Evecon Solar 461 OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16104931 OÜ Kuressaare linn Registreeritud 23.11.2020
Võrdle

Evecon Solar 461 OÜ (OÜ), Kuressaare linn, registrikood 16104931, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elektrienergia salvestamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 681 715 € ja töötajaid .

Käive
4 681 715 €
↓ 2,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
5 369 €
↓ 98,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
5 369 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine · EMTAK 35

  • Käive · 2026 III kv 4,7 mln €
    tegevusala mediaan 3 039 € · ettevõtteid tegevusalal: 735
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 3 747 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 008

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 4 681 715 € · −2,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 3 039 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 548 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 919 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 798 €II·242024 III kv Ettevõte: 57 913 € Tegevusala mediaan: 4 925 €2024 IV kv Ettevõte: 497 117 € Tegevusala mediaan: 3 257 €IV·242025 I kv Ettevõte: 18 683 464 € Tegevusala mediaan: 1 195 €2025 II kv Ettevõte: 10 546 913 € Tegevusala mediaan: 3 174 €II·252025 III kv Ettevõte: 15 658 329 € Tegevusala mediaan: 2 640 €2025 IV kv Ettevõte: 6 043 408 € Tegevusala mediaan: 2 889 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 165 513 € Tegevusala mediaan: 1 972 €2026 II kv Ettevõte: 4 799 727 € Tegevusala mediaan: 2 924 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 681 715 € Tegevusala mediaan: 3 039 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 497 117 € Tegevusala mediaan: 3 257 €2025 I kv Ettevõte: 18 683 464 € Tegevusala mediaan: 1 195 €I·252025 II kv Ettevõte: 10 546 913 € Tegevusala mediaan: 3 174 €2025 III kv Ettevõte: 15 658 329 € Tegevusala mediaan: 2 640 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 043 408 € Tegevusala mediaan: 2 889 €2026 I kv Ettevõte: 6 165 513 € Tegevusala mediaan: 1 972 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 799 727 € Tegevusala mediaan: 2 924 €2026 III kv Ettevõte: 4 681 715 € Tegevusala mediaan: 3 039 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 5 369 € · −98,8% võrreldes 2026 II kv
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 452 802 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 369 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 452 802 €2026 III kv Ettevõte: 5 369 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 4 681 715 5 369 5 369 —
2026 II kv 4 799 727 452 802 — —
2026 I kv 6 165 513 — — —
2025 IV kv 6 043 408 — — —
2025 III kv 15 658 329 — 5 123 —
2025 II kv 10 546 913 — — —
2025 I kv 18 683 464 — — —
2024 IV kv 497 117 — 4 500 —
2024 III kv 57 913 — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv — — 125 —
2023 II kv — — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv 289 58 — —
2022 III kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 3 747 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002020 Ettevõte: 102 € Tegevusala mediaan: 698 €20202021 Ettevõte: 110 € Tegevusala mediaan: 4 398 €20212022 Ettevõte: 289 € Tegevusala mediaan: 13 412 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 4 448 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 4 456 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 747 €202505 00010 00015 0002020 Ettevõte: 102 € Tegevusala mediaan: 698 €2021 Ettevõte: 110 € Tegevusala mediaan: 4 398 €20212022 Ettevõte: 289 € Tegevusala mediaan: 13 412 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 4 448 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 4 456 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 747 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -309 743 € · −350,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-400-300-200-10001002020 Ettevõte: 102 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 110 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 289 € Tegevusala mediaan: 1 580 €20222023 Ettevõte: -70 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: -68 793 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -309 743 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-400-300-200-10001002020 Ettevõte: 102 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 110 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 289 € Tegevusala mediaan: 1 580 €2023 Ettevõte: -70 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: -68 793 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -309 743 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 73 484 111 € · +319,7% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002020 Ettevõte: 2 603 €20202021 Ettevõte: 2 713 €20212022 Ettevõte: 163 282 €20222023 Ettevõte: 2 328 369 €20232024 Ettevõte: 17 507 871 €20242025 Ettevõte: 73 484 111 €2025020 00040 00060 00080 0002020 Ettevõte: 2 603 €2021 Ettevõte: 2 713 €20212022 Ettevõte: 163 282 €2023 Ettevõte: 2 328 369 €20232024 Ettevõte: 17 507 871 €2025 Ettevõte: 73 484 111 €2025
Omakapital, tuh € 2025: -375 604 € · −470,3% võrreldes 2024
-400-300-200-10001002020 Ettevõte: 2 603 €20202021 Ettevõte: 2 713 €20212022 Ettevõte: 3 002 €20222023 Ettevõte: 2 932 €20232024 Ettevõte: -65 860 €20242025 Ettevõte: -375 604 €2025-400-300-200-10001002020 Ettevõte: 2 603 €2021 Ettevõte: 2 713 €20212022 Ettevõte: 3 002 €2023 Ettevõte: 2 932 €20232024 Ettevõte: -65 860 €2025 Ettevõte: -375 604 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -309 743 0 73 484 111 -375 604 0
2024 0 -68 793 0 17 507 871 -65 860 0
2023 0 -70 0 2 328 369 2 932 0
2022 289 289 0 163 282 3 002 0
2021 110 110 0 2 713 2 713 0
2020 102 102 0 2 603 2 603 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Varade rentaablus (ROA)
-0,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-0,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
100,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,82
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 16.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 05.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 05.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 23.11.2020 – 31.12.2020 05.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
1 111 150 000 € Wilmington Trust (London) Limited 27.10.2025 – kehtib

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 35161Elektrienergia salvestamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
K 50160594 / 10
27.10.2025
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
27.10.2025
PDF
Ä 50160594 / 9
10.10.2025
Muutmiskanne Jõustunud
10.10.2025
PDF
Ä 50160594 / 8
23.07.2025
Muutmiskanne Jõustunud
23.07.2025
PDF
Ä 50160594 / 7
23.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
23.04.2024
PDF
Ä 50160594 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50160594 / M1
31.08.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.09.2023 Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
PDF
Ä 50160594 / 5
22.08.2023
Muutmiskanne Jõustunud
22.08.2023
PDF
Ä 50160594 / 4
05.06.2023
Muutmiskanne Jõustunud
05.06.2023
PDF
Ä 50160594 / 3
08.07.2022
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
08.07.2022
PDF
Ä 50160594 / 2
26.11.2020
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Jõustunud
26.11.2020
PDF
Ä 50160594
23.11.2020
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile) Jõustunud
23.11.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes