Lossi 6 Apartments OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16118138 OÜ Kuressaare linn Registreeritud 10.12.2020
Võrdle

Lossi 6 Apartments OÜ (OÜ), Kuressaare linn, registrikood 16118138, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 299 € ja töötajaid .

Käive
4 299 €
↓ 86,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 484 €
↑ 9,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 4 299 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Müügitulu · 2025 47 194 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 -319,8 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 4 299 € · −86,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 359 197 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 328 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 8 958 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 32 682 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 9 010 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 952 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 11 257 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 31 530 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 182 380 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 249 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 31 209 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 299 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 9 010 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 5 952 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 11 257 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 31 530 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 182 380 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 6 249 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 31 209 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 4 299 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 484 € · +9,6% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 44 245 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 428 €2024 II kv Ettevõte: 4 707 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 4 994 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 190 €2025 II kv Ettevõte: 4 204 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 054 €2025 IV kv Ettevõte: 8 813 €IV·252026 I kv Ettevõte: 21 798 €2026 II kv Ettevõte: 3 180 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 484 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 4 994 €2025 I kv Ettevõte: 4 190 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 204 €2025 III kv Ettevõte: 2 054 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 813 €2026 I kv Ettevõte: 21 798 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 180 €2026 III kv Ettevõte: 3 484 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 4 299 3 484 — —
2026 II kv 31 209 3 180 — —
2026 I kv 6 249 21 798 — —
2025 IV kv 182 380 8 813 — —
2025 III kv 31 530 2 054 — —
2025 II kv 11 257 4 204 — —
2025 I kv 5 952 4 190 — —
2024 IV kv 9 010 4 994 — —
2024 III kv 32 682 — — —
2024 II kv 8 958 4 707 — —
2024 I kv 8 328 5 428 — —
2023 IV kv 359 197 44 245 38 —
2023 III kv 19 185 — — —
2023 II kv 2 538 — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv 52 232 — — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv 562 550 — — —
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, € 2025: 47 194 € · −14,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 22 328 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 30 414 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 54 988 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 47 194 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 0002021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 22 328 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 30 414 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 54 988 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 47 194 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -150 936 € · −147,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-20002004006002021 Ettevõte: -5 412 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 451 506 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -163 831 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -60 885 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: -150 936 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-20002004006002021 Ettevõte: -5 412 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 451 506 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -163 831 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -60 885 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: -150 936 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -319,8 % · −209,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0002021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 2 022,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -538,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -110,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: -319,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-1 00001 0002 0003 0002021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 2 022,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -538,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -110,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: -319,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 151 022 € · −29,6% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002021 Ettevõte: 715 002 €20212022 Ettevõte: 2 021 412 €20222023 Ettevõte: 1 581 016 €20232024 Ettevõte: 1 634 793 €20242025 Ettevõte: 1 151 022 €202505001 0001 5002 0002 5002021 Ettevõte: 715 002 €20212022 Ettevõte: 2 021 412 €2023 Ettevõte: 1 581 016 €20232024 Ettevõte: 1 634 793 €2025 Ettevõte: 1 151 022 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 80 443 € · −65,2% võrreldes 2024
01002003004005002021 Ettevõte: 4 588 €20212022 Ettevõte: 456 094 €20222023 Ettevõte: 292 263 €20232024 Ettevõte: 231 378 €20242025 Ettevõte: 80 443 €202501002003004005002021 Ettevõte: 4 588 €20212022 Ettevõte: 456 094 €2023 Ettevõte: 292 263 €20232024 Ettevõte: 231 378 €2025 Ettevõte: 80 443 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 47 194 -150 936 0 1 151 022 80 443 0
2024 54 988 -60 885 0 1 634 793 231 378 0
2023 30 414 -163 831 135 1 581 016 292 263 0
2022 22 328 451 506 — 2 021 412 456 094 0
2021 — -5 412 — 715 002 4 588 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-319,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-187,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-13,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
7,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
93,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,35
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 03.08.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Kaupo Pastak
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 30.06.2023
  • Grete Pastak
    otsene osalus · alates 10.12.2020

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50162033 / 5
28.08.2025
Kandemäärus muu kohtulahendi täitmiseks Jõustunud
28.08.2025
PDF
Ä 50162033 / 4
16.01.2025
Kandemäärus muu kohtulahendi täitmiseks Jõustunud
16.01.2025
PDF
Ä 50162033 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50162033 / 2
30.06.2023
Muutmiskanne Jõustunud
30.06.2023
PDF
Ä 50162033
10.12.2020
Esmakanne Jõustunud
10.12.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes