MH CAPITAL INVEST OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16101619
OÜ Tallinn Registreeritud 19.11.2020
Võrdle
MH CAPITAL INVEST OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16101619, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 123 913 € ja töötajaid 1.
Käive
123 913 €
↓ 14,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 516 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41
Käive · 2026 III kv 123 913 €
parem kui 82% ettevõtetel
tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 516 €
parem kui 63% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
Müügitulu · 2025 825 325 €
parem kui 93% ettevõtetel
tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
Puhasrentaablus · 2025 8,6 %
parem kui 64% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 123 913 € · −14,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 500 2023 IV kv
Ettevõte: 9 917 €
Tegevusala mediaan: 26 427 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 19 618 € 2024 II kv
Ettevõte: 276 727 €
Tegevusala mediaan: 21 373 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 57 835 €
Tegevusala mediaan: 26 160 € 2024 IV kv
Ettevõte: 412 603 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 75 366 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € 2025 II kv
Ettevõte: 153 603 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 137 853 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € 2025 IV kv
Ettevõte: 499 333 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 259 500 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € 2026 II kv
Ettevõte: 145 000 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 123 913 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 0 100 200 300 400 500 2024 IV kv
Ettevõte: 412 603 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € 2025 I kv
Ettevõte: 75 366 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 153 603 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € 2025 III kv
Ettevõte: 137 853 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 499 333 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € 2026 I kv
Ettevõte: 259 500 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 145 000 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € 2026 III kv
Ettevõte: 123 913 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 516 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 145 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 508 €
Tegevusala mediaan: 1 097 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 529 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 230 €
Tegevusala mediaan: 1 142 € 2024 IV kv
Ettevõte: 869 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 690 €
Tegevusala mediaan: 1 188 € 2025 II kv
Ettevõte: 1 655 €
Tegevusala mediaan: 1 149 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 338 €
Tegevusala mediaan: 1 208 € 2025 IV kv
Ettevõte: 2 338 €
Tegevusala mediaan: 1 254 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 790 €
Tegevusala mediaan: 1 183 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 516 €
Tegevusala mediaan: 1 166 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 516 €
Tegevusala mediaan: 1 211 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 2024 IV kv
Ettevõte: 869 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 690 €
Tegevusala mediaan: 1 188 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 655 €
Tegevusala mediaan: 1 149 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 338 €
Tegevusala mediaan: 1 208 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 2 338 €
Tegevusala mediaan: 1 254 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 790 €
Tegevusala mediaan: 1 183 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 516 €
Tegevusala mediaan: 1 166 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 516 €
Tegevusala mediaan: 1 211 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 0 €
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2023 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 € 2024 II kv
Ettevõte: 32 338 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 € 2024 IV kv
Ettevõte: 64 123 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 € 2025 IV kv
Ettevõte: 61 210 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 18 849 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2024 IV kv
Ettevõte: 64 123 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 61 210 € 2026 I kv
Ettevõte: 18 849 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2021 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 825 325 € · −2,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2021
Ettevõte: 36 833 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 409 470 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 2023
Ettevõte: 1 607 776 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 845 519 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2024 2025
Ettevõte: 825 325 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2021
Ettevõte: 36 833 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 409 470 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2023
Ettevõte: 1 607 776 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 845 519 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2025
Ettevõte: 825 325 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 71 321 € · −82,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 500 2021
Ettevõte: 21 747 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 131 788 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 2023
Ettevõte: 30 554 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 415 733 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2024 2025
Ettevõte: 71 321 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 0 100 200 300 400 500 2021
Ettevõte: 21 747 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 131 788 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2023
Ettevõte: 30 554 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 415 733 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2025
Ettevõte: 71 321 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 8,6 % · −40,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
0 20 40 60 2021
Ettevõte: 59,0 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 32,2 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 2023
Ettevõte: 1,9 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 49,2 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2024 2025
Ettevõte: 8,6 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 0 20 40 60 2021
Ettevõte: 59,0 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 32,2 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023
Ettevõte: 1,9 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 49,2 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2025
Ettevõte: 8,6 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 843 289 € · +6,3% võrreldes 2024
0 250 500 750 1 000 1 250 2021
Ettevõte: 651 177 € 2021 2022
Ettevõte: 1 017 048 € 2022 2023
Ettevõte: 505 116 € 2023 2024
Ettevõte: 793 080 € 2024 2025
Ettevõte: 843 289 € 2025 0 250 500 750 1 000 1 250 2021
Ettevõte: 651 177 € 2021 2022
Ettevõte: 1 017 048 € 2023
Ettevõte: 505 116 € 2023 2024
Ettevõte: 793 080 € 2025
Ettevõte: 843 289 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 603 644 € · +1,9% võrreldes 2024
0 200 400 600 800 2021
Ettevõte: 24 247 € 2021 2022
Ettevõte: 156 035 € 2022 2023
Ettevõte: 186 589 € 2023 2024
Ettevõte: 592 322 € 2024 2025
Ettevõte: 603 644 € 2025 0 200 400 600 800 2021
Ettevõte: 24 247 € 2021 2022
Ettevõte: 156 035 € 2023
Ettevõte: 186 589 € 2023 2024
Ettevõte: 592 322 € 2025
Ettevõte: 603 644 € 2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
04.03.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
09.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
08.08.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
19.11.2020 – 31.12.2021
08.03.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes