595 € · +1,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
02550751001252021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 5 509 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 73 330 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 114 859 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 116 595 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202502550751001252021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 5 509 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 73 330 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 114 859 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 116 595 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 56 896 € · −67,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
0501001502002021 Ettevõte: 2 826 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 79 280 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 67 687 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 174 726 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 56 896 € Tegevusala mediaan: 283 €20250501001502002021 Ettevõte: 2 826 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 79 280 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 67 687 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 174 726 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 56 896 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 48,8 % · −103,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1 439,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 92,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 152,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 48,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %202505001 0001 5002021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1 439,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 92,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 152,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 48,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 223 855 € · +15,2% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502021 Ettevõte: 44 033 €20212022 Ettevõte: 609 410 €20222023 Ettevõte: 688 135 €20232024 Ettevõte: 1 062 306 €20242025 Ettevõte: 1 223 855 €202502505007501 0001 2502021 Ettevõte: 44 033 €20212022 Ettevõte: 609 410 €2023 Ettevõte: 688 135 €20232024 Ettevõte: 1 062 306 €2025 Ettevõte: 1 223 855 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 383 915 € · +17,4% võrreldes 2024
01002003004002021 Ettevõte: 5 326 €20212022 Ettevõte: 84 606 €20222023 Ettevõte: 152 293 €20232024 Ettevõte: 327 019 €20242025 Ettevõte: 383 915 €202501002003004002021 Ettevõte: 5 326 €20212022 Ettevõte: 84 606 €2023 Ettevõte: 152 293 €20232024 Ettevõte: 327 019 €2025 Ettevõte: 383 915 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 116 595 56 896 3 533 1 223 855 383 915 1
2024 114 859 174 726 11 641 1 062 306 327 019 1
2023 73 330 67 687 12 909 688 135 152 293 1
2022 5 509 79 280 3 131 609 410 84 606 1
2021 0 2 826 — 44 033 5 326 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
48,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
14,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
31,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
68,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,02
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
116 595 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
294 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 27.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 14.12.2020 – 31.12.2021 23.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50162232 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50162232
14.12.2020
Esmakanne Jõustunud
14.12.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes