R3 AUTOMOTIVE OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16119602 OÜ Tallinn Registreeritud 11.12.2020
Võrdle

R3 AUTOMOTIVE OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16119602, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 607 685 € ja töötajaid .

Käive
607 685 €
↑ 74,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
6 269 €
↑ 75,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 607 685 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Müügitulu · 2025 4,2 mln €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 2,8 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 607 685 € · +74,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 384 982 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 406 664 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 610 300 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 919 382 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 928 768 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 51 658 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 438 532 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 301 414 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 393 593 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 161 938 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 348 421 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 607 685 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 928 768 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 51 658 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 438 532 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 301 414 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 393 593 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 1 161 938 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 348 421 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 607 685 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 II kv: 403 € · tegevusala mediaan 2 091 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 403 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 403 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 II kv: 1
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 90 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 306 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 25 012 €IV·242025 I kv Ettevõte: 12 306 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: 73 950 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 25 012 €2025 I kv Ettevõte: 12 306 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: 73 950 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 607 685 — 6 269 —
2026 II kv 348 421 — 3 563 —
2026 I kv 1 161 938 — 5 826 —
2025 IV kv 393 593 73 950 3 563 —
2025 III kv 301 414 — 1 889 —
2025 II kv 438 532 — 403 1
2025 I kv 51 658 12 306 — —
2024 IV kv 928 768 25 012 — —
2024 III kv 919 382 — — —
2024 II kv 610 300 306 — —
2024 I kv 406 664 — — —
2023 IV kv 384 982 90 — —
2023 III kv 1 241 040 — — —
2023 II kv 642 040 — — —
2023 I kv 539 284 — — —
2022 IV kv 124 459 — — —
2022 III kv 5 434 — — —
2022 II kv 4 472 — — —
2022 I kv 9 109 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 4 215 184 € · −11,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002021 Ettevõte: 1 188 869 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 2 286 319 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 4 719 680 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 4 751 225 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 4 215 184 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202501 0002 0003 0004 0005 0002021 Ettevõte: 1 188 869 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 2 286 319 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 4 719 680 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 4 751 225 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 4 215 184 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 118 758 € · −75,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
-20002004006002021 Ettevõte: -72 024 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 137 090 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 367 127 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 486 072 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 118 758 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-20002004006002021 Ettevõte: -72 024 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 137 090 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 367 127 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 486 072 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 118 758 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,8 % · −7,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
-10-50510152021 Ettevõte: -6,1 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 6,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 7,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 10,2 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-10-50510152021 Ettevõte: -6,1 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 6,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 7,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 10,2 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 985 592 € · +1,0% võrreldes 2024
02004006008001 0002021 Ettevõte: 112 602 €20212022 Ettevõte: 752 604 €20222023 Ettevõte: 796 294 €20232024 Ettevõte: 975 948 €20242025 Ettevõte: 985 592 €202502004006008001 0002021 Ettevõte: 112 602 €20212022 Ettevõte: 752 604 €2023 Ettevõte: 796 294 €20232024 Ettevõte: 975 948 €2025 Ettevõte: 985 592 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 69 258 € · −90,4% võrreldes 2024
-20002004006008002021 Ettevõte: -72 024 €20212022 Ettevõte: 65 066 €20222023 Ettevõte: 432 193 €20232024 Ettevõte: 718 265 €20242025 Ettevõte: 69 258 €2025-20002004006008002021 Ettevõte: -72 024 €20212022 Ettevõte: 65 066 €2023 Ettevõte: 432 193 €20232024 Ettevõte: 718 265 €2025 Ettevõte: 69 258 €2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 4 215 184 118 758 26 507 985 592 69 258 1
2024 4 751 225 486 072 0 975 948 718 265 0
2023 4 719 680 367 127 0 796 294 432 193 0
2022 2 286 319 137 090 34 000 752 604 65 066 1
2021 1 188 869 -72 024 24 000 112 602 -72 024 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
171,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
12,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
7,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
93,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,74
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
4 215 184 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 209 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 13.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 07.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 11.12.2020 – 31.12.2021 10.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46721Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50162185 / 7
22.10.2025
Muutmiskanne Jõustunud
22.10.2025
PDF
Ä 50162185 / 6
27.08.2025
Muutmiskanne Jõustunud
27.08.2025
PDF
Ä 50162185 / M2
13.08.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.08.2025 Puudused kõrvaldatud
27.08.2025
PDF
Ä 50162185 / M1
28.07.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.08.2025 Jõustunud
13.08.2025
PDF
Ä 50162185 / 5
18.11.2024
Muutmiskanne Jõustunud
18.11.2024
PDF
Ä 50162185 / 4
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50162185 / 3
18.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
18.05.2023
PDF
Ä 50162185 / 2
03.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.05.2023
PDF
Ä 50162185
11.12.2020
Esmakanne Jõustunud
11.12.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes